Borac projurio kroz Kneževo

Na regionalnom zapadu i dalje ništa novo. Dubički Borac ne posustaje. Zahuhtala dubička lokomotiva projurila je kroz Kneževo, ostavivši u mreži Progresa 6 golova.

Progres i Borac bili su jedan od parova 13.  kola Regionalne lige grupa Zapad, a rezultat u konačnici je glasio 6:1 za goste. Progres je odolijevao do 24. minuta kada igrač utakmice Reljić dovodi goste u vođstvo, sedam minuta kasnije na 2:0 povisio je Ćulibrk, da bi Reljić u 39. povećao prednost Borca na 3:0. Tračak nade Progresu vratio je Stojanović koji u 44. minuti smanjuje na 3:1, ali samo minut kaanije Reljić svojim het trikom vraća razliku na 3 gola prednosti.

U nastavku susreta Borac je golovima Antonića i Topića do nogu potukao danas nemoćnog domaćina, a konačan  rezulata glasio je 1:6. Dubičani se suvereno nalaze na čelu tabele sa maksimalnim učinkom od 13 pobjeda iz isto toliko utakmica, i, iako prvenstvo još nije stiglo ni do pola, samo čudo može udaljiti Borac od Druge lige.

OFK Brdo 0 : 2 Mladost
Čelinac 2 : 0 Partizan
FSA 3 : 0 Naprijed
BSK 3 : 2 Gorica
OFK Lauš 6 : 1 Lijevče
Sloga 2 : 1 Bratstvo
Progres 1 : 6 Borac