2 : 3
1 : 2

Henderson spasio Junajted

17.12.2020 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Junajteda, nastavili su seriju pobjeda na gostovanjima. U 13. kolu Junajted je savladao u gostima ekipu Šefilda, sa 3-2.

Meč je sjajno počeo za domaće jer je Mekgodrik pogodio za 1-0. Ipak, Junajted je brzo uspostavio kontrolu nad mečom. Do kraja prvog poluvremena, doÅ”li su do preokreta. Prvo je pogodio RaÅ”ford da bi prednost Junajtedu donio Marsijal.

Kada je RaÅ”ford u nastavku pogodio za 3-1, djelovalo je da je gotovo. I stvarno je Junajted kontrolisao meč do same zavrÅ”nice kada u 87. minuti Mekgodrik pogađa za 3-2.Ā  U sudijskoj nadoknadi, Muse je sjajno Å”utirao ali je Henderson spasio Junajted.

U drugom meču večeri, Aston Vila i Barnli odigrali su 0-0.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Sheffield United Manchester United