XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 280 utakmica za dan
Nedelja, 29 Maj 2022


Fudbal

Široki Brijeg
Široki Brijeg
29.05.2022
19:00
Radnik
Bijeljina
29.05.2022 19:00
Široki Brijeg
:
Radnik
Sloboda
Tuzla
29.05.2022
17:00
Željezničar
Sarajevo
29.05.2022 17:00
Sloboda
:
Željezničar
Posušje
Posušje
29.05.2022
17:00
Borac
Banja Luka
29.05.2022 17:00
Posušje
:
Borac
Leotar
Trebinje
29.05.2022
17:00
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
29.05.2022 17:00
Leotar
:
Tuzla City
Željezničar
Doboj
29.05.2022
17:30
Ukrina
Čečava
29.05.2022 17:30
Željezničar
:
Ukrina
Laktaši
Laktaši
29.05.2022
17:30
Sloboda
Mrkonjić Grad
29.05.2022 17:30
Laktaši
:
Sloboda
Brdo
Hambarine
29.05.2022
17:30
Dubrave
Dubrave
29.05.2022 17:30
Brdo
:
Dubrave
Sloga (S)
Srbac
29.05.2022
17:30
Polet 1926
Brod
29.05.2022 17:30
Sloga (S)
:
Polet 1926
Progres
Kneževo
29.05.2022
17:30
Čelinac
Čelinac
29.05.2022 17:30
Progres
:
Čelinac
Borac
Šamac
29.05.2022
17:30
BSK
Banja Luka
29.05.2022 17:30
Borac
:
BSK
Gorica
Šipovo
29.05.2022
17:30
Sloga (T)
Trn
29.05.2022 17:30
Gorica
:
Sloga (T)
Proleter
Teslić
29.05.2022
17:30
Jedinstvo
Žeravica
29.05.2022 17:30
Proleter
:
Jedinstvo
Velež
Nevesinje
29.05.2022
17:30
Jedinstvo (Br)
Brodac
29.05.2022 17:30
Velež
:
Jedinstvo (Br)
Vlasenica
Vlasenica
29.05.2022
17:30
Milići
Milići
29.05.2022 17:30
Vlasenica
:
Milići
Famos
Vojkovići
29.05.2022
17:30
Sloga
Gornje Crnjelovo
29.05.2022 17:30
Famos
:
Sloga
Guber
Srebrenica
29.05.2022
17:30
Mladost (R)
Rogatica
29.05.2022 17:30
Guber
:
Mladost (R)
Romanija
Pale
29.05.2022
17:30
Stakorina
Čajniče
29.05.2022 17:30
Romanija
:
Stakorina
Ilićka 01
Brčko
29.05.2022
17:30
Rudar 1925
Ugljevik
29.05.2022 17:30
Ilićka 01
:
Rudar 1925
Mladost (G)
Gacko
29.05.2022
17:30
Drina HE
Višegrad
29.05.2022 17:30
Mladost (G)
:
Drina HE
Proleter
Dvorovi
29.05.2022
17:30
Glasinac 1936
Sokolac
29.05.2022 17:30
Proleter
:
Glasinac 1936
Mladost
Kotor Varoš
29.05.2022
17:30
FSA
Prijedor
29.05.2022 17:30
Mladost
:
FSA
Lauš
Banja Luka
29.05.2022
17:30
Bratstvo
Kozarac
29.05.2022 17:30
Lauš
:
Bratstvo
Sloga
Saničani(Rakelići)
29.05.2022
17:30
Lijevče
Nova Topola
29.05.2022 17:30
Sloga
:
Lijevče
13 Skojevki
Grbavci
29.05.2022
17:30
Plamen
Donje Vodičevo
29.05.2022 17:30
13 Skojevki
:
Plamen
Rekreativo
Banja Luka
29.05.2022
17:30
Crni vrh
Jaružani
29.05.2022 17:30
Rekreativo
:
Crni vrh
Krajina
Banja Luka
29.05.2022
17:30
Svodna
Svodna
29.05.2022 17:30
Krajina
:
Svodna
Naprijed
Banja Luka
29.05.2022
17:30
Slaven
Dobrljin
29.05.2022 17:30
Naprijed
:
Slaven
Borac
B.Lužani
29.05.2022
17:30
Hajduk (B)
Batkuša
29.05.2022 17:30
Borac
:
Hajduk (B)
Trebava
Osječani
29.05.2022
17:30
Skugrić
Skugrić
29.05.2022 17:30
Trebava
:
Skugrić
Zvijezda
Kakmuž
29.05.2022
17:30
Rudanka
Rudanka
29.05.2022 17:30
Zvijezda
:
Rudanka
Sloga (J)
Jakeš
29.05.2022
17:30
Mineral
Banja Vrućica
29.05.2022 17:30
Sloga (J)
:
Mineral
Vučijak
Majevac
29.05.2022
17:30
Hajduk (K)
Kožuhe
29.05.2022 17:30
Vučijak
:
Hajduk (K)
Naša krila
Kostajnica
29.05.2022
17:30
Vranjak
Vranjak
29.05.2022 17:30
Naša krila
:
Vranjak
Crvena zvijezda
Obudovac
29.05.2022
17:30
Ozren
Petrovo
29.05.2022 17:30
Crvena zvijezda
:
Ozren
Lokanj
Lokanj
29.05.2022
18:00
Sloboda
Donji Zagoni
29.05.2022 18:00
Lokanj
:
Sloboda
Šekovići
Šekovići
29.05.2022
18:00
Trnovica
Trnovica
29.05.2022 18:00
Šekovići
:
Trnovica
Tabanci
Tabanci
29.05.2022
18:00
Partizan
Donja Trnova
29.05.2022 18:00
