Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Vitez
Vitez
|
28.10.2017 13:30 | Krupa | 3 : 0 | Vitez | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Sloboda
Tuzla
|
28.10.2017 13:30 | Radnik | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mladost
Kakanj
|
28.10.2017 16:30 | Željezničar | 2 : 0 | Mladost |
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Drina
Zvornik
|
28.10.2017 14:30 | Zvijezda 09 | 2 : 2 | Drina | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Sutjeska
Foča
|
28.10.2017 14:30 | Sloboda | 1 : 3 | Sutjeska | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Podrinje
Janja
|
28.10.2017 14:30 | Rudar Prijedor | 1 : 0 | Podrinje | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
28.10.2017 14:30 | Sloga | 3 : 1 | Napredak | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
28.10.2017 14:30 | Slavija | 2 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
28.10.2017 14:30 | Kozara | 1 : 1 | Željezničar Sport Team |
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Proleter
Teslić
|
28.10.2017 14:30 | Alfa Modriča | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Dubrave
Dubrave
|
28.10.2017 14:30 | Borac | 0 : 2 | Dubrave | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
BSK
Banja Luka
|
28.10.2017 14:30 | Laktaši | 4 : 0 | BSK | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Željezničar
Doboj
|
28.10.2017 14:30 | Sloboda | 7 : 0 | Željezničar | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Vranjak
Vranjak
|
28.10.2017 14:30 | Ljubić | 6 : 1 | Vranjak | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Ozren
Petrovo
|
28.10.2017 14:30 | Sloga(S) | 3 : 2 | Ozren |
Guber
Srebrenica
|
|
Budućnost
Pilica
|
28.10.2017 14:30 | Guber | 2 : 2 | Budućnost | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Famos
Vojkovići
|
28.10.2017 14:30 | Ilićka 01 | 1 : 0 | Famos | ||||||
Mladost(G)
Gacko
|
|
Leotar
Trebinje
|
28.10.2017 14:30 | Mladost(G) | 1 : 1 | Leotar |
Lokanj
Lokanj
|
|
Milići
Milići
|
28.10.2017 14:30 | Lokanj | 6 : 0 | Milići |
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Trebava
Osječani
|
28.10.2017 14:30 | OFK Pridjel | 0 : 4 | Trebava | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
28.10.2017 14:30 | Polet 1926 | 6 : 1 | Budućnost |
Lijevče
Nova Topola
|
|
FSA
Prijedor
|
28.10.2017 14:30 | Lijevče | 8 : 2 | FSA |
Torpedo
Cerovljani
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
28.10.2017 14:30 | Torpedo | 6 : 1 | Potkozarje |
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Brzi
Busnovi
|
28.10.2017 14:30 | Radnik | 4 : 1 | Brzi |
Borac
Istočni Drvar
|
|
Budućnost
Banja Luka(Šargovac)
|
28.10.2017 14:30 | Borac | 3 : 1 | Budućnost |
Mladost
Seferovci
|
|
Bratstvo(0)
Orahova
|
28.10.2017 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Bratstvo(0) | ||||||
Jablanica
Jablanica
|
|
Obradovac
Gradiška
|
28.10.2017 15:00 | Jablanica | 0 : 4 | Obradovac |
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
28.10.2017 14:30 | Sloga 94 | 5 : 0 | Kovačići 08 |
Zenit
Bijeljina
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
28.10.2017 14:30 | Zenit | 0 : 2 | Sloga 2 |
Rad
Beograd
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
28.10.2017 19:00 | Rad | 0 : 3 | Vojvodina |
Sloboda
Užice
|
|
Teleoptik
Zemun
|
28.10.2017 14:30 | Sloboda | 2 : 1 | Teleoptik |
Budućnost
Podgorica
|
|
Grbalj
Radanovići
|
28.10.2017 13:30 | Budućnost | 4 : 1 | Grbalj | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Rudar
Pljevlja
|
28.10.2017 13:30 | Dečić | 0 : 0 | Rudar | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
28.10.2017 13:30 | Iskra | 0 : 0 | OFK Petrovac | ||||||
Kom Eurozox
Podgorica
|
|
Mladost
Podgorica
|
28.10.2017 13:30 | Kom Eurozox | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Zeta
Golubovci
|
28.10.2017 13:30 | Sutjeska | 1 : 0 | Zeta |
Manchester Utd
Manchester
|
|
Tottenham
London
|
28.10.2017 13:30 | Manchester Utd | 1 : 0 | Tottenham | ||||||
Arsenal
London
|
|
Swansea
Swansea
|
28.10.2017 16:00 | Arsenal | 2 : 1 | Swansea | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
West Ham
London
|
28.10.2017 16:00 | Crystal Palace | 2 : 2 | West Ham | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
Huddersfield
Huddersfield
|
