06.11.2017 20:03 sportdc.net

Savez kroji tabelu Opštinske lige Ugljevik; Liga koja postoji samo na papiru, ali ne i na terenu

Mnogo smo se prethodnih mjeseci napisali o užasnom stanju sporta, prvenstveno fudbala Republike Srpske. Iznova i iznova se događaju stvari koje su ljubiteljima sporta nepojmljive, ali koje su za funkcionere sumnjivih biografija i još sumnjivijih sportskih prošlosti sasvim normalna stvar "koja služi boljitku sporta" na našim prostorima. Danas, otkrivamo nevjerovatne stvari...

16.10.2017 22:55 Predrag Nišić

Nastavlja se lakrdija u OFL Ugljevik

U trećem kolu OFL Ugljevik sastali su se domaćin Strijelac i gosti iz Ravnog Polja.Iako su domaćini vodili na poluvremenu sa 1-0 ,Budućnost je u nastavku preokrenula rezultat u svoju korist.Vrijedna pobjeda za goste u ovom unikatnom takmičenju u RS.Drugi meč nije odigran jer ekipa Jedinstva nije došla u Ugljevički Obrijež.Ništa novo rekli bi,to je već tradicija  ne samo ove sezone nego i...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.