XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 334 utakmica za dan
Subota, 21 Oktobar 2023


Fudbal

Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
21.10.2023 20:45
Željezničar
1 : 0
Zvijezda 09
Sloga
Doboj
1 : 0
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
21.10.2023 13:30
Sloga
1 : 0
Å iroki Brijeg
PosuŔje
PosuŔje
0 : 0
GOÅ K
Gabela
21.10.2023 18:30
PosuŔje
0 : 0
GOÅ K
Sloboda
Mrkonjić Grad
4 : 0
Borac
Kozarska Dubica
21.10.2023 14:30
Sloboda
4 : 0
Borac
Drina
Zvornik
0 : 0
Kozara
GradiŔka
21.10.2023 14:30
Drina
0 : 0
Kozara
LaktaŔi
LaktaŔi
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
21.10.2023 14:30
LaktaŔi
3 : 0
Slavija
Famos
Vojkovići
2 : 1
Romanija
Pale
21.10.2023 14:30
Famos
2 : 1
Romanija
Sutjeska
Foča
5 : 1
Ljubić
Prnjavor
21.10.2023 17:00
Sutjeska
5 : 1
Ljubić
Željezničar
Banja Luka
0 : 0
Radnik
Bijeljina
21.10.2023 14:30
Željezničar
0 : 0
Radnik
Čelinac
Čelinac
2 : 3
Dubrave
Dubrave
21.10.2023 14:30
Čelinac
2 : 3
Dubrave
Polet 1926
Brod
1 : 2
Sloga (S)
Srbac
21.10.2023 14:30
Polet 1926
1 : 2
Sloga (S)
Sloga (T)
Trn
1 : 0
Borac
Å amac
21.10.2023 14:30
Sloga (T)
1 : 0
Borac
Naprijed
Banja Luka
1 : 1
FSA
Prijedor
21.10.2023 14:30
Naprijed
1 : 1
FSA
Progres
Kneževo
4 : 0
Sloboda
Novi Grad
21.10.2023 14:30
Progres
4 : 0
Sloboda
Brdo
Hambarine
3 : 3
Proleter
Teslić
21.10.2023 14:30
Brdo
3 : 3
Proleter
Drina HE
ViŔegrad
3 : 0
Podrinje
Janja
21.10.2023 14:30
Drina HE
3 : 0
Podrinje
Vlasenica
Vlasenica
0 : 0
Guber
Srebrenica
21.10.2023 14:30
Vlasenica
0 : 0
Guber
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
1 : 1
13 Skojevki
Grbavci
21.10.2023 14:30
Bratstvo (Kozinci)
1 : 1
13 Skojevki
Željezničar
Doboj
4 : 0
Rudar
Stanari
21.10.2023 14:30
Željezničar
4 : 0
Rudar
Rudanka
Rudanka
4 : 2
Hajduk (K)
Kožuhe
21.10.2023 14:30
Rudanka
4 : 2
Hajduk (K)
Napredak
Donji Å epak
5 : 2
Šekovići
Šekovići
21.10.2023 15:00
Napredak
5 : 2
Šekovići
Budućnost
Skelani
0 : 0
Lokomotiva
Brčko
21.10.2023 15:00
Budućnost
0 : 0
Lokomotiva
Podrinje
TrÅ”ić
1 : 0
Birač
Derventa
21.10.2023 15:00
Podrinje
1 : 0
Birač
Ljubija
Ljubija
7 : 0
Podgrmeč
OŔtra Luka
21.10.2023 14:30
Ljubija
7 : 0
Podgrmeč
Borac (ID)
Istočni Drvar
2 : 0
Sloga Nektar
Potkozarje
21.10.2023 14:30
Borac (ID)
2 : 0
Sloga Nektar
OFK Banja Luka
Banja Luka
5 : 1
Piskavica
Piskavica
21.10.2023 14:30
OFK Banja Luka
5 : 1
Piskavica
Semberija
Popovi
2 : 0
Obarska
Velika Obarska
21.10.2023 15:00
Semberija
2 : 0
Obarska
Pecka
Roćević
0 : 3
Radnički
Karakaj
21.10.2023 12:00
Pecka
0 : 3
Radnički
Borac
Osmaci
1 : 3
Jardan
Jardan
21.10.2023 15:00
Borac
1 : 3
Jardan
Bratstvo
Bratunac
3 : 2
Mladost
Divič
21.10.2023 14:00
Bratstvo
3 : 2
Mladost
Vilusi
Vilusi
5 : 0
Romanovci
Romanovci
21.10.2023 15:30
Vilusi
5 : 0
Romanovci
Krbeti
Krbeti
2 : 9
Mladost
Bogutovo Selo
21.10.2023 14:30
Krbeti
2 : 9
Mladost
Radnik
Hadžići
2 : 1
Zvijezda
Gradačac
21.10.2023 14:30
Radnik
2 : 1
Zvijezda
Goražde
Goražde
1 : 1
Budućnost
Banovići
21.10.2023 14:30
Goražde
1 : 1
Budućnost
Čelik
Zenica
1 : 0
Sloboda
Tuzla
21.10.2023 18:00
Čelik
1 : 0
Sloboda
Tomislav
Tomislavgrad
4 : 5
Simm Bau
Kosova
21.10.2023 14:30
Tomislav
4 : 5
Simm Bau
Bratstvo
Gračanica
3 : 1
TOÅ K
TeŔanj
21.10.2023 14:30
Bratstvo
3 : 1
TOÅ K
Podgrmeč
Sanski Most
3 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
21.10.2023 14:30
Podgrmeč
3 : 0
Novi Travnik
Bratstvo
Bosanska Krupa
4 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
21.10.2023 14:30
Bratstvo
4 : 0
Sloga
Krajina
Cazin
2 : 1
Romari
Vitez
21.10.2023 14:30
Krajina
2 : 1
Romari
FK Vitez
Vitez
3 : 0
Vitez (B)
Bužim
21.10.2023 14:30
FK Vitez
3 : 0
Vitez (B)
Travnik
Travnik
3 : 0
Bajer 99
Velagići
21.10.2023 14:30
Travnik
3 : 0
Bajer 99
Bosna (K)
Kalesija
2 : 1
Bosna (M)
Mionica
21.10.2023 14:30
Bosna (K)
2 : 1
Bosna (M)
