Penal donio radost

Kadeti Borca upisali su danas drugu pobjedu u proljećnom dijelu Premijer lige pošto su na pomoćnom terenu Gradskog stadiona savladali Čelik iz Zenice rezultatom 1:0.

Odluka o konačnom ishodu donesena je u 71. minutu: tada je fudbaler gostujuće ekipe Evnad Vardo napravio prekršaj u kaznenom prostoru Čelika, sudija Miloš Gigović je dosudio jedanaesterac, a siguran egzekutor bio je Stefan Stojičić.

Poslije 23 utakmice kadeti su petoplasirani sa 42 boda, ali treba reći da zaostaju samo tri boda za drugoplasiranim Željezničarom.

BORAC – ČELIK 1:0 (0:0)

strijelci: 1:0 Stojičić (penal, 71.), stadion: pomoćni teren Gradskog stadiona, gledalaca: 50, sudija: Miloš Gigović (Gradiška), žuti kartoni: Vardo (Čelik).

BORAC: Badić, Kujundžić, Orašanin, Milojević, Amidžić, Bobić, Božičković, Vuković (od 75. minuta Javorac), Vujmilović (od 62. minuta Soldat), Stojičić, Jović.

ČELIK: Durmo, Smajić, Piljug, Isaković, Horić (od 72. minuta Mušinović), Subotić, Karić (od 41. minuta Čago), Hinović (od 72. minuta Seković), Džaferović (od 51. minuta Mašić), Čančar (od 51. minuta Jozinović), Vardo.

(borac-sport, foto: borac-sport)