Tabanci
:
Partizan
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
29.05.2022
18:00
Lokomotiva
Brčko
29.05.2022 18:00
Mladost (BS)
:
Lokomotiva
Jedinstvo
Roćević
29.05.2022
18:00
Omladinac
Potočari
29.05.2022 18:00
Jedinstvo
:
Omladinac
Birač
Derventa
29.05.2022
18:00
Podrinje
Tršić
29.05.2022 18:00
Birač
:
Podrinje
Mladost (VO)
Velika Obarska
29.05.2022
18:00
Janja 2009
Janja
29.05.2022 18:00
Mladost (VO)
:
Janja 2009
Ravan
Međeđa
29.05.2022
17:00
Knežopoljac
Knežica
29.05.2022 17:00
Ravan
:
Knežopoljac
Kozara
Donji Orlovci
29.05.2022
17:00
Mrakovica
Kozaruša
29.05.2022 17:00
Kozara
:
Mrakovica
Berek 1975
Prijedor
29.05.2022
17:00
Gomjenica
Prijedor
29.05.2022 17:00
Berek 1975
:
Gomjenica
Ljubija
Ljubija
29.05.2022
17:00
Brzi
Busnovi
29.05.2022 17:00
Ljubija
:
Brzi
Podgrmeč
Oštra Luka
29.05.2022
17:00
Rasavci
Rasavci
29.05.2022 17:00
Podgrmeč
:
Rasavci
Mladi Krajišnik
Kukulje
29.05.2022
18:00
Borac (M)
Maglajani
29.05.2022 18:00
Mladi Krajišnik
:
Borac (M)
Biseri
Čatrnja
29.05.2022
18:00
Polet
Elezagići
29.05.2022 18:00
Biseri
:
Polet
Kozara
Turjak
29.05.2022
18:00
Sloboda
Donji Podgradci
29.05.2022 18:00
Kozara
:
Sloboda
Omladinac
Brestovčina
29.05.2022
18:00
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
29.05.2022 18:00
Omladinac
:
Sloga DIPO
Laminci
Laminci
29.05.2022
18:00
Torpedo
Cerovljani
29.05.2022 18:00
Laminci
:
Torpedo
Obradovac
Gradiška
29.05.2022
18:00
Potkozarje
Aleksandrovac
29.05.2022 18:00
Obradovac
:
Potkozarje
Borac (Š)
Šibovska
29.05.2022
18:00
Bratstvo
Kozinci
29.05.2022 18:00
Borac (Š)
:
Bratstvo
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
29.05.2022
17:30
Vrbas
Banja Luka
29.05.2022 17:30
Polet Krajišnik
:
Vrbas
Omladinac
Banja Luka
29.05.2022
17:30
OFK Banja Luka
Banja Luka
29.05.2022 17:30
Omladinac
:
OFK Banja Luka
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
3 : 0
Gomionica
Bronzani Majdan
29.05.2022 17:30
Šnjegotina
3 : 0
Gomionica
Budućnost
Banja Luka
29.05.2022
17:30
Sloboda
Piskavica
29.05.2022 17:30
Budućnost
:
Sloboda
Karanovac
Karanovac
29.05.2022
17:30
Sloga Nektar
Potkozarje
29.05.2022 17:30
Karanovac
:
Sloga Nektar
Rudar
Stanari
29.05.2022
17:30
BSK
Bušletić
29.05.2022 17:30
Rudar
:
BSK
Borac (K)
Kotorsko
29.05.2022
17:30
OFK Pridjel
Pridjel Donji
29.05.2022 17:30
Borac (K)
:
OFK Pridjel
4. juli
Pojezna
29.05.2022
17:30
Zborište
Zborište
29.05.2022 17:30
4. juli
:
Zborište
Sloboda
Grabovica
29.05.2022
17:30
Liješće
Liješće
29.05.2022 17:30
Sloboda
:
Liješće
Crvena zvijezda
Gajevi
29.05.2022
17:30
Kladari Gornji
Kladari Gornji
29.05.2022 17:30
Crvena zvijezda
:
Kladari Gornji
Višnjik
Modriča
29.05.2022
17:30
Posavina
Miloševac
29.05.2022 17:30
Višnjik
:
Posavina
Omladinac
Modriča
29.05.2022
17:30
Mladost
Srpska Tišina
29.05.2022 17:30
Omladinac
:
Mladost
Partizan
Koprivna
29.05.2022
17:30
Dobor
Modriča
29.05.2022 17:30
Partizan
:
Dobor
Trebavac
Vranjak
29.05.2022
17:30
Sloga 73
Ždreban
29.05.2022 17:30
Trebavac
:
Sloga 73
Zadrugar
Tarevci
29.05.2022
17:30
Budućnost
Gornja Slatina
29.05.2022 17:30
Zadrugar
:
Budućnost
Crkvina
Crkvina
29.05.2022
17:30
Bratstvo
Donja Dubica
29.05.2022 17:30
Crkvina
:
Bratstvo
OFK Brezik
Gornji Brezik
29.05.2022
17:30
Obilić
Krepšić
29.05.2022 17:30
OFK Brezik
:
Obilić
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 0
Mladost 2003
Popovo Polje
29.05.2022 17:30
Bobetino Brdo
3 : 0
Mladost 2003
Crvena zvijezda
Donji Žabar
29.05.2022
17:30
Mladost (S)