Napredak
Matići
2 : 0
Radnički
Lukavac
21.10.2023 14:30
Napredak
2 : 0
Radnički
Bosna
Visoko
4 : 0
Žepče 1919
Žepče
21.10.2023 14:30
Bosna
4 : 0
Žepče 1919
UNIS
VogoŔća
5 : 2
MoŔćanica
Sarajevo
21.10.2023 14:30
UNIS
5 : 2
MoŔćanica
Borac
Jelah
3 : 3
Krivaja
Zavidovići
21.10.2023 14:30
Borac
3 : 3
Krivaja
Famos
Hrasnica
3 : 0
MoŔevac
MoŔevac
21.10.2023 14:30
Famos
3 : 0
MoŔevac
Nemila
Nemila
9 : 0
Rudar
Breza
21.10.2023 14:30
Nemila
9 : 0
Rudar
Čapljina
Čapljina
2 : 4
Brotnjo
Čitluk
21.10.2023 14:30
Čapljina
2 : 4
Brotnjo
Klis
Buturović Polje
3 : 2
Turbina
Jablanica
21.10.2023 14:30
Klis
3 : 2
Turbina
Omladinac 75
Pokoj
5 : 1
Željezničar
Bosanska Krupa
21.10.2023 15:00
Omladinac 75
5 : 1
Željezničar
Ključ
Ključ
8 : 0
Borac
Izačić
21.10.2023 15:00
Ključ
8 : 0
Borac
Omladinac
Sanica
2 : 1
Kamenica
Kamenica
21.10.2023 15:00
Omladinac
2 : 1
Kamenica
Mladost (V)
Vrnograč
4 : 1
Mladost (P)
Polje-Cazin
21.10.2023 15:00
Mladost (V)
4 : 1
Mladost (P)
Hajduk
OraŔje
1 : 3
Dragovoljac
Novo Selo
21.10.2023 15:00
Hajduk
1 : 3
Dragovoljac
Dinamo 75
Prijedor
1 : 0
Odžak 102
Odžak
21.10.2023 15:00
Dinamo 75
1 : 0
Odžak 102
Izbor
Brčko
0 : 0
TreŔnjevka
Maoča
21.10.2023 15:00
Izbor
0 : 0
TreŔnjevka
Radnik
Donji Vakuf
1 : 0
Jajce
Jajce
21.10.2023 15:00
Radnik
1 : 0
Jajce
SAÅ K Napredak
Sarajevo
1 : 2
Saobraćajac
Sarajevo
21.10.2023 13:00
SAÅ K Napredak
1 : 2
Saobraćajac
Respekt
Sarajevo
1 : 5
Academica
Sarajevo
21.10.2023 13:00
Respekt
1 : 5
Academica
Mladost (S)
Solina
2 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
21.10.2023 14:30
Mladost (S)
2 : 1
Mladost (GŽ)
DSK
Devetak
1 : 0
Vražići 92
Vražići
21.10.2023 14:30
DSK
1 : 0
Vražići 92
Teočak
Teočak
1 : 1
Miri
Miričina
21.10.2023 14:30
Teočak
1 : 1
Miri
Spreča
Donji Rainci
4 : 4
Konjuh
Kladanj
21.10.2023 14:30
Spreča
4 : 4
Konjuh
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Javor Matis
Ivanjica
21.10.2023 18:30
Crvena zvezda
3 : 2
Javor Matis
Voždovac
Beograd
1 : 1
TSC
Bačka Topola
21.10.2023 19:00
Voždovac
1 : 1
TSC
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 1
Inđija Toyo Tires
Inđija
21.10.2023 14:00
Jedinstvo (Ub)
1 : 1
Inđija Toyo Tires
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
21.10.2023 14:00
Radnički (NB)
2 : 0
Metalac
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
GFK Sloboda
Užice
21.10.2023 18:00
GFK Dubočica
1 : 0
GFK Sloboda
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
21.10.2023 14:00
OFK Beograd
2 : 0
Mladost GAT
Domžale
Domžale
0 : 2
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
21.10.2023 20:15
Domžale
0 : 2
Olimpija Ljubljana
RogaŔka
RogaŔka Slatina
0 : 4
Celje
Celje
21.10.2023 15:00
RogaŔka
0 : 4
Celje
Varaždin
Varaždin
0 : 0
Lokomotiva
Zagreb
21.10.2023 17:00
Varaždin
0 : 0
Lokomotiva
Gorica
Velika Gorica
2 : 1
Dinamo
Zagreb
21.10.2023 17:00
Gorica
2 : 1
Dinamo
Arsenal
Tivat
2 : 2
Mornar
Bar
21.10.2023 15:00
Arsenal
2 : 2
Mornar
Sutjeska
NikÅ”ić
2 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
21.10.2023 15:00
Sutjeska
2 : 0
Jedinstvo
Rudar
Pljevlja
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
21.10.2023 15:00
Rudar
1 : 0
OFK Petrovac
Dečić
Tuzi
4 : 1
Mladost DG
Podgoriva
21.10.2023 16:00
Dečić
4 : 1
Mladost DG
Berane
Berane
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
21.10.2023 15:00
Berane
0 : 1
Iskra
Celta Vigo
Vigo
0 : 3
AtlƩtico Madrid
Madrid
21.10.2023 21:00
Celta Vigo
0 : 3
AtlƩtico Madrid
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 1
Real Betis
Sevilla
21.10.2023 16:15
Getafe
1 : 1
Real Betis
Real Sociedad
Donostia-San SebastiƔn
1 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
21.10.2023 14:00
Real Sociedad
1 : 0
Mallorca
Sevilla
Sevilla
1 : 1
Real Madrid
Madrid
21.10.2023 18:30
Sevilla
1 : 1
Real Madrid
OGC Nice
Nice
1 : 0
Olympique de Marseille
