
Dvadesetsedmogodišnji štoper Nebojša Babić novi je igrač Kozare iz Gradiške.
Godinama već jedan od najboljih štopera u Prvoj ligi Republike Srpske se poslije šest godina vraća u Kozaru. Polovinu od toga je bio u Laktašima, iz kojih i dolazi u Kozaru, igrao je još za Radnik iz Bijeljine, Drinu Zvornik i Krupu.
Osim toga, igrao je i za Borac, te Željezničar Sport Tim.
On je sedmo pojačanje Kozare u ljetnom prelaznom roku, a treće koje dolazi iz Laktaša, nakon Ognjena Škorića i Pavla Glišića.