Mladost (Gacko)
Gacko
|
|
Velež
Nevesinje
|
07.11.2020 13:30 | Mladost (Gacko) | 3 : 0 | Velež | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Famos
Vojkovići
|
07.11.2020 13:30 | Guber | 2 : 1 | Famos | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Milići
Milići
|
07.11.2020 13:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Milići | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
07.11.2020 13:30 | Drina HE | 3 : 1 | Glasinac 2011 |
Željezničar
Doboj
|
|
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
|
07.11.2020 13:30 | Željezničar | 0 : 1 | Hajduk (Kožuhe) |
Obradovac
Gradiška
|
|
Župa
Milosavci
|
07.11.2020 14:00 | Obradovac | 4 : 0 | Župa |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Borac
Trnjaci
|
07.11.2020 13:30 | Ljeskovac | 3 : 0 | Borac |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Goražde
Goražde
|
07.11.2020 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Goražde | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
07.11.2020 13:30 | Zvijezda | 3 : 1 | Vis Simm Bau | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Posušje
Posušje
|
07.11.2020 13:30 | Bratstvo | 0 : 0 | Posušje | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Igman
Konjic
|
07.11.2020 13:30 | Budućnost | 1 : 1 | Igman | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Čapljina
Čapljina
|
07.11.2020 13:30 | Slaven | 0 : 1 | Čapljina | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Rudar
Kakanj
|
07.11.2020 13:30 | Travnik | 1 : 1 | Rudar |
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Krajina
Cazin
|
07.11.2020 13:30 | Brekovica 78 | 0 : 3 | Krajina | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
07.11.2020 13:30 | Sloga | 0 : 3 | Krajišnik | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Rudar
Kamengrad
|
07.11.2020 13:30 | Vitez | 0 : 5 | Rudar |
Gradina
Srebrenik
|
|
Mramor
Mramor
|
07.11.2020 13:30 | Gradina | 4 : 1 | Mramor | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
07.11.2020 13:30 | Odžak 102 | 3 : 1 | Gornji Rahić | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
07.11.2020 13:30 | Bosna (M) | 4 : 2 | Prokosovići | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Priluk
Priluk
|
07.11.2020 13:30 | Radnički | 2 : 1 | Priluk |
Famos
Hrasnica
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
07.11.2020 13:30 | Famos | 3 : 2 | SAŠK Napredak | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Rudar
Breza
|
07.11.2020 13:30 | Bosna | 0 : 1 | Rudar |
Turbina
Jablanica
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
07.11.2020 13:30 | Turbina | 4 : 0 | Tomislav | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Neum
Neum
|
07.11.2020 13:30 | Stolac | 0 : 1 | Neum |
Cim
Cim
|
|
Sport talent
Mostar
|
07.11.2020 14:30 | Cim | 1 : 0 | Sport talent |
Mramor
Babice
|
|
Rijeka
Šerići
|
07.11.2020 13:30 | Mramor | 2 : 1 | Rijeka |
Vrana
Banovići Selo
|
|
Slatina
Bašigovci
|
07.11.2020 13:30 | Vrana | 2 : 4 | Slatina |
Sapna
Sapna
|
|
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
07.11.2020 13:30 | Sapna | 5 : 3 | Gornje Dubrave | ||||||
Spreča
Donji Rainci
|
|
Proleter
Slavinovići
|
07.11.2020 13:30 | Spreča | 5 : 3 | Proleter |
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
07.11.2020 14:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Zlatibor | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Rad
Beograd
|
07.11.2020 14:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | Rad | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Radnik
Surdulica
|
07.11.2020 16:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | Radnik | ||||||
Mačva
Šabac
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
07.11.2020 16:00 | Mačva | 1 : 0 | Javor Matis | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Partizan
Beograd
|
07.11.2020 18:00 | Spartak ŽK | 1 : 2 | Partizan | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
Napredak
Kruševac
|
07.11.2020 14:00 | Proleter | 1 : 0 | Napredak | ||||||
TSC
Bačka Topola
|
|
Mladost (L)
Lučani
|