Marseille
21.10.2023 21:00
OGC Nice
1 : 0
Olympique de Marseille
PSG
Paris
3 : 0
Strasbourg
Strasbourg
21.10.2023 17:00
PSG
3 : 0
Strasbourg
Bournemouth
Bournemouth
1 : 2
Wolverhampton
Wolverhampton
21.10.2023 16:00
Bournemouth
1 : 2
Wolverhampton
Brentford
Brentford, Middlesex
3 : 0
Burnley
Burnley, Lancashire
21.10.2023 16:00
Brentford
3 : 0
Burnley
Chelsea
London
2 : 2
Arsenal
London
21.10.2023 18:30
Chelsea
2 : 2
Arsenal
Liverpool
Liverpool
2 : 0
Everton
Liverpool
21.10.2023 13:30
Liverpool
2 : 0
Everton
Manchester City
Manchester
2 : 1
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
21.10.2023 16:00
Manchester City
2 : 1
Brighton & Hove Albion
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
4 : 0
Crystal Palace
London
21.10.2023 16:00
Newcastle United
4 : 0
Crystal Palace
Nottingham Forest
Nottingham
2 : 2
Luton Town
Luton
21.10.2023 16:00
Nottingham Forest
2 : 2
Luton Town
Sheffield United
Sheffield
1 : 2
Manchester United
Manchester
21.10.2023 21:00
Sheffield United
1 : 2
Manchester United
Union Berlin
Berlin
0 : 3
Stuttgart
Stuttgart
21.10.2023 15:30
Union Berlin
0 : 3
Stuttgart
Darmstadt 98
Darmstadt
1 : 3
RB Leipzig
Leipzig
21.10.2023 15:30
Darmstadt 98
1 : 3
RB Leipzig
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 1
Bochum 1848
Bochum
21.10.2023 15:30
SC Freiburg
2 : 1
Bochum 1848
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 3
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
21.10.2023 15:30
Hoffenheim
1 : 3
Eintracht Frankfurt
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 2
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
21.10.2023 15:30
Wolfsburg
1 : 2
Bayer 04 Leverkusen
Mainz 05
Mainz
1 : 3
Bayern MĆ¼nchen
MĆ¼nchen
21.10.2023 18:30
Mainz 05
1 : 3
Bayern MĆ¼nchen
Hellas Verona
Verona
1 : 3
Napoli
Napoli
21.10.2023 15:00
Hellas Verona
1 : 3
Napoli
Sassuolo
Sassuolo
0 : 2
Lazio
Roma
21.10.2023 20:45
Sassuolo
0 : 2
Lazio
Torino
Torino
0 : 3
Inter
Milano
21.10.2023 18:00
Torino
0 : 3
Inter
Tuzla City
Simin Han
2 : 2
Kozara
GradiŔka
21.10.2023 15:00
Tuzla City
2 : 2
Kozara
Sarajevo
Sarajevo
7 : 0
Radnik (H)
Hadžići
21.10.2023 11:00
Sarajevo
7 : 0
Radnik (H)
Ilićka 01
Brčko
4 : 2
Gornji Rahić
Gornji Rahić
21.10.2023 12:00
Ilićka 01
4 : 2
Gornji Rahić
Baton
Sarajevo
11 : 0
Rudar
Breza
21.10.2023 13:30
Baton
11 : 0
Rudar
Igman
Ilidža
3 : 0
Novi Grad
Sarajevo
21.10.2023 13:30
Igman
3 : 0
Novi Grad
Žepče
Žepče
5 : 0
Natron
Maglaj
21.10.2023 13:30
Žepče
5 : 0
Natron
Fortuna
Zenica
3 : 0
NK Vitez
Vitez
21.10.2023 13:30
Fortuna
3 : 0
NK Vitez
Mladost
Donji Kakanj
2 : 1
Rudar
Kakanj
21.10.2023 13:30
Mladost
2 : 1
Rudar
Kiseljak
Kiseljak
0 : 1
TOÅ K
TeŔanj
21.10.2023 13:30
Kiseljak
0 : 1
TOÅ K
Igman
Konjic
9 : 0
Velež
Nevesinje
21.10.2023 10:00
Igman
9 : 0
Velež
Leotar
Trebinje
1 : 0
PosuŔje
PosuŔje
21.10.2023 10:45
Leotar
1 : 0
PosuŔje
Troglav 1918
Livno
4 : 1
Međugorje
Međugorje
21.10.2023 13:30
Troglav 1918
4 : 1
Međugorje
Grude
Grude
3 : 2
Stolac
Stolac
21.10.2023 10:00
Grude
3 : 2
Stolac
LjubuŔki
LjubuŔki
2 : 4
GOÅ K
Gabela
21.10.2023 13:30
LjubuŔki
2 : 4
GOÅ K
Brskovo
Brskovo
6 : 0
Rudar
Pljevlja
21.10.2023 16:00
Brskovo
6 : 0
Rudar
Budućnost
Podgorica
2 : 1
Sutjeska
NikÅ”ić
21.10.2023 16:00
Budućnost
2 : 1
Sutjeska
Petnjica
Petnjica
2 : 3
Lovćen
Cetinje
21.10.2023 16:00
Petnjica
2 : 3
Lovćen
Željezničar
Sarajevo
9 : 1
Igman
Konjic
21.10.2023 13:00
Željezničar
9 : 1
Igman
Gorica
Å ipovo
2 : 2
FSA Prijedor
Prijedor
21.10.2023 11:30
Gorica
2 : 2
FSA Prijedor
Ilićka 01
Brčko
2 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
21.10.2023 10:00
Ilićka 01
2 : 0
Gornji Rahić
Plamen
Vodičevo
1 : 1
Rasavci
Rasavci
21.10.2023 10:00
Plamen
1 : 1
Rasavci
Partizan
Kostajnica
5 : 1
Brzi
Busnovi
21.10.2023 10:00
Partizan
5 : 1
Brzi
OFK Spartak
Banja Luka