Sandići
29.05.2022 17:30
Crvena zvijezda
:
Mladost (S)
Gredice
Gredice
29.05.2022
17:30
Mladost (L)
Lončari
29.05.2022 17:30
Gredice
:
Mladost (L)
Jedinstvo
Koretaši
29.05.2022
17:30
Strijelac
Tutnjevac
29.05.2022 17:30
Jedinstvo
:
Strijelac
Jugović
Gredice
29.05.2022
17:30
Majevica
Lopare
29.05.2022 17:30
Jugović
:
Majevica
Drina (A)
Amajlije
29.05.2022
18:00
Ljeskovac
Ljeskovac
29.05.2022 18:00
Drina (A)
:
Ljeskovac
Drina (B)
Batar
29.05.2022
18:00
Obarska
Velika Obarska
29.05.2022 18:00
Drina (B)
:
Obarska
Novo doba
Čardačine
29.05.2022
18:00
Jedinstvo
Suvo Polje
29.05.2022 18:00
Novo doba
:
Jedinstvo
Kolektiv
Međaši
29.05.2022
18:00
Panteri
Zagoni
29.05.2022 18:00
Kolektiv
:
Panteri
Balatun
Balatun
29.05.2022
18:00
Sloga 94
Bijeljina
29.05.2022 18:00
Balatun
:
Sloga 94
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
29.05.2022
18:00
Semberija
Popovi
29.05.2022 18:00
OFK Magnojević
:
Semberija
Jasenica
Jasenica
29.05.2022
17:00
Pecka
Roćević
29.05.2022 17:00
Jasenica
:
Pecka
Branjevo
Branjevo
29.05.2022
17:00
Budućnost
Skelani
29.05.2022 17:00
Branjevo
:
Budućnost
Polet
Kravica
29.05.2022
17:00
Čelopek
Čelopek
29.05.2022 17:00
Polet
:
Čelopek
Radnički
Karakaj
29.05.2022
17:00
Jadar
Nova Kasaba
29.05.2022 17:00
Radnički
:
Jadar
Vrbas
Prijebljezi
29.05.2022
18:00
Nožičko
Nožičko
29.05.2022 18:00
Vrbas
:
Nožičko
Bratstvo
Povelič
29.05.2022
11:00
Budućnost
Donji Galjipovci
29.05.2022 11:00
Bratstvo
:
Budućnost
Crvena zemlja
Nova Ves
29.05.2022
18:00
Mladost
Bajinci
29.05.2022 18:00
Crvena zemlja
:
Mladost
Polet
Mali Sitneši
29.05.2022
18:00
Tamaris
Mrčevci
29.05.2022 18:00
Polet
:
Tamaris
Zadrugar
Bukvik
29.05.2022
11:00
Mladost
Trnjaci
29.05.2022 11:00
Zadrugar
:
Mladost
Sava 04
Brezovo Polje Selo
29.05.2022
11:00
Sveti Jovan
Donji Brezik
29.05.2022 11:00
Sava 04
:
Sveti Jovan
Proleter
Gornji Dragaljevac
29.05.2022
18:00
Jedinstvo
Donja Čađavica
29.05.2022 18:00
Proleter
:
Jedinstvo
Stević Jovan
Vršani
29.05.2022
18:00
Koridor 2011
Bijeljina
29.05.2022 18:00
Stević Jovan
:
Koridor 2011
Budućnost
Ravno Polje
29.05.2022
18:00
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
29.05.2022 18:00
Budućnost
:
Magnojević 2001
Omladinac
Gornja Čađavica
29.05.2022
18:00
Ljeljenča
Ljeljenča
29.05.2022 18:00
Omladinac
:
Ljeljenča
Piperci
Piperci
29.05.2022
10:30
Kovačići 08
Kovačići
29.05.2022 10:30
Piperci
:
Kovačići 08
OFK Batković
Batković
29.05.2022
18:00
Pobjeda
Triješnica
29.05.2022 18:00
OFK Batković
:
Pobjeda
Mladen Perić
Glogovac
29.05.2022
10:30
Polet
Gornji Kojčinovac
29.05.2022 10:30
Mladen Perić
:
Polet
Sloga
Dazdarevo
29.05.2022
18:00
Tavna
Banjica
29.05.2022 18:00
Sloga
:
Tavna
VSK
Velino Selo
29.05.2022
18:00
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
29.05.2022 18:00
VSK
:
OFK Crnjelovo
Majevica
Donje Zabrđe
29.05.2022
10:30
Koviljuše
Bijeljina
29.05.2022 10:30
Majevica
:
Koviljuše
Borac
Ugljevička Obrijež
29.05.2022
10:30
Sloga
Donja Bukovica
29.05.2022 10:30
Borac
:
Sloga
Buk
Gornja Bukovica
29.05.2022
10:30
Nacional
Bijeljina
29.05.2022 10:30
Buk
:
Nacional
Sloboda
Donji Dragaljevac
29.05.2022
10:30
Lazarevica
Čengić
29.05.2022 10:30
Sloboda
:
Lazarevica
Brnjaci
Brnjaci
29.05.2022
17:30
FK Vitez
Vitez
29.05.2022 17:30
Brnjaci
:
FK Vitez
Rudar (K)
Kamengrad
29.05.2022
17:30
Vlašić
Turbe
29.05.2022 17:30
Rudar (K)
:
Vlašić
Rudar (HB)
Han Bila
29.05.2022
17:30
Kiseljak
Kiseljak
29.05.2022 17:30
Rudar (HB)
:
Kiseljak
Krajina
