0 : 0
0 : 0

Bod za Reding, pobjede Brentforda i Bormuta

06.02.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Redinga, remizirali su u 28. kolu ČempionÅ”ipa na gostovanju kod Stouka.

Meč nije bio pretjerano interesantan. Stouk je igrao bolje u prvom poluvremenu ali nisu bolju igru krunisali vodstvom. U nastavku je Reding zaigrao bolje ali ipak golova nije bilo.

Do bitne pobjede doÅ”ao je Brentford. Brentford je kao gost savladao Midlzbro sa 4-1. Autogolom Raje, domaći su poveli da bi Toni donio izjednačenje gostima. U nastavku, debakl domaćih. Golovima Džereta, Jansea i Tonija, gosti su doÅ”li do sigurne pobjede.

Nakon nekoliko loŔih izdanja, pobjedu je upisao i Bormut. Bormut je sa 3-2 savladao ekipu Hogan je donio vodstvo gostima da bi Danjuma donio izjdnačenje Bormutu. VilŔer je donio preokret svojoj ekipi da bi Hogan donio izjdnačenje Birmingemu. Golom Bilinga, Bormut je doŔao do pobjede.