1 : 2

Cvijanović i Tomić za treću uzastopnu pobjedu

03.11.2014 ljubisa00

Odigrano je i 10. kolo MFL Doboj, Kakmužani su gostovali u Bušletiću i vratili se neporaženi sa ovog gostovanja. Po veoma teškom terenu za igru bolje su se snašli domaći igrači, koji su dugim loptama preskakali sredinu terena i vršili pritisak na Zvijezdine štopere. Prvo poluvrijeme nije obilovalo šansama i završeno je onim početnim rezultatom BSK-Zvijezda 0:0. U drugom poluvremenu su viđena tri gola i dosta šansi sa obje strane. Kakmužani dolaze u vodstvo preko Cvijanović Perica, da bi prednost Kakmužana udvostručio Dejan Tomić. Domaći igrači su uspjeli da smanje rezultat na 1:2, što je i bio konačni rezultat. Kakmužani u 11. kolu naredne nedjelje ugostiće fudbalere Boraca 1975 iz Osinja. Tom utakmicom stavlja se tačka na jesenji dio šampionata.

Rezultati 10. kola: Hajduk - Vučijak 3:0 službeni rez, BSK - Zvijezda 1:2, Borac L - 27 Juli 1:1, Borac 1975 - Željezničar 2:3, 4 Juli - Borac K 1:2, Polet - Zborište 2:1.