Cazin
29.05.2022
17:30
Novi Travnik
Novi Travnik
29.05.2022 17:30
Krajina
:
Novi Travnik
Podgrmeč
Sanski Most
29.05.2022
17:30
Iskra
Bugojno
29.05.2022 17:30
Podgrmeč
:
Iskra
NK Vitez
Vitez
29.05.2022
17:30
Krajišnik
Velika Kladuša
29.05.2022 17:30
NK Vitez
:
Krajišnik
Sloga
Bosanska Otoka
29.05.2022
17:30
Vitez
Bužim
29.05.2022 17:30
Sloga
:
Vitez
Seona
Seona
29.05.2022
17:30
Mladost (M)
Malešići
29.05.2022 17:30
Seona
:
Mladost (M)
Orahovica 74
Orahovica
29.05.2022
17:30
Dinamo
Donja Mahala
29.05.2022 17:30
Orahovica 74
:
Dinamo
Odžak 102
Odžak
29.05.2022
17:30
Gornji Rahić
Gornji Rahić
29.05.2022 17:30
Odžak 102
:
Gornji Rahić
Bosna (K)
Kalesija
29.05.2022
17:30
Mladost (K)
Kikači
29.05.2022 17:30
Bosna (K)
:
Mladost (K)
Bosna (M)
Mionica
29.05.2022
17:30
Lokomotiva
Miričina
29.05.2022 17:30
Bosna (M)
:
Lokomotiva
Dizdaruša
Brčko
29.05.2022
17:30
Svatovac
Poljice
29.05.2022 17:30
Dizdaruša
:
Svatovac
Priluk
Priluk
29.05.2022
17:30
Radnički
Lukavac
29.05.2022 17:30
Priluk
:
Radnički
Prokosovići
Prokosovići
29.05.2022
17:30
Slaven
Živinice
29.05.2022 17:30
Prokosovići
:
Slaven
UNIS
Vogošća
29.05.2022
17:30
Mošćanica
Sarajevo
29.05.2022 17:30
UNIS
:
Mošćanica
Krivaja
Zavidovići
29.05.2022
17:30
Moševac
Moševac
29.05.2022 17:30
Krivaja
:
Moševac
Stupčanica
Olovo
29.05.2022
17:30
Famos
Hrasnica
29.05.2022 17:30
Stupčanica
:
Famos
Jahorina
Prača
29.05.2022
17:30
Borac
Jelah
29.05.2022 17:30
Jahorina
:
Borac
Bosna
Visoko
29.05.2022
17:30
Čelik
Zenica
29.05.2022 17:30
Bosna
:
Čelik
Kolina
Ustikolina
7 : 0
Baton
Sarajevo
29.05.2022 17:30
Kolina
7 : 0
Baton
Natron
Maglaj
29.05.2022
17:30
Rudar
Breza
29.05.2022 17:30
Natron
:
Rudar
Azot
Vitkovići
29.05.2022
17:30
Usora
Žabljak-Usora
29.05.2022 17:30
Azot
:
Usora
Grude
Grude
29.05.2022
17:30
Klis
Buturović Polje
29.05.2022 17:30
Grude
:
Klis
Brotnjo
Čitluk
29.05.2022
17:30
Kamešnica
Podhum
29.05.2022 17:30
Brotnjo
:
Kamešnica
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
29.05.2022
17:30
Ljubuški
Ljubuški
29.05.2022 17:30
Bjelopoljac
:
Ljubuški
Višići
Višići
29.05.2022
17:30
Turbina
Jablanica
29.05.2022 17:30
Višići
:
Turbina
Rama
Prozor-Rama
29.05.2022
17:30
Neum
Neum
29.05.2022 17:30
Rama
:
Neum
Troglav 1918
Livno
29.05.2022
17:30
Čapljina
Čapljina
29.05.2022 17:30
Troglav 1918
:
Čapljina
Stolac
Stolac
29.05.2022
17:30
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
29.05.2022 17:30
Stolac
:
Sloga
Kaćuni
Kaćuni
29.05.2022
17:30
Kreševo
Kreševo
29.05.2022 17:30
Kaćuni
:
Kreševo
Busovača
Busovača
29.05.2022
17:30
OFK Lugovi
Lugovi
29.05.2022 17:30
Busovača
:
OFK Lugovi
Šantići
Šantići
29.05.2022
17:30
Romari
Vitez
29.05.2022 17:30
Šantići
:
Romari
Radnik
Donji Vakuf
29.05.2022
17:30
Sport Prevent
Bugojno
29.05.2022 17:30
Radnik
:
Sport Prevent
Gorica
Guča Gora
29.05.2022
17:30
Karaula
Karaula
29.05.2022 17:30
Gorica
:
Karaula
Mladost
Nević Polje
29.05.2022
17:30
Nova Bila
Nova Bila
29.05.2022 17:30
Mladost
:
Nova Bila
Jajce
Jajce
29.05.2022
17:30
Dnoluka
Kruščica
29.05.2022 17:30
Jajce
:
Dnoluka
Hajduk
Orašje
29.05.2022
18:00
Mladost (S)
Sibovac
29.05.2022 18:00
Hajduk
:
Mladost (S)
Napredak
Matići
29.05.2022
18:00
Vitanovići 78
Vitanovići
29.05.2022 18:00
Napredak
:
Vitanovići 78
Sloga (P)
Prud
29.05.2022
18:00
Dragovoljac
Novo Selo
29.05.2022 18:00
Sloga (P)
:
Dragovoljac
Kostrč
Kostrč
29.05.2022
18:00
Sloga (T)
Tolisa
29.05.2022 18:00
Kostrč
:
Sloga (T)
Mladost (DS)
Donji Svilaj
29.05.2022
18:00