07.11.2020 16:00 | TSC | 5 : 0 | Mladost (L) | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Voždovac
Beograd
|
07.11.2020 16:00 | Čukarički | 3 : 2 | Voždovac |
RFK Grafičar
Beograd
|
|
Železničar (P)
Pančevo
|
07.11.2020 13:00 | RFK Grafičar | 3 : 0 | Železničar (P) |
Everton
Liverpool
|
|
Manchester United
Manchester
|
07.11.2020 13:30 | Everton | 1 : 3 | Manchester United | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Leeds United
Leeds
|
07.11.2020 16:00 | Crystal Palace | 4 : 1 | Leeds United | ||||||
Chelsea
London
|
|
Sheffield United
Sheffield
|
07.11.2020 18:30 | Chelsea | 4 : 1 | Sheffield United | ||||||
West Ham United
London
|
|
Fulham
London
|
07.11.2020 21:00 | West Ham United | 1 : 0 | Fulham |
Atletico Madrid
Madrid
|
|
Cádiz
Cádiz
|
07.11.2020 21:00 | Atletico Madrid | 4 : 0 | Cádiz | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Real Betis
Sevilla
|
07.11.2020 16:15 | Barcelona | 5 : 2 | Real Betis | ||||||
Huesca
Huesca
|
|
Eibar
Eibar
|
07.11.2020 14:00 | Huesca | 1 : 1 | Eibar | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
07.11.2020 18:30 | Sevilla | 1 : 0 | Osasuna |
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Bayern
München
|
07.11.2020 18:30 | Borussia Dortmund | 2 : 3 | Bayern | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
07.11.2020 15:30 | RB Leipzig | 3 : 0 | Freiburg | ||||||
Union Berlin
Berlin
|
|
Arminia
Bielefeld
|
07.11.2020 15:30 | Union Berlin | 5 : 0 | Arminia | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Schalke 04
Gelsenkirchen
|
07.11.2020 15:30 | Mainz 05 | 2 : 2 | Schalke 04 | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
07.11.2020 15:30 | Augsburg | 0 : 3 | Hertha BSC | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
07.11.2020 15:30 | Stuttgart | 2 : 2 | Eintracht Frankfurt |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Montpellier
Montpellier
|
07.11.2020 17:00 | Bordeaux | 0 : 2 | Montpellier | ||||||
PSG
Paris
|
|
Rennes
Rennes
|
07.11.2020 21:00 | PSG | 3 : 0 | Rennes |
Benevento
Benevento
|
|
Spezia
La Spezia
|
07.11.2020 18:00 | Benevento | 0 : 3 | Spezia | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Sampdoria
Genova
|
07.11.2020 15:00 | Cagliari | 2 : 0 | Sampdoria | ||||||
Parma
Parma
|
|
Fiorentina
Firenze
|
07.11.2020 20:45 | Parma | 0 : 0 | Fiorentina |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
07.11.2020 13:30 | Slavija | 0 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Sloga
Doboj
|
07.11.2020 13:30 | Sloboda | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Željezničar
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
07.11.2020 13:30 | Željezničar | 1 : 0 | Kozara | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Podrinje
Janja
|
07.11.2020 13:30 | Sutjeska | 4 : 1 | Podrinje | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
07.11.2020 13:30 | Zvijezda 09 | 0 : 0 | Ljubić | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
07.11.2020 13:30 | Modriča | 6 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
07.11.2020 13:30 | Drina | 1 : 0 | Borac | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Leotar
Trebinje
|
07.11.2020 13:30 | Tekstilac | 3 : 1 | Leotar |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
07.11.2020 11:00 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Mladost |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
07.11.2020 12:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Željezničar | ||||||
Olimp
Pale
|
|
UNIS
Vogošća
|
07.11.2020 12:00 | Olimp | 3 : 0 | UNIS |
Žepče
Žepče
|
|
FK Vitez
Vitez
|
07.11.2020 12:00 | Žepče | 1 : 0 | FK Vitez | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
07.11.2020 12:00 | Natron | 0 : 4 | Vis Simm Bau |
Velež
Mostar
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
07.11.2020 16:00 | Velež | 3 : 2 | Krupa | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
07.11.2020 14:00 | Radnik | 1 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Zrinjski
Mostar
|
07.11.2020 14:00 | Borac | 2 : 0 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
