1 : 1
1 : 1

Bilić uzeo veliki bod na gostovanju kod Gvardiole

15.12.2020 Đ. Malešević

Fudbaleri Mančester Sitija i Vest Broma, odigrali su 1-1 u 13. kolu Premijer lige.

Siti je sjajno otvorio susret. Sterling je uposlio Gundogana koji je pogodio za vodstvo ''Građana''. Ipak, gosti su do poluvremena došli do izjednačenja. Nakon velike gužve u 43. minuti, Ruben Diaš postiže autogol za 1-1.

U nastavku susreta na terenu je postojao samo Siti. Redale sus e šanse sa svih strana. Sterling, De Brujne, Aguero i na kraju dva puta Gundogan, prijetili su Džonstonu ali golman gostiju je bio sjajan i na kraju je tim Slavena Bilića došao do velikog boda.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester City West Bromwich Albion