Druga liga - Zapad: Utakmice prekinute u Trnu i Novom Gradu
U 27. kolu drugoligaškog "Zapada" prekinute su dvije utakmice. U 31. minutu je prekinut meč Sloge iz Trna i Ozrena pri rezultatu 3:0, nakon što se gostima povrijedio jedan igrač, te su ostali ispod granice minimalno dozvoljenih igrača. Sedam minuta kasnije prekinut je meč između Slobode iz Novog Grada i BSK-a. Bilo je to pri rezultatu 0:0, kada su domaći igrači opkolili glavnog sudiju meča, došlo je do naguravanja, ponekog udarca, te je glavni sudija meča, Marko Maksimović iz Modriče, odlučio da prekine meč, i o njemu će odlučivati disciplinska komisija. Rezultati: Danas: Željezničar Doboj - Jedinvo 3:0 Mladost DS - Proleter 2:1 Omarska - Ljubić 3:1 Borac KD - Sloga Srbac 0:0 Juče: Sloga Trn - Ozren 3:0 (prekid u 31. minutu) Sloboda NG - BSK 0:0 (prekid u 38. minutu) Modriča - Laktaši 3:4 Minera - Željezničar Sport Tim 0:4