7 : 3
Potkozarje
Aleksandrovac
21.10.2023 10:00
OFK Spartak
7 : 3
Potkozarje
Željezničar Sport team
Banja Luka
2 : 1
LauÅ”
LauÅ”
21.10.2023 19:30
Željezničar Sport team
2 : 1
LauÅ”
Džaja
Banja Luka
2 : 1
Omladinac
Banja Luka
21.10.2023 10:00
Džaja
2 : 1
Omladinac
Sloga (DP)
Dugo Polje
6 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
21.10.2023 15:00
Sloga (DP)
6 : 1
Crvena zvijezda
Crkvina
Crkvina
1 : 5
Hajduk
BatkuŔa
21.10.2023 15:00
Crkvina
1 : 5
Hajduk
Omladinac
Modriča
2 : 0
Pelagićevo 21
Pelagićevo
21.10.2023 15:00
Omladinac
2 : 0
Pelagićevo 21
Sloga (J)
JakeÅ”
0 : 3
Skugrić
Skugrić
21.10.2023 15:00
Sloga (J)
0 : 3
Skugrić
Jedinstvo (R)
Roćević
2 : 0
Proleter
Dvorovi
21.10.2023 11:30
Jedinstvo (R)
2 : 0
Proleter
Mladost (R)
Rogatica
1 : 1
OFK Glasinac 2011
Sokolac
21.10.2023 11:00
Mladost (R)
1 : 1
OFK Glasinac 2011
Baton
Sarajevo
6 : 1
Rudar
Breza
21.10.2023 11:00
Baton
6 : 1
Rudar
Igman
Ilidža
1 : 2
Novi Grad
Sarajevo
21.10.2023 11:00
Igman
1 : 2
Novi Grad
Žepče
Žepče
3 : 2
Natron
Maglaj
21.10.2023 11:00
Žepče
3 : 2
Natron
Fortuna
Zenica
7 : 2
NK Vitez
Vitez
21.10.2023 11:00
Fortuna
7 : 2
NK Vitez
Mladost
Doboj - Kakanj
1 : 3
Rudar (K)
Kakanj
21.10.2023 11:00
Mladost
1 : 3
Rudar (K)
Kiseljak
Kiseljak
0 : 2
TOÅ K
TeŔanj
21.10.2023 11:00
Kiseljak
0 : 2
TOÅ K
Neum
Neum
1 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
21.10.2023 11:00
Neum
1 : 1
Å iroki Brijeg
Troglav 1918
Livno
5 : 2
Međugorje
Međugorje
21.10.2023 11:00
Troglav 1918
5 : 2
Međugorje
Grude
Grude
2 : 4
Stolac
Stolac
21.10.2023 12:30
Grude
2 : 4
Stolac
Borac
Izačić
0 : 2
Radnički
Ćoralići
21.10.2023 12:45
Borac
0 : 2
Radnički
Olimpija
Tržac
1 : 4
Omladinac 75
Pokoj
21.10.2023 12:45
Olimpija
1 : 4
Omladinac 75
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 7
Radnik
Donji Vakuf
21.10.2023 12:00
Novi Travnik
0 : 7
Radnik
Sport Prevent
Bugojno
4 : 1
VlaÅ”ić
Turbe
21.10.2023 12:00
Sport Prevent
4 : 1
VlaÅ”ić
Bilalovac - CPU
Bilalovac
2 : 2
Fojnica
Fojnica
21.10.2023 10:00
Bilalovac - CPU
2 : 2
Fojnica
Jang bojs
Sarajevo
1 : 2
Novi Grad
Sarajevo - Novi Grad
21.10.2023 18:30
Jang bojs
1 : 2
Novi Grad
Željezničar 2
Sarajevo
1 : 3
FA Akademika
Sarajevo
21.10.2023 08:15
Željezničar 2
1 : 3
FA Akademika
Sloga
Donji Vakuf-Uskoplje
1 : 2
Velež
Mostar
21.10.2023 11:00
Sloga
1 : 2
Velež
Klis
Buturović Polje
0 : 1
Cim
Cim
21.10.2023 10:00
Klis
0 : 1
Cim
Proleter
Slavinovići
0 : 0
Rudar
Bukinje
21.10.2023 10:00
Proleter
0 : 0
Rudar
Velež
Mostar
2 : 0
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
21.10.2023 14:30
Velež
2 : 0
Zvijezda 09
Željezničar
Sarajevo
6 : 0
Igman
Konjic
21.10.2023 11:00
Željezničar
6 : 0
Igman
Borac (BL)
Banja Luka
4 : 0
Proleter
Teslić
21.10.2023 11:30
Borac (BL)
4 : 0
Proleter
Borac (KD)
Kozarska Dubica
0 : 3
BSK
Banja Luka
21.10.2023 11:30
Borac (KD)
0 : 3
BSK
Omarska
Omarska
0 : 9
Mineral
Banja Vrućica
21.10.2023 11:30
Omarska
0 : 9
Mineral
LaktaŔi
LaktaŔi
6 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
21.10.2023 11:30
LaktaŔi
6 : 0
Sloboda
Sloga (T)
Trn
2 : 0
Modriča Alfa
Modriča
21.10.2023 11:30
Sloga (T)
2 : 0
Modriča Alfa
Ljubić
Prnjavor
1 : 0
Tekstilac
Derventa
21.10.2023 11:30
Ljubić
1 : 0
Tekstilac
Željezničar
Doboj
1 : 5
Kozara
GradiŔka
21.10.2023 11:30
Željezničar
1 : 5
Kozara
Gorica
Å ipovo
0 : 1
FSA Prijedor
Prijedor
21.10.2023 10:00
Gorica
0 : 1
FSA Prijedor
Zenit
Bijeljina
4 : 1
Napredak
Donji Å epak
21.10.2023 11:30
Zenit
4 : 1
Napredak
Mladost
Bogutovo selo
1 : 2
Lokomotiva
Brčko
21.10.2023 11:30
Mladost
1 : 2
Lokomotiva
Sloga junajted
Bijeljina
1 : 4
Radnički
Karakaj
21.10.2023 11:30
Sloga junajted
1 : 4
Radnički
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 2
Gomjenica
Gomjenica
21.10.2023 11:30
Rudar Prijedor
0 : 2
Gomjenica
Željezničar Sport tim
Banja Luka
5 : 1
