Manchester City Manchester
0 : 3

PL: Siti siguran

20.01.2019 Đ. Malešević

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Hadersfild u gostima, u okviru 23. kola Premijer lige, sa 3-0.

Siti je od samoga starta dominirao. Sudija Endru Mariner nije dosudio čist penal za Siti nakon starta na Sterlingu. Ipak, par minuta kasnije, Siti je poveo. Danilo je šutirao a lopta je pogodila Šindlera i odbila se u goll. Siti je čuvao prednost a Hadersfild je samo na momente sporadično prijetio. U drugom poluvremenu Siti je dotukao rivala. Prvo je Sterling iz očiglednog ofsajda pogodio za 2-0 a potom je i Liroj Sane pogodio za 3-0 što je i bio konačan rezultat.

Siti je drugi sa četiri boda zaostatka za Liverpulom dok je Hadersfild poslednji i jednom nogom već je drugoligaš.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Huddersfield Town Manchester City