XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 188 utakmica za dan
Subota, 20 Oktobar 2018

Fudbal

20.10.2018 19:00 Proleter : Mačva
20.10.2018 19:00 Crvena zvezda : Rad
20.10.2018 19:00 Radnički (N) : Zemun
20.10.2018 16:00 Voždovac 1 : 1 Mladost
20.10.2018 19:00 Napredak : Radnik
2.pol 53' Borac 1 : 0 Bečej 1918
20.10.2018 14:30 Radnički 1923 2 : 2 TSC
20.10.2018 14:30 Budućnost 0 : 0 Javor
20.10.2018 15:00 Tuzla City 0 : 1 Mladost
60' Sarajevo 0 : 0 Sloboda
20.10.2018 15:00 Zvijezda 09 1 : 0 GOŠK
20.10.2018 15:00 Zrinjski 0 : 1 Željezničar
20.10.2018 14:30 Slavija 1 : 1 Željezničar Sport Team
20.10.2018 14:30 Sloboda 2 : 0 Modriča Alfa
20.10.2018 14:30 Sloga 2 : 0 Rudar Prijedor
20.10.2018 14:30 Drina 0 : 0 Podrinje
20.10.2018 14:30 Sutjeska 0 : 1 Tekstilac
20.10.2018 14:30 Kozara 1 : 2 Borac
20.10.2018 14:30 Laktaši 1 : 0 Karanovac
20.10.2018 14:30 Proleter 8 : 1 Ozren
20.10.2018 14:30 Sloga(S) 2 : 0 Vranjak
20.10.2018 14:30 Sloga(T) 3 : 2 Polet 1926
20.10.2018 14:30 Borac 2 : 1 Ljubić
20.10.2018 14:30 Sloga(D) 1 : 0 Dubrave
20.10.2018 14:30 Sloboda 1 : 1 Mladost
20.10.2018 14:30 Jedinstvo(Bč) 4 : 0 Guber
20.10.2018 14:30 Famos 1 : 0 Drina HE
20.10.2018 14:30 Ilićka 01 4 : 3 Mladost(R)
20.10.2018 14:30 Bratstvo 1 : 2 Jedinstvo(Br)
20.10.2018 14:30 BSK 1 : 2 Bratstvo
20.10.2018 14:30 OFK Lauš 1 : 3 Borac
20.10.2018 14:30 OFK Pridjel 2 : 1 Crvena zvijezda
20.10.2018 14:30 Partizan 2 : 0 Sloboda
20.10.2018 10:00 Željeznica 2 : 1 OFK Podgrab
20.10.2018 15:00 Mladost Farmaprom 1 : 0 Vrbas
20.10.2018 15:00 Lokanj 0 : 1 Branjevo
20.10.2018 15:00 Borac : Mladost
20.10.2018 15:00 Lazarevica 1 : 1 OFK Buk
20.10.2018 14:30 Orašje 1 : 3 Velež
20.10.2018 14:30 Vitez 0 : 4 Rudar
20.10.2018 14:30 Igman 3 : 0 Slaven
20.10.2018 14:30 Goražde 0 : 0 TOŠK
20.10.2018 14:30 Zvijezda 5 : 0 Čapljina
20.10.2018 14:30 Metalleghe-BSI 2 : 1 Bosna
20.10.2018 14:30 Novi Travnik 1 : 2 Bratstvo
20.10.2018 14:30 Travnik 2 : 1 Borac
20.10.2018 14:30 NK Iskra 5 : 0 Krajišnik
20.10.2018 14:30 Podgrmeč 2 : 0 Bratstvo
20.10.2018 14:30 Radnički 5 : 1 Dinamo
20.10.2018 14:30 Mladost 2 : 0 Bosna(K)
20.10.2018 14:30 Odžak 102 2 : 1 Svatovac
20.10.2018 14:30 Gradina 2 : 1 Mramor
20.10.2018 14:30 Sloga 1 : 0 Čelić
20.10.2018 14:30 Borac 3 : 1 Famos
20.10.2018 14:30 Krivaja 5 : 0 Jedinstvo
20.10.2018 14:30 Tomislav 1 : 1 Branitelj
20.10.2018 14:30 Stolac 0 : 2 Neum
20.10.2018 14:30 Turbina 1 : 3 Klis
20.10.2018 14:30 Omladinac 4 : 1 Gomila
20.10.2018 14:30 Bajer 99 1 : 0 Ključ
20.10.2018 14:30 Omladinac 75 2 : 1 Mladost(V)
20.10.2018 14:30 Fojnica : Dnoluka
20.10.2018 14:30 Sloga(P) 1 : 0 19 srpanj
20.10.2018 14:30 Omazići 1937 1 : 1 Mladost(B)
20.10.2018 14:30 Jedinstvo 1 : 0 Vražići 92
20.10.2018 15:45 Fortuna : Proleter
20.10.2018 15:00 Mladost : Biser 96
20.10.2018 14:00 Jug 3 : 5 Pofalićki
20.10.2018 14:30 Mramor : Bukovik
20.10.2018 14:30 Grivice 4 : 3 Gornji Rainci
20.10.2018 14:30 Mladost(S) 2 : 4 Mladost(GŽ)
20.10.2018 14:30 Zelinja 76 : Napredak
20.10.2018 14:30 Posavina : Rahićki ljiljani