19 srpanj
Oštra Luka
29.05.2022 18:00
Mladost (DS)
:
19 srpanj
Mladi zadrugar
Donji Rahić
29.05.2022
18:00
Mladost (D)
Domaljevac
29.05.2022 18:00
Mladi zadrugar
:
Mladost (D)
Trešnjevka
Maoča
29.05.2022
17:00
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
29.05.2022 17:00
Trešnjevka
:
Mladost (GŽ)
Slatina
Bašigovci
29.05.2022
17:00
Mladost (P)
Puračić
29.05.2022 17:00
Slatina
:
Mladost (P)
Sloga
Tojšići
29.05.2022
17:00
Omladinac 68
Mionica
29.05.2022 17:00
Sloga
:
Omladinac 68
Trebava
Donja Zelinja
29.05.2022
17:00
Mladost (B)
Velika Brijesnica
29.05.2022 17:00
Trebava
:
Mladost (B)
Vražići 92
Vražići
29.05.2022
17:00
Rijeka
Šerići
29.05.2022 17:00
Vražići 92
:
Rijeka
Mramor (B)
Babice
29.05.2022
17:00
Mramor (M)
Mramor
29.05.2022 17:00
Mramor (B)
:
Mramor (M)
Jedinstvo 1952
Vučkovci
29.05.2022
17:00
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
29.05.2022 17:00
Jedinstvo 1952
:
Ingram
Mladost 78
Donje Vukovije
29.05.2022
17:00
Doboj Istok
Doboj Istok
29.05.2022 17:00
Mladost 78
:
Doboj Istok
Čelični grad-Steel City
Zenica
29.05.2022
17:00
Pobjeda
Tešanjka
29.05.2022 17:00
Čelični grad-Steel City
:
Pobjeda
Novi Šeher
Novi Šeher
29.05.2022
17:00
Sporting
Zenica
29.05.2022 17:00
Novi Šeher
:
Sporting
Nemila
Nemila
29.05.2022
17:00
Proleter
Makljenovac
29.05.2022 17:00
Nemila
:
Proleter
Vareš
Vareš
29.05.2022
17:00
Žepče
Žepče
29.05.2022 17:00
Vareš
:
Žepče
Fortuna
Zenica
29.05.2022
17:00
Napredak
Šije
29.05.2022 17:00
Fortuna
:
Napredak
Blagaj
Blagaj
29.05.2022
17:00
Mostar
Mostar
29.05.2022 17:00
Blagaj
:
Mostar
Šujica
Šujica
29.05.2022
17:00
Rakitno
Rakitno
29.05.2022 17:00
Šujica
:
Rakitno
Junak
Srđevići
29.05.2022
17:00
Drinovci
Drinovci
29.05.2022 17:00
Junak
:
Drinovci
HAŠK Napredak
Ulović
29.05.2022
18:00
Dinamo 75
Prijedor
29.05.2022 18:00
HAŠK Napredak
:
Dinamo 75
Ratkovići
Ratkovići
29.05.2022
18:00
Frankopan
Špionica Srednja
29.05.2022 18:00
Ratkovići
:
Frankopan
Napredak
Omerbegovača
29.05.2022
18:00
OFK Brčko
Brčko
29.05.2022 18:00
Napredak
:
OFK Brčko
DSK
Devetak
29.05.2022
17:00
Turija
Turija
29.05.2022 17:00
DSK
:
Turija
Polet
Hrvati
29.05.2022
17:00
Pribava
Pribava
29.05.2022 17:00
Polet
:
Pribava
Jedinstvo
Lukavica
29.05.2022
17:00
Željezničar
Dobošnica
29.05.2022 17:00
Jedinstvo
:
Željezničar
BSK
Bokavići
29.05.2022
17:00
Bukovik
Gornji Srebrenik
29.05.2022 17:00
BSK
:
Bukovik
Rudar
Zagorje
29.05.2022
17:00
Špionica 1953
Špionica
29.05.2022 17:00
Rudar
:
Špionica 1953
Sloga
Bikodže
29.05.2022
17:00
Mladost
Doborovci
29.05.2022 17:00
Sloga
:
Mladost
25 maj
Uroža
29.05.2022
17:00
Stjepan Polje
Stjepan Polje
29.05.2022 17:00
25 maj
:
Stjepan Polje
Sloboda
Kerep
29.05.2022
17:00
OFK Vida
Vida
29.05.2022 17:00
Sloboda
:
OFK Vida
Voćar
Šatorovići
29.05.2022
17:00
Posavina
Brod
29.05.2022 17:00
Voćar
:
Posavina
OFK Međiđa
Donja Međiđa
29.05.2022
17:00
Graničar
Brezovo Polje
29.05.2022 17:00
OFK Međiđa
:
Graničar
Biberovo Polje
Biberovo Polje
29.05.2022
17:00
Izbor
Brčko
29.05.2022 17:00
Biberovo Polje
:
Izbor
Brka 1948
Brka
29.05.2022
17:00
Mionica 85
Mionica
29.05.2022 17:00
Brka 1948
:
Mionica 85
Čelić
Čelić
29.05.2022
17:00
12 decembar
Rajska
29.05.2022 17:00
Čelić
:
12 decembar
Željezničar
Jelovče Selo
29.05.2022
17:00
Koraj
Koraj
29.05.2022 17:00
Željezničar
:
Koraj
Krušik
Gornje Vukovije
29.05.2022
17:00
Budućnost
Donja Lukavica
29.05.2022 17:00
Krušik
:
Budućnost
Omazići 1937
Omazići
29.05.2022
17:00
Mladost (Suh.)
