1 : 0
Penal
Penal za domaćina u 94. minuti.
90+4'
Treći gol Mujkanovića i pobeda domaćina od 3:2. Treći gokl su dali iz penala u 95. minuti.
90+5'
Penal
Gosti sa bijele tačke smanjili na 2:1. Strelac je bio Zečević.
70. minut '
LoÅ”e postavljenu odbrana Trebinjaca iskoristio Mujkabović. To je njegov drugi gol.
48. minut '
Mladost Kikači - Leotar Kikači. Stadion: Tom Kat arena. Sudija: Mateo Musa (Čitluk).
GluÅ”ac, JaÅ”arević, Bečić, Selimović, Mujkanović, AvdibaÅ”ić, Čehajić, Brkić, Hukić, Idrizović, Suljić.
PeriÅ”ić, Bokić, biberdžić, Andrić, Cimirot, Vučić, Janjić, Ramić, Zečević, Medan, Perović.
Domaćin napada, golman PeriÅ”ić na visini zadatka.
Leotar izjednačio na 2-2

Presudio penal u 95 . minuti

19.09.2018 Administrator DC

Fudbaleri domaće Mladosti bolje su igrali veći deo meča. Imali su i sigurno vođstvo od 2.0. Strelac za njih bio je Mujkanović, aĀ  nada za Leotar, da mogu do boljeg rezultata pojavila se u 70. minuti. Sa bele tačke pogodio je Zečević. Nakon toga su Trebinjci nastavili sa atacima,Ā  pa je Vujović golom u 85. minuti poravnao na 2:2.

Konačan rezultatĀ  postavio je Mujkanović, sa bele tačke. Svirana je najstroža kazna u 94. minuti susreta.Ā  Treba reći da je ponaÅ”naje igrača oba tima bilo korektno, dok su domaće pristalice vređale goste iz Trebinja.Ā Ā

Mladost Kikači - Leotar 3:2 (1:0)

Kikači. Stadion: Tom Kat arena. Sudija: Mateo Musa (Čitluk). Strelac: Mujkanović 38. Mujkanović 48. Mujkanović (penal) 90+5 (Mladost), Zečević (penal) 70. Vujović 85. (Leotar). Žuti kartoni: Selimovič, Bečić, JaÅ”arević (Mladost).

Mladost: GluÅ”ac, JaÅ”arević, Bečić, Selimović (od 77. Hukić)Ā  , Mujkanović, AvdibaÅ”ić, Čehajić, Brkić, Hukić, Idrizović, Sulji.

Leotar: PeriÅ”ić, Bokić (od 46. Vujović), Biberdžić, Andrić, Cimirot, Vučić, Janjić, Ramić, Zečević, Medan (od 66. Komlen) , Perović.

Mladost Kikači / Foto.:Fejsbuk