LauÅ”
LauÅ” - Banja Luka
21.10.2023 18:00
Željezničar Sport tim
5 : 1
LauÅ”
Mladost Farma prom
Banja Luka
0 : 6
Budućnost
Banja Luka
21.10.2023 11:00
Mladost Farma prom
0 : 6
Budućnost
Majevica
Lopare
1 : 2
Radnik
Bijeljina
21.10.2023 10:00
Majevica
1 : 2
Radnik
Ilićka 01
Brčko
5 : 0
Sloga 94
Bijeljina
21.10.2023 14:30
Ilićka 01
5 : 0
Sloga 94
Jedinstvo (R)
Roćević
0 : 4
Proleter
Dvorovi
21.10.2023 10:00
Jedinstvo (R)
0 : 4
Proleter
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 1
AN Jedinstvo
Bihać
21.10.2023 11:00
Podgrmeč
2 : 1
AN Jedinstvo
Mladost 1938
B. Petrovac
3 : 0
Bihać
Bihać
21.10.2023 11:00
Mladost 1938
3 : 0
Bihać
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
1 : 4
Mladost
Polje - Cazin
21.10.2023 11:00
KrajiŔnik
1 : 4
Mladost
Krajina
Cazin
9 : 0
Jezerski
Jezerski
21.10.2023 11:00
Krajina
9 : 0
Jezerski
Šantići
Šantići
2 : 0
Fojnica
Fojnica
21.10.2023 10:00
Šantići
2 : 0
Fojnica
Busovača
Busovača
0 : 0
FK Vitez
Vitez
21.10.2023 09:00
Busovača
0 : 0
FK Vitez
Rudar
Han Bila
9 : 1
Vitez
Vitez
21.10.2023 10:00
Rudar
9 : 1
Vitez
VlaÅ”ić
Turbe
1 : 6
Jajce
Jajce
21.10.2023 10:00
VlaÅ”ić
1 : 6
Jajce
Travnik
Travnik
3 : 1
Sloga
Dolac
21.10.2023 10:00
Travnik
3 : 1
Sloga
Bosna
Visoko
1 : 0
Mladost
Doboj - Kakanj
21.10.2023 11:30
Bosna
1 : 0
Mladost
Čelik
Zenica
2 : 0
Stupčanica
Olovo
21.10.2023 12:15
Čelik
2 : 0
Stupčanica
Rudar (B)
Breza
1 : 0
Rudar (K)
Kakanj
21.10.2023 11:30
Rudar (B)
1 : 0
Rudar (K)
Don Bosco
Žepče
0 : 2
Žepče 1919
Žepče
21.10.2023 17:00
Don Bosco
0 : 2
Žepče 1919
Igman
ilidža
5 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
21.10.2023 16:00
Igman
5 : 1
Slavija
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Radnik
Hadžići
21.10.2023 15:15
Željezničar
2 : 1
Radnik
Å F Derby
Sarajevo
2 : 1
Famos
Vojkovići
21.10.2023 16:45
Å F Derby
2 : 1
Famos
Soker
Sarajevo
2 : 0
IlijaÅ”
IlijaÅ”
21.10.2023 20:30
Soker
2 : 0
IlijaÅ”
Betaklub
Doglodi
5 : 1
Željezničar
Sarajevo
21.10.2023 16:00
Betaklub
5 : 1
Željezničar
Miske - Akademija
Sarajevo
0 : 4
J Akademija
Sarajevo
21.10.2023 10:30
Miske - Akademija
0 : 4
J Akademija
Brotnjo
Čitluk
2 : 3
Zrinjski
Mostar
21.10.2023 11:00
Brotnjo
2 : 3
Zrinjski
KruŔevo
KruŔevo
1 : 0
Rama
Uskoplje /Rama
21.10.2023 11:30
KruŔevo
1 : 0
Rama
Velež
Mostar
5 : 0
Blagaj
Blagaj
21.10.2023 10:30
Velež
5 : 0
Blagaj
Lokomotiva
Mostar
4 : 0
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
21.10.2023 11:30
Lokomotiva
4 : 0
Bjelopoljac
Međugorje
Međugorje
1 : 1
Branitelj
Rodoč - Jasenica
21.10.2023 11:00
Međugorje
1 : 1
Branitelj
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 5
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
21.10.2023 11:00
Gornji Rahić
0 : 5
Tuzla City
OraŔje
OraŔje
2 : 2
Zvijezda
Gradačac
21.10.2023 11:15
OraŔje
2 : 2
Zvijezda
Gradina
Srebrenik
1 : 3
Eurogol
Živinoce
21.10.2023 11:00
Gradina
1 : 3
Eurogol
Eurofudbal
Stjepan Polje
3 : 1
Slaven
Živinice
21.10.2023 11:00
Eurofudbal
3 : 1
Slaven
ŠF Živinice 22
Živinice
4 : 0
Betaklub Tango
Devetak
21.10.2023 11:00
ŠF Živinice 22
4 : 0
Betaklub Tango
Bambi
Tuzla
0 : 2
Sloboda
Tuzla
21.10.2023 13:00
Bambi
0 : 2
Sloboda
Di - Five
Doboj - Istok
2 : 0
Proleter
Tuzla
21.10.2023 11:00
Di - Five
2 : 0
Proleter
Konjuh
Kladanj
1 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
21.10.2023 10:00
Konjuh
1 : 0
OFK Tuzla
Å pionica 1953
Å pionica
4 : 3
Orahovica 74
Orahovica
21.10.2023 10:00
Å pionica 1953
4 : 3
Orahovica 74
Borac (BL)
Banja Luka
10 : 0
Proleter
Teslić
21.10.2023 10:00
Borac (BL)
10 : 0
Proleter
Borac (KD)
Kozarska Dubica
2 : 1
BSK
Banja Luka
21.10.2023 10:00
Borac (KD)
2 : 1
BSK
Omarska
Omarska
1 : 2
Mineral
Banja Vrućica
21.10.2023 10:00
Omarska
1 : 2
Mineral
LaktaŔi
LaktaŔi
1 : 4
Sloboda
Mrkonjić Grad
21.10.2023 10:00
LaktaŔi
1 : 4
Sloboda
Sloga (T)
