Škola fudbala Tango na prošlogodišnjoj ligi Kantona Sarajevo
I ove sezone klubovi sa prostora Područnog fudbalskog saveza Istočnog Sarajeva igraće u više liga pod okriljem Fudbalskog saveza Kantona Sarajevo.
U juniorskoj konkurenciji nastupiće paljanska Romanija, i FK Sokolac, dok u kadetskoj konkurenciji neće biti ekipa sa prostora PFS Istočno Sarajevo.
Kod pionira nastupiće Slavija 1 (grupa A), Famos (grupa B), i Slavija 2 (grupa C), a kod predpionira godište 2005/06 igraće Slavija i Famos iz Vojkovića. U konkurenciji dječaka rođenih 2006 godine nastupiće Slavija iz Istočnog Sarajeva koja će imati po jednu ekipu i u A i u B grupi.
FK Famos Vojkovići
Famos iz Vojkovića igraće u grupi B konkurencije dječaka 2007. godište (pjetlići), a u njoj će nastupiti i Tempo sa dvije ekipe koji će biti u A i C grupi, Slavija koja je takođe u C grupi, te Kasindo koji je u grupi D.
Godinu dana mlađu ligu igraće Tempo (grupa A), Tango 1 (grupa A), Piksi Pale (grupa B), Famos Vojkovići (grupa C) i Tango 2 (Grupa C).
I na kraju u konkurenciji Cicibana (2008/09) igraće Famos Vojkovići (Grupa B), Tango 1 (grupa B), te Tango 2 (Grupa C) i Tempo (Grupa C).
Što se tiče najmlađih liga za 2006 godište igra se "na Zetri", 2007. godište igra u SC "Safet Zajko" u Halilovićima, dok 2008. i 2009/10. igraju na Hotonju.
Rasporedi takmičenja:
JUNIORI
PIONIRI
PREDPIONIRI 2005/06
PREDPIONIRI 2006
PJETLIĆI 2007
PJETLIĆI 2008
CICIBANI 2009/10
Željezničar Sport team | 0 : 0 | Velež |
Borac | 1 : 2 | Zvijezda 09 |
Kozara | 1 : 3 | Tuzla City |
Široki Brijeg | 1 : 4 | Zrinjski |
Radnik (BN) | 3 : 2 | Krupa |
Željezničar | 5 : 1 | Sloboda |
Radnik (H) | 3 : 4 | Sarajevo |
Poz | Tim | Utak | Pob | Ner | Por | Bod | |
1 | Sarajevo | 24 | 18 | 3 | 3 | 57 | |
2 | Zrinjski | 24 | 17 | 3 | 4 | 54 | |
3 | Velež | 24 | 14 | 3 | 7 | 45 | |
4 | Željezničar | 24 | 13 | 4 | 7 | 43 | |
5 | Široki Brijeg | 24 | 12 | 3 | 9 | 39 | |
6 | Borac | 24 | 9 | 9 | 6 | 36 | |
7 | Zvijezda 09 | 24 | 10 | 3 | 11 | 33 | |
8 | Željezničar Sport team | 24 | 9 | 6 | 9 | 33 | |
9 | Sloboda | 24 | 9 | 5 | 10 | 32 | |
10 | Tuzla City | 24 | 8 | 6 | 10 | 30 | |
11 | Radnik (BN) | 24 | 7 | 4 | 13 | 25 | |
12 | Krupa | 24 | 6 | 3 | 15 | 21 | |
13 | Radnik (H) | 24 | 4 | 3 | 17 | 15 | |
14 | Kozara | 24 | 2 | 5 | 17 | 11 |