28.10.2017 16:00 | Liverpool | 3 : 0 | Huddersfield | ||||||
Watford
Watford
|
|
Stoke
Stoke-on-Trent
|
28.10.2017 16:00 | Watford | 0 : 1 | Stoke | ||||||
WBA
West Bromwich
|
|
Manchester City
Manchester
|
28.10.2017 16:00 | WBA | 2 : 3 | Manchester City | ||||||
Bournemouth
Bournemouth
|
|
Chelsea
London
|
28.10.2017 18:30 | Bournemouth | 0 : 1 | Chelsea |
Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Valencia
Valencia
|
28.10.2017 13:00 | Alavés | 1 : 2 | Valencia | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Leganés
Leganés
|
28.10.2017 22:30 | Sevilla | 2 : 1 | Leganés | ||||||
Atlético Madrid
Madrid
|
|
Villarreal
Villarreal
|
28.10.2017 18:30 | Atlético Madrid | 1 : 1 | Villarreal | ||||||
Athletic Club
Bilbao
|
|
Barcelona
Barcelona
|
28.10.2017 20:45 | Athletic Club | 0 : 2 | Barcelona |
Bayern
München
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
28.10.2017 18:30 | Bayern | 2 : 0 | RB Leipzig | ||||||
Hoffenheim
Sinsheim
|
|
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
28.10.2017 15:30 | Hoffenheim | 1 : 3 | Borussia Mönchengladbach | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Hamburger SV
Hamburg
|
28.10.2017 15:30 | Hertha BSC | 2 : 1 | Hamburger SV | ||||||
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
28.10.2017 15:30 | Schalke 04 | 1 : 1 | Wolfsburg | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Köln
Köln
|
28.10.2017 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 1 | Köln | ||||||
Hannover 96
Hannover
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
28.10.2017 15:30 | Hannover 96 | 4 : 2 | Borussia Dortmund |
Milan
Milano
|
|
Juventus
Torino
|
28.10.2017 18:00 | Milan | 0 : 2 | Juventus | ||||||
Roma
Roma
|
|
Bologna
Bologna
|
28.10.2017 20:45 | Roma | 1 : 0 | Bologna |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Monaco
Monaco
|
28.10.2017 17:00 | Bordeaux | 0 : 2 | Monaco | ||||||
Caen
Caen
|
|
Troyes
Troyes
|
28.10.2017 20:00 | Caen | 1 : 0 | Troyes | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Nantes
Nantes
|
28.10.2017 20:00 | Dijon | 1 : 0 | Nantes | ||||||
Guingamp
Guingamp
|
|
Amiens SC
Amiens
|
28.10.2017 20:00 | Guingamp | 1 : 1 | Amiens SC | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Rennes
Rennes
|
28.10.2017 20:00 | Montpellier | 0 : 1 | Rennes | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Angers
Angers
|
28.10.2017 20:00 | Strasbourg | 2 : 2 | Angers |
Igman
Konjic
|
|
Slaven
Živinice
|
28.10.2017 16:00 | Igman | 2 : 0 | Slaven | ||||||
Sloga
Simin Han
|
|
Čapljina
Čapljina
|
28.10.2017 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Čapljina | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Velež
Mostar
|
28.10.2017 16:00 | Metalleghe-BSI | 1 : 3 | Velež | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Rudar
Kakanj
|
28.10.2017 16:00 | Zvijezda | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Iskra
Bugojno
|
28.10.2017 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Iskra | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
28.10.2017 16:00 | Olimpik | 1 : 0 | Bosna | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Travnik
Travnik
|
28.10.2017 16:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Travnik | ||||||
Tošk
Tešanj
|
|
Orašje
Orašje
|
28.10.2017 16:00 | Tošk | 0 : 2 | Orašje |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Busovača
Busovača
|
28.10.2017 16:00 | Podgrmeč | 4 : 2 | Busovača | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Ključ
Ključ
|
28.10.2017 16:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Ključ | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Rudar
Han Bila
|
28.10.2017 16:00 | FK Vitez | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
28.10.2017 16:00 | Vitez | 1 : 1 | Sloga |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Rudar
Zenica
|
28.10.2017 16:00 | Krivaja | 2 : 3 | Rudar | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
28.10.2017 16:00 | Famos | 2 : 2 | Usora | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Moševac
Moševac
|
28.10.2017 16:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Moševac |
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
28.10.2017 14:30 | Omladinac 75 | 3 : 0 | Mladost 1938 | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Gomila
