Ćuk odlazi iz Famosa
Član Upravnog odbora FK Famos iz Vojkovića Saša Ćuk poslije pola godine provedenih u Vojkovićima napušta ovaj klub.
Po završetku prethodne sezone i ostvarenog cilja, opstanka u ligi, Saša Ćuk napušta klupsko rukovodstvo i vraća se svom primarnom poslu fudbalskog agenta.
On je tokom prethodnih pola godine više pažnje posvetio klubu, nego agenturi, a sada je došlo vrijeme za rastanak.
- Svaka priča ima svoj početak i svoj kraj, pa tako i ova naša. Zahvaljujem se svima u klubu koji su bili na ovaj ili onaj način dio ove priče, počevši od načelnika Marinka Božovića, mog Dragomira Đajića, pa do igrača, navijača, ekonoma, sekretara. 14 utakmica, 24 boda, od toga 16 bodova u zadnjih šest utakmica, drugo mjesto u plej-aut ili ili kada se pogleda samo proljetni dio prvenstva treće mjesto od 14 ekipa definitivno je dobar rezultat. Famosu želim puno sreće u novoj sezoni, kako u rezultatskom, tako i u organizacionom pogledu, rekao je Saša Ćuk na odlasku.