PFL Doboj: Prekinute utakmice u Dobrinji i Čović Polju

Odigrano je 17. kolo u Područnoj ligi Doboj, nakon kojeg će takmičarski organi imati pune ruke posla jer su u ovom kolu prekinute dvije utakmice. Prekidi utakmica desili su se u Dobrinji i Čović Polju.

Utakmica između Mladosti iz Dobrinje i Crkvine prekinuta je u 79. minutu pri rezultatu 2:2. Glavni sudija Amar Omerčić dosudio je penal za domaću ekipu sa čime se nisu mogli složiti gostujući igrači koji su željeli da se fizički obračunaju sa njim.

U Čović Polju igrali su Polet i Kladari, a prekid meča se desio u 43. minuti meča kada je gostujuća ekipa postigla drugi gol, domaći igrači nasrnuli su na sudiju Dejana Lazića iz Doboja.

Hajduk iz Kožuha slavio je u Dubici. Bilo je 2:4.

Zanimljiva utakmica odigrana je u Osinji. Iako su gosti iz Stanara vodili 2:0, domaći Borac je preokrenuo i slavio pred svojim navijačima 3:2.

Još jednu dobru partiju pružila je ekipa Skugrića 1964 koja je došla do bodova u Čečavi. Ekipa Zorana Antića savladala je Ukrinu 3:2.

Bosna iz Modričkog Luga bila je bolja od Pelagićeva i na svom terenu slavila sa visokih 4:0.