Stijena
|
28.10.2017 14:30 | Borac | 9 : 0 | Gomila | ||||||
Mladost(V)
Vrnograč
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
28.10.2017 14:30 | Mladost(V) | 3 : 1 | Mladost(P) | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
28.10.2017 14:30 | Omladinac | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Rudar
Kamengrad
|
28.10.2017 14:30 | Bajer 99 | 2 : 2 | Rudar |
Fortuna
Zenica
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
28.10.2017 13:30 | Fortuna | 1 : 2 | Novi Šeher | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Vareš
Vareš
|
28.10.2017 13:30 | Napredak | 0 : 0 | Vareš | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Vis
Kosova
|
28.10.2017 13:30 | Nemila | 0 : 2 | Vis | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Proleter
Makljenovac
|
28.10.2017 13:30 | Rudar | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
28.10.2017 13:30 | Stupčanica | 2 : 2 | Zmaj |
Konjuh
Kladanj
|
|
Metalac
Živinice
|
28.10.2017 | Konjuh | 1 : 1 | Metalac | ||||||
Oskova
Oskova
|
|
Jablanica
Barice
|
28.10.2017 | Oskova | 3 : 0 | Jablanica | ||||||
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Toplice
Gornja Lukavica
|
28.10.2017 | Gornje Dubrave | 3 : 0 | Toplice | ||||||
Bratstvo
Šišići
|
|
Mladost
Suha
|
28.10.2017 | Bratstvo | 2 : 2 | Mladost |
Sloboda
Tuzla
|
|
Zrinjski
Mostar
|
28.10.2017 14:00 | Sloboda | 2 : 0 | Zrinjski | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
28.10.2017 14:00 | Sarajevo | 7 : 3 | Krupa | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Čelik
Zenica
|
28.10.2017 12:00 | Velež | 0 : 0 | Čelik | ||||||
Mladost
Doboj Kakanj
|
|
GOŠK
Gabela
|
28.10.2017 13:00 | Mladost | 2 : 1 | GOŠK | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
28.10.2017 14:00 | Borac | 0 : 0 | Široki Brijeg |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
28.10.2017 13:00 | Novi Travnik | 1 : 5 | Borac | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
FK Vitez
Vitez
|
28.10.2017 13:00 | Žepče | 3 : 0 | FK Vitez | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Travnik
Travnik
|
28.10.2017 13:00 | Kiseljak | 4 : 4 | Travnik | ||||||
Rudar
Zenica
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
28.10.2017 12:00 | Rudar | 3 : 2 | Metalleghe BSI | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
TOŠK
Tešanj
|
28.10.2017 13:00 | Radnik | 1 : 3 | TOŠK |
Rama
Rama-Prozor
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
28.10.2017 13:00 | Rama | 1 : 0 | Tomislav | ||||||
Grude
Grude
|
|
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
28.10.2017 13:00 | Grude | 2 : 3 | Sloga(DV-U) | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
28.10.2017 13:00 | Stolac | 3 : 0 | Branitelj | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Troglav 1918
Livno
|
28.10.2017 13:00 | Blagaj | 0 : 3 | Troglav 1918 |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Vitez
Vitez
|
28.10.2017 13:30 | Željezničar | 7 : 0 | Vitez | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Čelik
Zenica
|
28.10.2017 14:30 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Čelik |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
28.10.2017 11:00 | Novi Travnik | 6 : 0 | Borac | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
FK Vitez
Vitez
|
28.10.2017 11:00 | Žepče | 3 : 0 | FK Vitez | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Travnik
Travnik
|
28.10.2017 11:00 | Kiseljak | 1 : 1 | Travnik | ||||||
Rudar
Zenica
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
28.10.2017 10:00 | Rudar | 4 : 0 | Metalleghe BSI | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
TOŠK
Tešanj
|
28.10.2017 11:00 | Radnik | 2 : 0 | TOŠK |
Rama
Rama-Prozor
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
28.10.2017 11:00 | Rama | 1 : 4 | Tomislav | ||||||
Grude
Grude
|
|
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
28.10.2017 11:00 | Grude | 1 : 0 | Sloga(DV-U) | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
28.10.2017 11:00 | Stolac | 2 : 0 | Branitelj | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Troglav 1918
Livno
|
28.10.2017 11:00 | Blagaj | 1 : 3 | Troglav 1918 |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Vitez
Vitez
|