Trn
1 : 1
Modriča Alfa
Modriča
21.10.2023 10:00
Sloga (T)
1 : 1
Modriča Alfa
Ljubić
Prnjavor
6 : 0
Tekstilac
Derventa
21.10.2023 10:00
Ljubić
6 : 0
Tekstilac
Željezničar
Doboj
4 : 0
Kozara
GradiŔka
21.10.2023 10:00
Željezničar
4 : 0
Kozara
Zenit
Bijeljina
8 : 0
Napredak
Donji Å epak
21.10.2023 10:00
Zenit
8 : 0
Napredak
Mladost
Bogutovo Selo
1 : 1
Lokomotiva
Brčko
21.10.2023 10:00
Mladost
1 : 1
Lokomotiva
Sloga Junajted
Bijeljina
4 : 2
Radnički
Karakaj
21.10.2023 10:00
Sloga Junajted
4 : 2
Radnički
Željezničar Sport team
Banja Luka
5 : 0
Džaja
Banja Luka
21.10.2023 09:00
Željezničar Sport team
5 : 0
Džaja
Budućnost
Banja Luka
6 : 0
Karanovac
Karanovac
21.10.2023 11:00
Budućnost
6 : 0
Karanovac
Čelinac
Čelinac
3 : 1
LauÅ”
Banja Luka
21.10.2023 09:00
Čelinac
3 : 1
LauÅ”
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 2
AN Jedinstvo
Bihać
21.10.2023 09:30
Podgrmeč
1 : 2
AN Jedinstvo
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
0 : 3
Bihać
Bihać
21.10.2023 09:30
Mladost 1938
0 : 3
Bihać
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
3 : 2
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
21.10.2023 09:30
KrajiŔnik
3 : 2
Mladost (P-C)
Mladost (V)
Vrnograč
2 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
21.10.2023 09:30
Mladost (V)
2 : 0
Sloga
Krajina
Cazin
18 : 0
Jezerski
Jezerski
21.10.2023 09:30
Krajina
18 : 0
Jezerski
Busovača
Busovača
1 : 0
FK Vitez
Vitez
21.10.2023 11:00
Busovača
1 : 0
FK Vitez
VlaÅ”ić
Turbe
1 : 6
Jajce
Jajce
21.10.2023 12:00
VlaÅ”ić
1 : 6
Jajce
Travnik
Travnik
1 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
21.10.2023 12:00
Travnik
1 : 1
Sloga
Bosna
Visoko
1 : 5
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
21.10.2023 09:00
Bosna
1 : 5
Mladost (DK)
VareÅ”
VareÅ”
1 : 2
Sporting
Zenica
21.10.2023 10:00
VareÅ”
1 : 2
Sporting
Čelik
Zenica
4 : 1
Stupčanica
Olovo
21.10.2023 10:00
Čelik
4 : 1
Stupčanica
Rudar (B)
Breza
0 : 1
Rudar (K)
Kakanj
21.10.2023 10:00
Rudar (B)
0 : 1
Rudar (K)
Don Bosco
Žepče
2 : 2
Žepče 1919
Žepče
21.10.2023 14:30
Don Bosco
2 : 2
Žepče 1919
Borac
Jelah
5 : 0
Usora
Usora
21.10.2023 10:00
Borac
5 : 0
Usora
Simm Bau
Kosova
3 : 4
Novi Å eher
Novi Å eher
21.10.2023 15:00
Simm Bau
3 : 4
Novi Å eher
Radnik
Hadžići
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
21.10.2023 09:30
Radnik
0 : 3
Slavija
Famos
Hrasnica
2 : 0
Novi Grad
Sarajevo
21.10.2023 08:30
Famos
2 : 0
Novi Grad
Brotnjo
Čitluk
1 : 6
Zrinjski
Mostar
21.10.2023 09:30
Brotnjo
1 : 6
Zrinjski
KruŔevo
KruŔevo
3 : 0
Rama
Prozor - Rama
21.10.2023 10:00
KruŔevo
3 : 0
Rama
Velež
Mostar
4 : 0
Blagaj
Blagaj
21.10.2023 09:00
Velež
4 : 0
Blagaj
Lokomotiva
Mostar
1 : 0
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
21.10.2023 10:00
Lokomotiva
1 : 0
Bjelopoljac
Međugorje
Međugorje
5 : 0
Branitelj
Rodoč - Jasenica
21.10.2023 09:30
Međugorje
5 : 0
Branitelj
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 3
Tuzla Siti
Simin Han
21.10.2023 10:00
Gornji Rahić
0 : 3
Tuzla Siti
OraŔje
OraŔje
1 : 3
Zvijezda
Gradačac
21.10.2023 10:00
OraŔje
1 : 3
Zvijezda
Gradina
Srebrenik
3 : 1
Eurogol
Živinice
21.10.2023 10:00
Gradina
3 : 1
Eurogol
Eurofudbal
Stjepan Polje
3 : 0
Slaven
Živinice
21.10.2023 10:00
Eurofudbal
3 : 0
Slaven
ŠF Živinice 22
Živinice
2 : 1
Betaklub Tango
Devetak
21.10.2023 10:00
ŠF Živinice 22
2 : 1
Betaklub Tango
Bambi
Tuzla
8 : 0
Sloboda
Tuzla
21.10.2023 12:00
Bambi
8 : 0
Sloboda
Di - Five
Doboj - Istok
5 : 0
Proleter
Tuzla
21.10.2023 10:00
Di - Five
5 : 0
Proleter
Konjuh
Kladanj
0 : 1
Tuzla
Tuzla
21.10.2023 10:00
Konjuh
0 : 1
Tuzla
Radnički
Lukavac
0 : 0
Perfekt
Srebrenik
21.10.2023 10:00
Radnički
0 : 0
Perfekt
Spartak 2013
Banja Luka
1 : 3
Libero
Goražde
21.10.2023 20:00
Spartak 2013
1 : 3
Libero
Leotar
Trebinje
12 : 0
Ljubić
Prnjavor
21.10.2023 13:30
