Remi u Krupi

Krupa je u drugom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine remizirala sa Širokim Brijegom, bilo je 2:2

Široki Brijeg je poveo u Krupu u 23. minuti utakmice preko Jurića da bi šest minuta kasnije rezervista Marjanović vratio stvari na početak. Ipak, u 39. minuti utakmice dosuđen je jedanaesterac za Krupu, a siguran realizator najstrožije kazne bio je napadač domaćih Elvir Koljić koji je tako postavio rezultat prvog dijela. Širokobriježani su u drugom dijelu pokušali doći do izjednačenja, a kao rezultat dobre igre došlo je poravnanje u 77. minuti susreta kada je precizan bio Marić. Krupai Široki se nalaze na vrhu tabele Premijer lige Bosne i Hercegovine sa po četiri boda iz dvije odigrane utakmice.

Krupa-Široki Brijeg 2:2

(Marjanović 29', Koljić (p) 39'; Jurić 23', Marić 77')

Krupa: Marković, Makitan, Koljić, Dujaković, Puzigaća, Marjanović, Nikodijević, Savić, Milanović, Maksimović, Crnov.

Široki Brijeg: Bilobrk, Matić, Barišić, Turčin, Marić, Ćorluka, Vukoja, Jurić, Kovačić, Bagarić, Marković.