28.10.2017 12:00 | Željezničar | 9 : 1 | Vitez | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Čelik
Zenica
|
28.10.2017 12:30 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Čelik |
Drina
Zvornik
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
28.10.2017 10:00 | Drina | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Podrinje
Janja
|
28.10.2017 10:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Podrinje | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
28.10.2017 10:00 | Zenit | 4 : 1 | Napredak | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
28.10.2017 10:00 | Lokomotiva | 13 : 0 | Borac |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Željezničar
Doboj
|
28.10.2017 10:00 | Mineral | 4 : 0 | Željezničar | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Polet 1926
Brod
|
28.10.2017 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Alfa
Modriča
|
28.10.2017 10:00 | Borac | 5 : 1 | Alfa |
Famos
Vojkovići
|
|
Mladost
Rogatica
|
28.10.2017 10:00 | Famos | 7 : 0 | Mladost | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
28.10.2017 10:00 | Rudo | 0 : 4 | Glasinac 2011 |
Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
28.10.2017 11:30 | Leotar | 2 : 0 | Hercegovac |
Drina
Zvornik
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
28.10.2017 12:00 | Drina | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
28.10.2017 12:00 | Lokomotiva | 1 : 5 | Borac | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
28.10.2017 12:00 | Radnik | 1 : 3 | Ilićka 01 |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Željezničar
Doboj
|
28.10.2017 12:00 | Mineral | 2 : 1 | Željezničar | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Polet 1926
Brod
|
28.10.2017 12:00 | Rudar Prijedor | 0 : 3 | Polet 1926 | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Alfa
Modriča
|
28.10.2017 12:00 | Borac | 6 : 0 | Alfa |
Leotar
Trebinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
28.10.2017 10:00 | Leotar | 6 : 0 | Hercegovac |
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Gradina
Srebrenik
|
28.10.2017 15:30 | Sloga | 0 : 3 | Gradina | ||||||
Fortuna
Živinice
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
28.10.2017 14:00 | Fortuna | 2 : 0 | Banja Luka |
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Mladost
Poljavnice-Novi Grad
|
28.10.2017 14:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost | ||||||
Centar
Brčko
|
|
Olimpik
Brčko
|
28.10.2017 14:00 | Centar | 0 : 3 | Olimpik |
Emina
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
28.10.2017 16:00 | Emina | 3 : 0 | Sloboda |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
28.10.2017 14:30 | Lokomotiva | 1 : 7 | Radnik Bumerang | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
28.10.2017 12:00 | Iskra | 3 : 0 | SFK 2000 |
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Salines
Tuzla
|
28.10.2017 18:00 | Nevesinje | 4 : 7 | Salines | ||||||
Mostar SG Staklorad
Mostar
|
|
Centar
Sarajevo
|
28.10.2017 17:30 | Mostar SG Staklorad | 10 : 3 | Centar | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Leotar
Trebinje
|
28.10.2017 19:00 | Seljak | 7 : 7 | Leotar | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Banovići
Banovići
|
28.10.2017 17:00 | Brotnjo | 10 : 1 | Banovići |
Mega Bemax
Beograd
|
|
Cedevita
Zagreb
|
28.10.2017 17:00 | Mega Bemax | 77 : 81 | Cedevita |
Sloboda
Tuzla
|
|
Bošnjak
Hadžići
|
28.10.2017 | Sloboda | 84 : 62 | Bošnjak | ||||||
Široki
Široki Brijeg
|
|
Vogošća
Vogošća
|
28.10.2017 | Široki | 100 : 86 | Vogošća | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
28.10.2017 | Zrinjski | 80 : 61 | Bosna Royal | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
28.10.2017 | Spars | 84 : 72 | Mladost | ||||||
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
|
Student
Mostar
|
28.10.2017 | Radnik BN Basket | 82 : 76 | Student |
Borac
Banja Luka
|
|
Bratunac
Bratunac
|
28.10.2017 | Borac | 75 : 59 | Bratunac | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Leotar
Trebinje
|
28.10.2017 | Rogatica | 79 : 84 | Leotar | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Prijedor
Prijedor
|
28.10.2017 | Sutjeska | 73 : 67 | Prijedor |
Orlovi
Banja Luka
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