Leotar
12 : 0
Ljubić
Borac (BL)
Banja Luka
12 : 1
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
21.10.2023 17:00
Borac (BL)
12 : 1
Lokomotiva
SFK 2000
Sarajevo
7 : 0
Emina
Mostar
21.10.2023 15:00
SFK 2000
7 : 0
Emina
Sloboda
Tuzla
4 : 1
Iskra
Bugojno
21.10.2023 13:00
Sloboda
4 : 1
Iskra
Radnik Bumerang
Bijeljina
19 : 0
Fortuna
Živinice
21.10.2023 13:00
Radnik Bumerang
19 : 0
Fortuna

Futsal

Sarajevo
Sarajevo
5 : 6
Radnik MD Å op
Bijeljina
21.10.2023 17:00
Sarajevo
5 : 6
Radnik MD Å op
MNK Hercegovina
Å iroki brijeg
3 : 4
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
21.10.2023 19:30
MNK Hercegovina
3 : 4
Sloga
Akademac
Trebinje
5 : 4
Glasinac
Sokolac
21.10.2023 19:00
Akademac
5 : 4
Glasinac
MNK Hercegovina
Å iroki Brijeg
1 : 4
MNK Seljak
Livno
21.10.2023 13:00
MNK Hercegovina
1 : 4
MNK Seljak
FC Mostar SG
Mostar
4 : 6
MNK Brotnjo
Čitluk
21.10.2023 19:00
FC Mostar SG
4 : 6
MNK Brotnjo

KoŔarka

Krka
Novo Mesto
75 : 88
Zadar
Zadar
21.10.2023 17:00
Krka
75 : 88
Zadar
Sloga
Kraljevo
70 : 89
VrŔac
VrŔac
21.10.2023 19:30
Sloga
70 : 89
VrŔac
Metalac
Valjevo
84 : 76
Spartak
Subotica
21.10.2023 19:00
Metalac
84 : 76
Spartak
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
98 : 90
Mladost MaxBet
Zemun
21.10.2023 18:00
Zlatibor Gold gondola
98 : 90
Mladost MaxBet
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
78 : 74
OKK Beograd
Beograd
21.10.2023 18:00
OKK Novi Pazar
78 : 74
OKK Beograd
Joker
Sombor
87 : 79
Čačak 94 Quantox
Čačak
21.10.2023 19:00
Joker
87 : 79
Čačak 94 Quantox
Sloboda
Užice
85 : 87
SPD Radnički
Kragujevac
21.10.2023 19:00
Sloboda
85 : 87
SPD Radnički
Spars
Sarajevo
99 : 92
Mladost
Mrkonjić Grad
21.10.2023 20:00
Spars
99 : 92
Mladost
Promo
Donji Vakuf
53 : 75
Borac Wwin
Banja Luka
21.10.2023 19:00
Promo
53 : 75
Borac Wwin
Slavija
Istočno Sarajevo
80 : 85
Leotar
Trebinje
21.10.2023 20:00
Slavija
80 : 85
Leotar
Orlovik
Žepče
99 : 92
Bosna Meridianbet
Sarajevo
21.10.2023 18:00
Orlovik
99 : 92
Bosna Meridianbet
Derventa
Derventa
21.10.2023
18:00
Radnik BN Basket
Bijeljina
21.10.2023 18:00
Derventa
:
Radnik BN Basket
Olimp
Šekovići
69 : 78
Sutjeska
Foča
21.10.2023 18:00
Olimp
69 : 78
Sutjeska
Derventa
Derventa
65 : 72
Sloboda 73
Novi Grad
21.10.2023 18:00
Derventa
65 : 72
Sloboda 73
Varda HE
ViŔegrad
69 : 77
Drina Princip
Zvornik
21.10.2023 18:00
Varda HE
69 : 77
Drina Princip
Stars Basket
GradiŔka
47 : 75
Budućnost BN
Bijeljina
21.10.2023 18:00
Stars Basket
47 : 75
Budućnost BN
Kozara
GradiŔka
49 : 83
Basket 2000
Banja Luka
21.10.2023 19:30
Kozara
49 : 83
Basket 2000
RMU Banovići
Banovići
61 : 76
Lavovi
Brčko
21.10.2023 18:30
RMU Banovići
61 : 76
Lavovi
Orlovi
Banja Luka
97 : 62
Jumper
Zenica
21.10.2023 18:00
Orlovi
97 : 62
Jumper
Igman
Istočna Ilidža
60 : 75
Kozara
GradiŔka
21.10.2023 16:00
Igman
60 : 75
Kozara
Leotar 03
Trebinje
75 : 56
Zrinjski 2010
Mostar
21.10.2023 19:00
Leotar 03
75 : 56
Zrinjski 2010
Jedinstvo BHT
Tuzla
57 : 73
Mladi KrajiŔnik
Banja Luka
21.10.2023 17:00
Jedinstvo BHT
57 : 73
Mladi KrajiŔnik
Čelik
Zenica
110 : 76
Play Off
Sarajevo
21.10.2023 17:00
Čelik
110 : 76
Play Off

Odbojka

Radnik
Bijeljina
3 : 0
Bosna
Sarajevo
21.10.2023
Radnik
3 : 0
Bosna
Gacko
Gacko
3 : 2
Jedinstvo
Brčko
21.10.2023
Gacko
3 : 2
Jedinstvo
Napredak
Odžak
3 : 0
Kakanj 78
Kakanj
21.10.2023
Napredak
3 : 0
Kakanj 78
Modriča
Modriča
3 : 1
Ljubinje
Ljubinje
21.10.2023
Modriča
3 : 1
Ljubinje
GradiŔka
GradiŔka
3 : 0
Maglić
Foča
21.10.2023 16:30
GradiŔka
3 : 0
Maglić
IlijaÅ”
IlijaÅ”
0 : 3
Gradina
Srebrenik
21.10.2023 19:00
IlijaÅ”
0 : 3
Gradina
Olovo
Olovo
0 : 3
7 Lukavac
Lukavac
21.10.2023 17:00
Olovo
0 : 3
7 Lukavac
Bosna
Kalesija
3 : 0
Goražde
Goražde
21.10.2023 19:00
Bosna
3 : 0
Goražde
Rudar
Pljevlja
0 : 3
Herceg Novi
Herceg Novi
21.10.2023 18:30
Rudar
0 : 3
Herceg Novi