20.10.2018 16:00 Budućnost 2 : 1 OFK Titograd
20.10.2018 13:30 Iskra 1 : 2 Zeta
20.10.2018 13:30 Rudar 0 : 0 Grbalj
20.10.2018 13:30 OFK Petrovac 1 : 0 Sutjeska
20.10.2018 13:30 Lovćen 0 : 1 Mornar
20.10.2018 16:00 AFC Bournemouth 0 : 0 Southampton
20.10.2018 16:00 Cardiff City 4 : 2 Fulham
20.10.2018 13:30 Chelsea 2 : 2 Manchester United
20.10.2018 18:30 Huddersfield Town : Liverpool
20.10.2018 16:00 Manchester City 5 : 0 Burnley
20.10.2018 16:00 Newcastle United 0 : 1 Brighton
20.10.2018 16:00 West Ham United 0 : 1 Tottenham Hotspur
20.10.2018 16:00 Wolverhampton 0 : 2 Watford
20.10.2018 20:45 Barcelona : Sevilla
20.10.2018 18:30 Villarreal : Atlético Madrid
20.10.2018 16:15 Valencia 1 : 1 Leganés
20.10.2018 13:00 Real Madrid 1 : 2 Levante
20.10.2018 18:30 Schalke 04 : Werder
20.10.2018 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 Hannover 96
20.10.2018 15:30 Stuttgart 0 : 4 Borussia Dortmund
20.10.2018 15:30 Augsburg 0 : 0 RB Leipzig
20.10.2018 15:30 Wolfsburg 1 : 3 Bayern
20.10.2018 15:30 Nürnberg 1 : 3 Hoffenheim
13' Juventus 0 : 0 Genoa
20.10.2018 15:00 Roma 0 : 2 SPAL
20.10.2018 20:30 Udinese : Napoli
20.10.2018 20:00 Caen : Guingamp
20.10.2018 20:00 Dijon : Lille
20.10.2018 20:00 Nantes : Toulouse
53' PSG 2 : 0 Amiens SC
20.10.2018 20:00 Reims : Angers
20.10.2018 20:00 Strasbourg : Monaco
20.10.2018 15:30 Lokomotiva : Banja Luka
20.10.2018 16:30 SFK 2000 : Emina
20.10.2018 15:00 Čelik : Borac
20.10.2018 15:00 Rosa Brandis : Mladost
20.10.2018 12:00 Mladost 1 : 1 Sloboda
20.10.2018 16:00 Velež : Zrinjski
20.10.2018 14:00 Čelik 1 : 3 Sarajevo
20.10.2018 14:00 Radnik 3 : 0 Slavija
20.10.2018 15:00 Olimpik : Ilijaš
20.10.2018 11:00 Kiseljak 1 : 2 NK Vitez
20.10.2018 13:00 Radnik : Krivaja
20.10.2018 13:00 TOŠK 0 : 2 Novi Travnik
20.10.2018 13:00 Žepče 6 : 1 Borac
20.10.2018 13:00 Brotnjo 0 : 0 Leotar
20.10.2018 12:00 Čelik 0 : 5 Željezničar
20.10.2018 11:30 Zrinjski 6 : 0 GOŠK
20.10.2018 13:00 Sarajevo 0 : 1 Mladost
20.10.2018 15:30 Krupa 0 : 1 Široki Brijeg
20.10.2018 13:00 Olimpik : Ilijaš
20.10.2018 13:00 Kiseljak 0 : 2 NK Vitez
20.10.2018 11:00 Radnik 2 : 2 Krivaja
20.10.2018 11:00 TOŠK 4 : 0 Novi Travnik
20.10.2018 11:00 Žepče 2 : 2 Borac
20.10.2018 11:00 Brotnjo 1 : 1 Leotar
20.10.2018 11:00 Modriča Alfa 6 : 1 Gradina
20.10.2018 14:00 Radnik Bumerang 5 : 2 Iskra
20.10.2018 10:00 Čelik 0 : 3 Željezničar
20.10.2018 10:00 Zrinjski 1 : 1 GOŠK
20.10.2018 11:00 Sarajevo 1 : 1 Mladost
20.10.2018 14:00 Krupa 1 : 1 Široki Brijeg
20.10.2018 10:00 Borac 7 : 3 Mineral
20.10.2018 10:00 OFK Spartak 2013 0 : 3 Tekstilac Kort
20.10.2018 10:00 Kozara 6 : 2 Sloga(D)
20.10.2018 10:00 Sloga(S) 2 : 2 Sloboda
20.10.2018 10:00 Rudar Prijedor : Modriča Alfa
20.10.2018 10:00 Borac 5 : 1 Zenit
20.10.2018 10:00 Sloga : Jedinstvo
20.10.2018 10:00 Radnik 0 : 0 Rudar 1925
20.10.2018 10:00 Ilićka 01 : Podrinje
20.10.2018 10:00 Han Pijesak 8 : 1 Rudo
20.10.2018 16:00 Sokolac : Famos
20.10.2018 11:00 Mladost 1 : 5 Hercegovac
20.10.2018 10:00 Mladost 0 : 1 Hercegovac

