Derbi u Trnovu

Odložena utakmica 1. kola Regionalne lige, grupe Jug  Željeznica Trnovo - Podgrab igra se danas u Trnovu. U toku je drugo poluvrijeme,  a domaćin vodi sa 2:1. Strelac za Trnovo bio je Bjelica. Postgao je on golove u 12. i 14. minuti, dok je gost smanjio vođstvo u 32. Strelac je bio Samir Krakonja. Kraj utakmice.

Fotose možete vidjeti na ovom linku.

Željeznica - Pograb 2:1 (2:1)

Trnovo: Gradski stadion. Sudija: Mladen Popović (I. Sarajevo). Pomoćnici: Predrag Kenjić (I. Sarajevo), Slavoljub Gogić (I. Sarajevo). Delegat: Nedeljko Lubura (. Sarajevo).

strelci: Bjelica 12, 14. (Željeznica), krakonja 32. (Podgrab).

Trnovo. Gradski stadion. Sudija: Mladen Popović (I. Sarajevo). Pomoćnici: Predrag Kenjić (I. Sarajevo), Slavoljub Gogić (I. Sarajevo). Delegat: Nedeljko Lubura (. Sarajevo).

Željeznica: Stanković, Šehovac, Bjelica, Popović, lalović, Golijanin, Vitović, kovačević, Zimonjić, Spiljak, Hromo.

Pograb: Golijanin, Zeković, Perušić, Muhović, Janković, Simović, Tadić, Lukić, Ilić, Krakonja, Gluhović. Na klupi: Mujkić, Kapuran, Jokić.

Rudo 1 : 3 Sokolac
Romanija 1 : 3 Han Pijesak
Željeznica 2 : 1 OFK Podgrab