Suha
29.05.2022 17:00
Omazići 1937
:
Mladost (Suh.)
OFK Tuzla
Tuzla
29.05.2022
17:00
Mladost (Sol.)
Solina
29.05.2022 17:00
OFK Tuzla
:
Mladost (Sol.)
Partizan
Kiseljak
29.05.2022
17:00
Rudar
Bukinje
29.05.2022 17:00
Partizan
:
Rudar
Srnica
Treštenica
29.05.2022
17:00
Grivice
Grivice
29.05.2022 17:00
Srnica
:
Grivice
Rainci
Gornji Rainci
29.05.2022
17:00
Napredak
Tupkovići
29.05.2022 17:00
Rainci
:
Napredak
Jablanica
Barice
29.05.2022
17:00
Memići
Memići
29.05.2022 17:00
Jablanica
:
Memići
Liješeva
Liješeva
29.05.2022
17:00
Dijamant
Grđevac
29.05.2022 17:00
Liješeva
:
Dijamant
Gračanica
Visoko
29.05.2022
14:30
Kološići
Visoko
29.05.2022 14:30
Gračanica
:
Kološići
Poriječani
Poriječani
29.05.2022
17:00
Zmaj
Buzić Mahala
29.05.2022 17:00
Poriječani
:
Zmaj
Moštre
Moštre
29.05.2022
14:30
Omladinac
Poriječani
29.05.2022 14:30
Moštre
:
Omladinac
Kralupi
Kralupi
29.05.2022
17:00
Ljiljan
Zimča
29.05.2022 17:00
Kralupi
:
Ljiljan
Goražde
Goražde
29.05.2022
12:30
Igman
Ilidža
29.05.2022 12:30
Goražde
:
Igman
Rudar
Kakanj
29.05.2022
12:30
Slavija
Istočno Sarajevo
29.05.2022 12:30
Rudar
:
Slavija
Baton
Sarajevo
29.05.2022
12:30
Željezničar
Sarajevo
29.05.2022 12:30
Baton
:
Željezničar
Famos
Hrasnica
29.05.2022
12:30
Sutjeska
Foča
29.05.2022 12:30
Famos
:
Sutjeska
Travnik
Travnik
29.05.2022
12:30
Krivaja
Zavidovići
29.05.2022 12:30
Travnik
:
Krivaja
Iskra
Bugojno
29.05.2022
12:30
Romari
Vitez
29.05.2022 12:30
Iskra
:
Romari
Simm Bau
Kosova
29.05.2022
12:30
Fortuna
Zenica
29.05.2022 12:30
Simm Bau
:
Fortuna
Čapljina
Čapljina
29.05.2022
12:30
Klis
Buturović polje
29.05.2022 12:30
Čapljina
:
Klis
Igman
Konjic
29.05.2022
12:30
GOŠK
Gabela
29.05.2022 12:30
Igman
:
GOŠK
Petrovac
Petrovac
29.05.2022
17:30
Podgorica
Podgorica
29.05.2022 17:30
Petrovac
:
Podgorica
Zeta
Golubovci
29.05.2022
17:30
Iskra
Danilovgrad
29.05.2022 17:30
Zeta
:
Iskra
Budućnost
Padgorica
29.05.2022
17:30
Kom
Podgorica
29.05.2022 17:30
Budućnost
:
Kom
Mladost
Donja Gorica
29.05.2022
17:30
Sutjeska
Nikšić
29.05.2022 17:30
Mladost
:
Sutjeska
Goražde
Goražde
29.05.2022
10:00
Igman
Ilidža
29.05.2022 10:00
Goražde
:
Igman
Radnik
Hadžići
29.05.2022
10:00
Sarajevo
Sarajevo
29.05.2022 10:00
Radnik
:
Sarajevo
Bosna
Visoko
29.05.2022
10:00
Mladost
Doboj-Kakanj
29.05.2022 10:00
Bosna
:
Mladost
Rudar
Kakanj
29.05.2022
10:00
Slavija
Istočno Sarajevo
29.05.2022 10:00
Rudar
:
Slavija
Baton
Sarajevo
29.05.2022
10:00
Željezničar
Sarajevo
29.05.2022 10:00
Baton
:
Željezničar
Famos
Hrasnica
29.05.2022
10:00
Sutjeska
Foča
29.05.2022 10:00
Famos
:
Sutjeska
Travnik
Travnik
29.05.2022
10:00
Krivaja
Zavidovići
29.05.2022 10:00
Travnik
:
Krivaja
Iskra
Bugojno
29.05.2022
10:00
Romari
Vitez
29.05.2022 10:00
Iskra
:
Romari
Simm Bau
Kosova
29.05.2022
10:00
Fortuna
Zenica
29.05.2022 10:00
Simm Bau
:
Fortuna
Čapljina
Čapljina
29.05.2022
10:00
Klis
Buturović polje
29.05.2022 10:00
Čapljina
:
Klis
Igman
Konjic
29.05.2022
10:00
GOŠK
Gabela
29.05.2022 10:00
Igman
:
GOŠK
Sloga (T)
Trn
29.05.2022
11:30
