Presudio penal u 95 . minuti

Fudbaleri domaće Mladosti bolje su igrali veći deo meča. Imali su i sigurno vođstvo od 2.0. Strelac za njih bio je Mujkanović, a  nada za Leotar, da mogu do boljeg rezultata pojavila se u 70. minuti. Sa bele tačke pogodio je Zečević. Nakon toga su Trebinjci nastavili sa atacima,  pa je Vujović golom u 85. minuti poravnao na 2:2.

Konačan rezultat  postavio je Mujkanović, sa bele tačke. Svirana je najstroža kazna u 94. minuti susreta.  Treba reći da je ponašnaje igrača oba tima bilo korektno, dok su domaće pristalice vređale goste iz Trebinja.

Mladost Kikači - Leotar 3:2 (1:0)

Kikači. Stadion: Tom Kat arena. Sudija: Mateo Musa (Čitluk). Strelac: Mujkanović 38. Mujkanović 48. Mujkanović (penal) 90+5 (Mladost), Zečević (penal) 70. Vujović 85. (Leotar). Žuti kartoni: Selimovič, Bečić, Jašarević (Mladost).

Mladost: Glušac, Jašarević, Bečić, Selimović (od 77. Hukić)  , Mujkanović, Avdibašić, Čehajić, Brkić, Hukić, Idrizović, Sulji.

Leotar: Perišić, Bokić (od 46. Vujović), Biberdžić, Andrić, Cimirot, Vučić, Janjić, Ramić, Zečević, Medan (od 66. Komlen) , Perović.

Mladost Kikači / Foto.:Fejsbuk