Futsal

20.10.2018 18:30 Kaskada : Salines

Košarka

3/4 Krka 42 : 46 Partizan NIS
20.10.2018 21:00 Crvena zvezda MTS : Igokea

Odbojka

20.10.2018 17:00 Modriča : Majevica
20.10.2018 20:00 Radnik 0 : 3 Mladost
20.10.2018 19:00 Domaljevac : Kakanj 78
20.10.2018 18:00 Ljubinje : Tempo
20.10.2018 19:00 Maglić : Gradiška
20.10.2018 7 Lukavac : Sloboda
20.10.2018 Ilidža : Olovo
20.10.2018 Breza 1934 : Bosna
20.10.2018 16:00 Modriča 0 : 3 Kula Gradačac
20.10.2018 17:30 Jahorina : Sloboda
20.10.2018 18:00 Smeč : Maglić
20.10.2018 15:00 Ljubinje 3 : 2 Hercegovac
20.10.2018 19:00 Derventa : Slavija
20.10.2018 16:00 Kozara : Radnik
20.10.2018 18:00 HE na Drini 3 : 0 Glasinac
20.10.2018 13:00 Smeč 3 : 0 Borac
20.10.2018 19:00 Prijedor : Pliva
20.10.2018 12:00 Laktaši 0 : 3 Gradiška
20.10.2018 16:00 Kotor Varoš : Smeč DN
20.10.2018 12:00 Ukrina 0 : 3 Crvena zvijezda 2
20.10.2018 18:00 Orašje : Gradina-Herceg
20.10.2018 18:00 Maglaj : Bihać Preminger
20.10.2018 18:00 Žepče : Kakanj
20.10.2018 18:00 Lukavac : Gračanica Forteks
20.10.2018 18:00 Vitez : Bosna
20.10.2018 18:00 Tešanj : Željezara
20.10.2018 18:00 Napredak : Orašje 2
20.10.2018 18:00 Stars : Sloboda 2
20.10.2018 18:00 Zavidovići : Tuzla
20.10.2018 18:00 Delminium : Breza 1934
20.10.2018 18:00 Ljubuški : Mostar 2

Rukomet

20.10.2018 20:00 Kozara Mlijekoprodukt : Prijedor
20.10.2018 12:00 Kozara 30 : 33 Bijeljina
20.10.2018 19:00 Kotor Varoš : Hercegovac
20.10.2018 18:00 Hercegovina : ORK Borac
20.10.2018 16:00 Rogatica : Radnik
20.10.2018 16:30 Derventa : Borac 2
Tekstualni prenos utakmice
0:1
90.minut Gol (Tekstilac)
Katastrofalna greska odbrane Sutjeske. Pericć izbio sam pred gol Sutjeske i savladao nemoćnog Terzića.
2:1
90 Utakmica završena (Borac)
Kraj u Šamcu
1:1
90.minut Šut na gol (Slavija)
Velika prilika za Radovanovića. Ne pogaša.
1:1
Sudija Gigović od utakmice napravio cirkus. lopta je pogodila jednog igrača Želje u ruku, on nije ništa svirao. Izazvao bijes i igrača i navijača Slavije.
2:0
82.minut Gol (Sloga)
Opet je strelac Dragiša Komarčević