Dubrave
Dubrave
29.05.2022 11:30
Sloga (T)
:
Dubrave
Lijevče
Nova Topola
29.05.2022
11:30
Laktaši
Laktaši
29.05.2022 11:30
Lijevče
:
Laktaši
Progres
Kneževo
29.05.2022
11:30
OFK Spartak
Banja Luka
29.05.2022 11:30
Progres
:
OFK Spartak
Glasinac 1936
Sokolac
29.05.2022
09:00
Famos
Vojkovići
29.05.2022 09:00
Glasinac 1936
:
Famos
Sloga
Bosanska Otoka
29.05.2022
13:30
Gomila
Stijena
29.05.2022 13:30
Sloga
:
Gomila
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
29.05.2022
13:30
Brekovica 78
Brekovica
29.05.2022 13:30
Mladost 1938
:
Brekovica 78
Kamenica
Bihać
29.05.2022
13:30
Željezničar
Bosanska Krupa
29.05.2022 13:30
Kamenica
:
Željezničar
Cim
Mostar
29.05.2022
09:00
Mostar
Mostar
29.05.2022 09:00
Cim
:
Mostar
Baton
Sarajevo
29.05.2022
12:00
Igman
Ilidža
29.05.2022 12:00
Baton
:
Igman
Željezničar
Sarajevo
29.05.2022
12:00
Romanija
Pale
29.05.2022 12:00
Željezničar
:
Romanija
Vratnik
Sarajevo
29.05.2022
14:00
Omladinac
Doglodi
29.05.2022 14:00
Vratnik
:
Omladinac
Sutjeska
Nikšić
29.05.2022
17:30
Zeta
Podgorica
29.05.2022 17:30
Sutjeska
:
Zeta
Iskra
Danilovgrad
29.05.2022
20:00
Berane
Berane
29.05.2022 20:00
Iskra
:
Berane
Kom
Podgorica
29.05.2022
17:30
OFK Titograd
Podgorica
29.05.2022 17:30
Kom
:
OFK Titograd
Rudar
Pljevlja
29.05.2022
17:30
Petrovac
Petrovac
29.05.2022 17:30
Rudar
:
Petrovac
Jezero
Plav
29.05.2022
17:30
Igalo
Igalo
29.05.2022 17:30
Jezero
:
Igalo
Grbalj
Grbalj
29.05.2022
17:30
Polet Stars 2000
Nikšić
29.05.2022 17:30
Grbalj
:
Polet Stars 2000
Budva
Budva
29.05.2022
17:30
Mladost
Donja Gorica
29.05.2022 17:30
Budva
:
Mladost
Sloboda
Donji Zagoni
29.05.2022
10:00
Ilićka 01
Brčko
29.05.2022 10:00
Sloboda
:
Ilićka 01
Sloga
Srbac
29.05.2022
10:00
Borac
Maglajani
29.05.2022 10:00
Sloga
:
Borac
Jedinstvo
Žeravica
29.05.2022
10:00
Laktaši
Laktaši
29.05.2022 10:00
Jedinstvo
:
Laktaši
Crni vrh
Jaružani
29.05.2022
10:00
Lijevče
Nova Topola
29.05.2022 10:00
Crni vrh
:
Lijevče
Mladost Farmaprom
Zalužani
29.05.2022
19:00
Naprijed
Banja Luka
29.05.2022 19:00
Mladost Farmaprom
:
Naprijed
Progres
Kneževo
29.05.2022
10:00
OFK Spartak 2013
Banja Luka
29.05.2022 10:00
Progres
:
OFK Spartak 2013
Zenit
Bijeljina
29.05.2022
11:00
Priboj
Priboj
29.05.2022 11:00
Zenit
:
Priboj
Janja 2009
Janja
29.05.2022
11:00
Sloga United
Bijeljina
29.05.2022 11:00
Janja 2009
:
Sloga United
Zadrugar
Donje Crnjelovo
29.05.2022
20:00
Omladinac
Potočari
29.05.2022 20:00
Zadrugar
:
Omladinac
Glasinac 1936
Sokolac
29.05.2022
11:00
Famos
Vojkovići
29.05.2022 11:00
Glasinac 1936
:
Famos
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
29.05.2022
11:30
Radnički
Ripač
29.05.2022 11:30
Una Nacionalni park
:
Radnički
Podgrmeč
Sanski Most
29.05.2022
11:30
Rudar
Kamengrad
29.05.2022 11:30
Podgrmeč
:
Rudar
Jedinstvo
Bihać
29.05.2022
11:30
Ključ
Ključ
29.05.2022 11:30
Jedinstvo
:
Ključ
Mladost (P)
Polje - Cazin
29.05.2022
11:30
Krajišnik
Velika Kladuša
29.05.2022 11:30
Mladost (P)
:
Krajišnik
Miske - Akademija
Sarajevo
29.05.2022
14:30
Baton
Sarajevo