07.11.2020 14:00 | Sloboda | 2 : 3 | Željezničar |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
07.11.2020 10:00 | Slavija | 1 : 2 | Olimpik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
07.11.2020 10:00 | Sarajevo | 0 : 3 | Željezničar | ||||||
Olimp
Pale
|
|
UNIS
Vogošća
|
07.11.2020 10:00 | Olimp | 0 : 5 | UNIS |
Žepče
Žepče
|
|
FK Vitez
Vitez
|
07.11.2020 10:00 | Žepče | 0 : 0 | FK Vitez | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
TOŠK
Tešanj
|
07.11.2020 10:00 | Travnik | 3 : 0 | TOŠK | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
07.11.2020 10:00 | Fortuna | 4 : 4 | Radnik | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
07.11.2020 10:00 | Natron | 2 : 3 | Vis Simm Bau | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Čelik
Zenica
|
07.11.2020 10:00 | Iskra | 1 : 1 | Čelik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
07.11.2020 10:00 | NK Vitez | 3 : 0 | Krivaja | ||||||
Romari
Vitez
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
07.11.2020 10:00 | Romari | 4 : 0 | Novi Travnik |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Lauš
Lauš
|
07.11.2020 12:00 | Omladinac | 0 : 2 | Lauš | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
07.11.2020 12:00 | Krajina | 3 : 1 | Mladost |
Jedinstvo
Ljubinići
|
|
FA Academica
Sarajevo
|
07.11.2020 12:00 | Jedinstvo | 3 : 5 | FA Academica | ||||||
Željezničar 2
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
07.11.2020 12:00 | Željezničar 2 | 1 : 2 | Sarajevo | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Mlade Nade
Sarajevo
|
07.11.2020 12:00 | Romanija | 2 : 2 | Mlade Nade | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Radnik Hadžići
Hadžići
|
07.11.2020 12:00 | Glasinac 2011 | 3 : 1 | Radnik Hadžići | ||||||
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Željezničar 1
Sarajevo
|
07.11.2020 12:00 | Bambinosi | 6 : 6 | Željezničar 1 | ||||||
Dar
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
07.11.2020 12:00 | Dar | 4 : 1 | Ozren |
Lijevče
Lijevče
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
07.11.2020 11:30 | Lijevče | 5 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
07.11.2020 11:30 | Omarska | 3 : 2 | Crni vrh |
Velež
Mostar
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
07.11.2020 14:00 | Velež | 0 : 2 | Krupa | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Zrinjski
Mostar
|
07.11.2020 | Borac | 2 : 1 | Zrinjski | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
07.11.2020 12:00 | Sloboda | 1 : 4 | Željezničar |
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
07.11.2020 10:00 | Željezničar Sport team | 0 : 1 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
07.11.2020 10:00 | Proleter | 2 : 0 | Ljubić | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
07.11.2020 10:00 | Željezničar | 0 : 0 | Mineral | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Sloga
Doboj
|
07.11.2020 10:00 | Borac | 1 : 4 | Sloga | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Polet 1926
Brod
|
07.11.2020 10:00 | Sloboda | 1 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Kozara
Gradiška
|
07.11.2020 10:00 | Modriča Alfa | 0 : 4 | Kozara |
Lijevče
Lijevče
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
07.11.2020 10:00 | Lijevče | 2 : 0 | Jedinstvo |
Omladinac
Banja Luka
|
|
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
07.11.2020 10:00 | Omladinac | 2 : 0 | Lauš |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
07.11.2020 10:00 | Ilićka 01 | 4 : 2 | Rudar 1925 | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
07.11.2020 10:00 | Borac | 9 : 1 | Pelagićevo | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Radnik
Bijeljina
|
07.11.2020 10:00 | Drina | 4 : 1 | Radnik | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Zenit
Bijeljina
|
07.11.2020 10:00 | Sloboda | 1 : 2 | Zenit | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
07.11.2020 10:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Podrinje
Janja
|
07.11.2020 10:00 | Zvijezda 09 | 0 : 1 | Podrinje |
Romari
Vitez
|
|
Fojnica