28.10.2017 17:30 | Orlovi | 75 : 68 | Mladi Krajišnik |
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Radnik
Bijeljina
|
28.10.2017 | Kakanj 78 | 3 : 1 | Radnik | ||||||
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Gacko
Gacko
|
28.10.2017 | Domaljevac | 3 : 0 | Gacko | ||||||
Mladost
Brčko
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
28.10.2017 | Mladost | 3 : 0 | 7 Lukavac | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Borac m:tel
Banjaluka
|
28.10.2017 | Modriča | 3 : 1 | Borac m:tel |
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
28.10.2017 18:00 | Ljubinje Bankom | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Tempo
Ražljevo
|
28.10.2017 18:00 | Gradiška | 3 : 1 | Tempo | ||||||
Jahorina
Pale
|
|
Drina
Zvornik
|
28.10.2017 18:00 | Jahorina | 0 : 3 | Drina |
Galeb
Brčko
|
|
Napredak
Odžak
|
28.10.2017 | Galeb | 1 : 3 | Napredak | ||||||
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Bihać
Bihać
|
28.10.2017 | Gradina-Herceg | 3 : 0 | Bihać | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Bosna
Kalesija
|
28.10.2017 | Sloboda | 0 : 3 | Bosna |
Jahorina
Pale
|
|
Mostar
Mostar
|
28.10.2017 | Jahorina | 1 : 3 | Mostar | ||||||
BL Volley
Banja Luka
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
28.10.2017 | BL Volley | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
|
|
Goražde
Goražde
|
28.10.2017 | Sloboda Tuzlafarm | 3 : 0 | Goražde | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Kula Gradačac
Gradačac
|
28.10.2017 | Gacko | 1 : 3 | Kula Gradačac | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
28.10.2017 | Modriča | 3 : 0 | HE na Drini |
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Glasinac
Sokolac
|
28.10.2017 18:00 | Ljubinje Bankom | 0 : 3 | Glasinac | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Inova
Banja Luka
|
28.10.2017 18:00 | Gradiška | 1 : 3 | Inova | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Hercegovac
Bileća
|
28.10.2017 18:00 | Radnik | 3 : 1 | Hercegovac | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
28.10.2017 18:00 | Maglić | 3 : 2 | Slavija |
Rudo
Rudo
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
28.10.2017 | Rudo | 3 : 1 | ŽOK Leotar | ||||||
OK Leotar
Trebinje
|
|
Velež
Nevesinje
|
28.10.2017 | OK Leotar | 0 : 3 | Velež |
Libero
Bijeljina
|
|
Bratunac
Bratunac
|
28.10.2017 | Libero | 3 : 1 | Bratunac |
Laktaši
Laktaši
|
|
Nikos Kanbera
Rudanka
|
28.10.2017 | Laktaši | 3 : 0 | Nikos Kanbera | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Panter
Doboj
|
28.10.2017 | Kotor Varoš | 1 : 3 | Panter |
BL Volley 2
Banja Luka
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
28.10.2017 | BL Volley 2 | 3 : 1 | Balkana MP | ||||||
Pliva
Šipovo
|
|
Smeč
Novi Grad
|
28.10.2017 | Pliva | 3 : 1 | Smeč |
Čapljina
Čapljina
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
28.10.2017 | Čapljina | 1 : 3 | Novi Grad | ||||||
Troglav
Livno
|
|
Igman
Ilidža
|
28.10.2017 | Troglav | 1 : 3 | Igman | ||||||
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Kakanj
Kakanj
|
28.10.2017 | Smeč | 3 : 2 | Kakanj |
Leotar
Trebinje
|
|
Teslić
Teslić
|
28.10.2017 | Leotar | 31 : 15 | Teslić | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
28.10.2017 | Kotor Varoš | 28 : 28 | Hercegovina |
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
|
Laktaši
Laktaši
|
28.10.2017 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | 34 : 36 | Laktaši |
Bihać
Bihać
|
|
Neretva
Jablanica
|
28.10.2017 | Bihać | 25 : 25 | Neretva | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
28.10.2017 | Jedinstvo | 24 : 27 | Dubica | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
28.10.2017 | Hadžići | 28 : 35 | Krivaja |
Leotar
Trebinje
|
|
Borac
Banja Luka
|
28.10.2017 | Leotar | 14 : 29 | Borac | ||||||
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Radnik
Bijeljina
|
28.10.2017 | Nestro grupa Brod | 27 : 13 | Radnik |
Živinice
Živinice
|
|
Iskra(S)
Stolac
|
28.10.2017 | Živinice | 19 : 33 | Iskra(S) | ||||||
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Vitez
Vitez
|
28.10.2017 | Hrasnica | 37 : 28 | Vitez | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Sloga 2013
Donji Vakuf-Uskoplje
|
28.10.2017 | Krajina | 26 : 17 | Sloga 2013 |