Vasić presudio Dobojlijama

Na premijeri pred svojim navijačima fudbaleri Drine su teže nego što je očekivano savladali ekipu Sloge iz Doboja, ali su pokazali da će se ove sezone boriti za visok plasman u Prvoj ligi RS. Meč je bolje otvorilia domaća ekipa, međutim udarci Ćuluma i Mijailovića su otišli prko gola. U 23. minutu nakon centaršuta Lalića, priliku za goste nije iskoristio Vehabović čiji udarac glavom je završio preko gola. U 37. minutu Stojanov se našao u dobroj siutaciji pred golom Sloge kada je njegov šut otišao visoko iznad prečke. Dva minuta kasnije Vehabović je imao najbolju priliku za goste na utakmici kada je ušao u šesnaesterac Drine sa leve strane, izašao sam pred Maksimovića i šutirao u spoljni deo mreže. Već na startu drugog dela susreta domaći tim iz jedanaesterca je stigao do vođstva. Nakon prodora po desnoj strani Mijailović je ušao u šesnaesterac gostiju, na njega je nepropisno startovao Goran Lukić, a sudija Žarić opravdano dosudio najstrožiju kaznu koju je sigurno realizovao Radovanc Vasić. U nastavku dobre prilike za Drinu nisu iskoristili Zekić, Ćulum i Stojanov, a gosti su mogli do izjednačenja u sudijskoj nadoknadi kada je Vehabović šutirao sa ivice šesnaesterca, a Maksimović odbranio. PRVA LIGA RS DRINA – SLOGA (D) 1 : 0 (0 : 0)
ZVORNIK – Gradski stadion. Gledalaca: 300. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Pomoćnici: Željko Dragojević i Siniša Ivančević (Banjaluka). Strelac: Radovan Vasić u 46. minutu iz jedanaesterca za Drinu. Žutu kartoni: Vasić, Stojanov, Mazić, Torbica (Drina), Blagojević, Todić, Gavrić (Sloga). DRINA: Maksimović, Ivanović, Kikić, Brčkalić, Vasić (od 87. Jokić ), Stojanov (od 84. Pljavaljčić ), Zekić, Ćosić , Ćulum, Mijailović (od 77. Torbica ), Mazić. SLOGA (D): Milkanović, Mahmutović (od 77. B.Lukić), Bećarević, Blagojević, Todić (od 81. Hadžikadunić ), Gavrić , Jupić (od 62. Sarkić -), Čebić, Lalić, G.Lukić, Vehabović. Igrač utakmice: Radovan Vasić (Drina)

Sloboda 1 : 0 Željezničar
Sutjeska : Radnik
Omarska : Ljubić
Famos 3 : 2 Velež
BSK 2 : 0 Romanija
Laktaši 1 : 1 Rudar Prijedor
Leotar 1 : 0 Slavija
Drina 1 : 2 Modriča