29.05.2022 14:30
Miske - Akademija
:
Baton
Baton 2
Sarajevo
29.05.2022
16:30
Slavija
Istočno Sarajevo
29.05.2022 16:30
Baton 2
:
Slavija
Neum
Neum
29.05.2022
11:30
Brotnjo
Čitluk
29.05.2022 11:30
Neum
:
Brotnjo
Višići
Višići
29.05.2022
11:30
Kruševo
Kruševo
29.05.2022 11:30
Višići
:
Kruševo
Ljubija
Ljubija
29.05.2022
11:00
Partizan
Kostajnica
29.05.2022 11:00
Ljubija
:
Partizan
FSA Prijedor
Prijedor
29.05.2022
11:00
Gomjenica
Prijedor
29.05.2022 11:00
FSA Prijedor
:
Gomjenica
Borac
Kozarska Dubica
29.05.2022
11:00
Bratstvo
Kozarac
29.05.2022 11:00
Borac
:
Bratstvo
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
29.05.2022
10:00
AN Jedinstvo
Bihać
29.05.2022 10:00
Mladost 1938
:
AN Jedinstvo
Podgrmeč
Sanski Most
29.05.2022
10:00
Rudar
Kamengrad
29.05.2022 10:00
Podgrmeč
:
Rudar
Omladinac 75
Pokoj
29.05.2022
10:00
Kolibri
Bihać
29.05.2022 10:00
Omladinac 75
:
Kolibri
Jedinstvo
Bihać
29.05.2022
10:00
Ključ
Ključ
29.05.2022 10:00
Jedinstvo
:
Ključ
Bratstvo
Bosanska Krupa
29.05.2022
10:00
Zvijezda
Velika Kladuša
29.05.2022 10:00
Bratstvo
:
Zvijezda
Vitez
Bužim
29.05.2022
10:00
ABC
Podzvizd
29.05.2022 10:00
Vitez
:
ABC
Mladost (P)
Polje - Cazin
29.05.2022
10:00
Krajišnik
Velika Kladuša
29.05.2022 10:00
Mladost (P)
:
Krajišnik
Tempo sport
Zenica
29.05.2022
11:00
Krivaja
Zavidovići
29.05.2022 11:00
Tempo sport
:
Krivaja
Željezničar
Sarajevo
29.05.2022
10:00
J Akademija
Sarajevo
29.05.2022 10:00
Željezničar
:
J Akademija
Fortuna
Živinice
29.05.2022
17:00
SFK 2000
Sarajevo
29.05.2022 17:00
Fortuna
:
SFK 2000
Mladost
Rogatica
29.05.2022
11:00
Prijedor
Prijedor
29.05.2022 11:00
Mladost
:
Prijedor
Široki Brijeg
Široki Brijeg
29.05.2022
16:30
SFK 2000
Sarajevo
29.05.2022 16:30
Široki Brijeg
:
SFK 2000
Radnik Bumerang
Bijeljina
29.05.2022
17:00
Iskra
Bugojno
29.05.2022 17:00
Radnik Bumerang
:
Iskra
Lokomotiva
Brčko
29.05.2022
17:30
Drina
Zvornik
29.05.2022 17:30
Lokomotiva
:
Drina

Futsal

Mostar SG
Mostar
29.05.2022
Salines
Tuzla
29.05.2022
Mostar SG
:
Salines

Košarka

Partizan
Beograd
29.05.2022
20:00
Crvena zvezda
Beograd
29.05.2022 20:00
Partizan
:
Crvena zvezda
Borac
Banja Luka
29.05.2022
18:00
Spars Realway
Sarajevo
29.05.2022 18:00
Borac
:
Spars Realway
Sloboda
Tuzla
29.05.2022
19:00
Široki
Široki Brijeg
29.05.2022 19:00
Sloboda
:
Široki
Gacko
Gacko
29.05.2022
18:00
Derventa
Derventa
29.05.2022 18:00
Gacko
:
Derventa

Rukomet

ORK BL
Banja Luka
29.05.2022
19:00
Borac m:tel 2
Banja Luka
29.05.2022 19:00
ORK BL
:
Borac m:tel 2
Vogošća 2
Vogošća
29.05.2022
16:00
Zrinjski
Mostar
29.05.2022 16:00
Vogošća 2
:
Zrinjski
Respect
Sarajevo
29.05.2022
15:00
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
29.05.2022 15:00
Respect
:
Sloga 2
Partizan 1949
Tivat
22 : 24
Budvanska rivijera
Budva
29.05.2022 13:30
Partizan 1949
22 : 24
Budvanska rivijera
Rudar
Pljevlja
29.05.2022
14:00
Jedinstvo
Bijelo Polje
29.05.2022 14:00
Rudar
:
Jedinstvo
Budućnost
Podgorica
29.05.2022
15:00
Komovi
Andrijevica
29.05.2022 15:00
Budućnost
:
Komovi