2 : 3
2 : 1

Prva pobjeda za Big Sema u sjajnom susretu

16.01.2021 Đ. Malešević

Fudbaleri Vest Broma, savladali su Vulverhempton u 19. kolu Premijer lige. Ekipa koju sa klupe predvodio Sem Olredajs slavila je u gostima sa 3-2.

Meč je sjajno počeo za goste. U osmoj minuti, Mateus Pereira pogodio je iz penala za vodstvo gostiju. U završnici prvog poluvremena preokret. Prvo je Fabio Silva pogodio za 1-1 da bi Boli donio preokret domaćima.

Gosti su sjajno ušli u drugo poluvrijeme. Prvo je Adžaji u 52. minuti pogodio za 2-2 da bi Pereira iz još jednog penala donio preokret u 56. minuti. Iako su domaći do kraja bili bolji, nisu uspjeli doći do boda.

Ovo je inače prva pobjeda za Big Sema na klupi Vest Broma ali su i dalje u opasnoj zoni.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Wolverhampton West Bromwich Albion