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 3
Mediteran Bemaks
Budva
21.10.2023 18:00
Jedinstvo
1 : 3
Mediteran Bemaks
Luka Bar
Bar
2 : 3
Galeb
Bar
21.10.2023 20:30
Luka Bar
2 : 3
Galeb
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Morača
Podgorca
21.10.2023 20:30
Budućnost
3 : 0
Morača
Bimal-Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Igman
Ilidža
21.10.2023 18:00
Bimal-Jedinstvo
3 : 0
Igman
Centar ORT
Sarajevo
2 : 3
BL Volley
Banjaluka
21.10.2023 15:00
Centar ORT
2 : 3
BL Volley
Goražde
Goražde
3 : 0
Mostar
Mostar
21.10.2023 19:00
Goražde
3 : 0
Mostar
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Gacko
Gacko
21.10.2023 19:30
Sloboda
0 : 3
Gacko
Radnik
Bijeljina
3 : 1
GradiŔka
GradiŔka
21.10.2023 16:00
Radnik
3 : 1
GradiŔka
Drina
Zvornik
3 : 0
Bratunac
Bratunac
21.10.2023 18:00
Drina
3 : 0
Bratunac
Kozara
GradiŔka
1 : 3
Derventa
Derventa
21.10.2023 13:00
Kozara
1 : 3
Derventa
Vožd
Prijedor
3 : 0
Prijedor
Prijedor
21.10.2023 19:00
Vožd
3 : 0
Prijedor
OOK Leotar
Trebinje
0 : 3
HE na Drini
ViŔegrad
21.10.2023 15:00
OOK Leotar
0 : 3
HE na Drini
Rudo
Rudo
1 : 3
Ljubinje
Ljubinje
21.10.2023 12:00
Rudo
1 : 3
Ljubinje
Bosna
Kalesija
3 : 0
Stars
Živinice
21.10.2023 16:00
Bosna
3 : 0
Stars
AlipaŔino Polje
Sarajevo
0 : 3
Breza 1934
Breza
21.10.2023 17:30
AlipaŔino Polje
0 : 3
Breza 1934
Željezara
Zenica
3 : 2
VogoŔća
VogoŔća
21.10.2023 17:00
Željezara
3 : 2
VogoŔća
Novi Grad
Sarajevo
3 : 1
Čelik-R
Zenica
21.10.2023 15:00
Novi Grad
3 : 1
Čelik-R
Ilidža
Ilidža
3 : 0
Bihać
Bihać
21.10.2023 15:00
Ilidža
3 : 0
Bihać
Borac
Banja Luka
0 : 3
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
21.10.2023 09:00
Borac
0 : 3
Kotor VaroÅ”
Borac Star
Banja Luka
0 : 3
Ukrina
Prnjavor
21.10.2023 14:00
Borac Star
0 : 3
Ukrina
Sloga
Doboj
3 : 1
Derventa
Derventa
21.10.2023 13:00
Sloga
3 : 1
Derventa
Jahorina
Pale
0 : 3
Volero
Pale
21.10.2023 13:00
Jahorina
0 : 3
Volero
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
3 : 1
Igman
Istočna Ilidža
21.10.2023 14:00
Slavija
3 : 1
Igman

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
30 : 24
Konjuh
Živinice
21.10.2023 19:00
Krivaja
30 : 24
Konjuh
Hercegovina
Nevesinje
27 : 29
Goražde
Goražde
21.10.2023 19:00
Hercegovina
27 : 29
Goražde
Borac M:TEL
Banja Luka
43 : 22
Čapljina
Čapljina
21.10.2023 17:00
Borac M:TEL
43 : 22
Čapljina
Kozara (G)
GradiŔka
32 : 27
ORK Borac
Banja Luka
21.10.2023 20:00
Kozara (G)
32 : 27
ORK Borac
Sloga 2
Doboj
38 : 30
Čelinac
Čelinac
21.10.2023 16:00
Sloga 2
38 : 30
Čelinac
Srbac
Srbac
25 : 29
Teslić
Teslić
21.10.2023 19:00
Srbac
25 : 29
Teslić
SrednjoŔkolac
Novi Grad
28 : 29
Prijedor
Prijedor
21.10.2023 18:00
SrednjoŔkolac
28 : 29
Prijedor
Čelik Junior
Zenica
37 : 23
Sloboda 2
Tuzla
21.10.2023 19:30
Čelik Junior
37 : 23
Sloboda 2
Iskra
Bugojno
42 : 30
Sana 7
Sanski Most
21.10.2023 18:00
Iskra
42 : 30
Sana 7
Gradačac 1954
Gradačac
31 : 22
Borac
Travnik
21.10.2023 19:30
Gradačac 1954
31 : 22
Borac
Zrinjski
Mostar
32 : 28
Velež
Mostar
21.10.2023 20:00
Zrinjski
32 : 28
Velež
Rvacka
Livno
24 : 24
Radnički
Goražde
21.10.2023 19:00
Rvacka
24 : 24
Radnički
Kiseljak
Kiseljak
25 : 36
Bosna Ekoenergija
Visoko
21.10.2023 19:00
Kiseljak
25 : 36
Bosna Ekoenergija
BrijeŔće
Sarajevo
27 : 31
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
21.10.2023 16:00
BrijeŔće
27 : 31
Sloga
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
25 : 35
Krivaja
Zavidovići
21.10.2023 20:00
Sloga 2013
25 : 35
Krivaja
Hadžići
Hadžići
25 : 20
Ilidža
Ilidža
21.10.2023 19:00
Hadžići
25 : 20
Ilidža
Borac
Banjaluka
30 : 22
Krajina
Cazin
21.10.2023 14:30
Borac
30 : 22
Krajina
Zrinjski
Mostar
22 : 17
Knežopoljka
Kozarska Dubica
21.10.2023 17:30
Zrinjski
22 : 17
Knežopoljka
Turbina
Jablanica
33 : 25
Živinice
Živinice
21.10.2023 16:00
Turbina
33 : 25
Živinice