Lokomotiva zaribala u Rogatici

Rogatgica: U derbiju začelja Mladost je savladala goste iz Brčkog i najavila bijeg iz opasne zone. Najbolji akter ovoga meča Slaviša Ujić je posjetio na svoje najbolje fudbalske dane ,bio je nerješiva enigma za fudbalere Lokomotive, uz to je tri puta idealno asistirao svojim saigračima. Obradović u 19. i 67.  i Tadiću u 73. minutu.Gosti su pružili žilav otpor čak su stigli i do izjednačenja u 30 .minutu preko Nukića. ali je  u drugom dijelu domaći tim je bio bolji i potpuno zasluženo stigao do trijumfa.

II LIGA RS U FUDBALU GRUPA ISTOK  XX KOLO

MLADOST(R)-LOKOMOTIVA (B) 3:1 (1:1)

Strelci:1:0 Obradović u 19; 1:1 Nukić u 30; 2:1 Obradović u 67;3:1 Tadić u 73.min.Stadion SRC Rogatica.Gledalaca:200.Sudija:Đorđe Krunić(Foča) 7,5.Žuti kartoni: Bojić,S.Ćumurović(Lokomotiva)

Mladost (R): Jolović ,Nerić ,Klisura ,Kajević (od 41. min. Bjelaković ) Ćaćić , Nešković , Rosić  (od 55. min. Nikolić ), Obradović, Ujić ,Tadić, Đurović (od 68. min. Janjić)

Lokomotiva (B); Šešlić ,Bojić ,S.Ćumurović ,Petrović ,Jokanović ,Golubović ,Nukić ,Sa.Ćumurović ,Jukanović ,Đukanović (od 70. min Mešić), Gajić .

Igrač utakmice:Slaviša Ujić(Mladost)