Fojnica
|
07.11.2020 10:00 | Romari | 3 : 0 | Fojnica |
Sportprevent
Bugojno
|
|
Metalleghe BSI
Jajce
|
07.11.2020 10:00 | Sportprevent | 1 : 0 | Metalleghe BSI | ||||||
AN Vrbas
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Iskra
Bugojno
|
07.11.2020 10:00 | AN Vrbas | 0 : 5 | Iskra |
Čapljina
Čapljina
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
07.11.2020 11:30 | Čapljina | 1 : 1 | Brotnjo | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Velež
Mostar
|
07.11.2020 11:30 | GOŠK | 2 : 0 | Velež | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Neum
Neum
|
07.11.2020 11:30 | Igman | 1 : 1 | Neum | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Stolac
Stolac
|
07.11.2020 11:30 | Blagaj | 3 : 3 | Stolac | ||||||
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
|
Mostar
Mostar
|
07.11.2020 11:30 | Branitelj | 1 : 4 | Mostar |
Eurogol
Živinoce
|
|
Bambi
Tuzla
|
07.11.2020 11:00 | Eurogol | 4 : 0 | Bambi |
Radnik Urije
Urije
|
|
Tekstilac
Derventa
|
07.11.2020 11:30 | Radnik Urije | 2 : 2 | Tekstilac | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
07.11.2020 11:30 | Željezničar Sport Team | 3 : 0 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
07.11.2020 11:30 | Proleter | 0 : 1 | Ljubić | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
|
07.11.2020 11:30 | Željezničar | 0 : 3 | Mineral/Sporting | ||||||
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Sloga
Doboj
|
07.11.2020 11:30 | Borac (KD) | 1 : 9 | Sloga |
Sloboda
Tuzla
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
07.11.2020 10:00 | Sloboda | 0 : 4 | Zvijezda | ||||||
Eurogol
Živinice
|
|
Bambi
Tuzla
|
07.11.2020 10:00 | Eurogol | 1 : 0 | Bambi | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Radnički
Lukavac
|
07.11.2020 10:00 | Eurofudbal | 1 : 3 | Radnički | ||||||
Betaklub Tango
Devetak
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
07.11.2020 10:00 | Betaklub Tango | 2 : 0 | Bratstvo |
GOŠK
Gabela
|
|
Velež
Mostar
|
07.11.2020 10:00 | GOŠK | 2 : 6 | Velež | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Neum
Neum
|
07.11.2020 10:00 | Igman | 6 : 0 | Neum | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Stolac
Stolac
|
07.11.2020 10:00 | Blagaj | 1 : 0 | Stolac | ||||||
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
|
Mostar
Mostar
|
07.11.2020 10:00 | Branitelj | 0 : 3 | Mostar |
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
07.11.2020 10:00 | Bjelopoljac | 0 : 3 | Velež | ||||||
Cim
Mostar
|
|
Sport talent
Mostar
|
07.11.2020 10:00 | Cim | 2 : 2 | Sport talent | ||||||
Klis
Buturović polje
|
|
Rama
Prozor - Rama
|
07.11.2020 10:00 | Klis | 0 : 8 | Rama | ||||||
Iskra
Stolac
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
07.11.2020 10:00 | Iskra | 3 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Međugorje
Međugorje
|
07.11.2020 10:00 | Turbina | 3 : 0 | Međugorje |
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Šantići
Šantići - Vitez
|
07.11.2020 12:00 | Brnjaci | 1 : 4 | Šantići |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Emina
Mostar
|
07.11.2020 13:00 | Radnik Bumerang | 1 : 2 | Emina |
Iskra
Bugojno
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
07.11.2020 11:00 | Iskra | 3 : 0 | Modriča Alfa | ||||||
Fortuna
Živinice
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
07.11.2020 10:00 | Fortuna | 1 : 8 | Banja Luka | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
07.11.2020 14:00 | SFK 2000 | 10 : 1 | Lokomotiva |
Žepče
Žepče
|
|
Iskra Vrbas
Bugojno
|
07.11.2020 18:00 | Žepče | 5 : 7 | Iskra Vrbas |
Lukavac
Lukavac
|
|
LUX
Brčko
|
07.11.2020 19:00 | Lukavac | 6 : 3 | LUX |
Krka
Novo Mesto
|
|
Mornar
Bar
|
07.11.2020 19:00 | Krka | 74 : 84 | Mornar | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
Zadar
Zadar
|
07.11.2020 21:00 | Partizan NIS | 78 : 63 | Zadar |
Čelik
Zenica
|
|
Kakanj
Kakanj
|
07.11.2020 20:00 | Čelik | 96 : 75 | Kakanj | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Promo
Donji Vakuf
|
07.11.2020 20:00 | Spars | 83 : 82 | Promo |
Drina Princip
Zvornik
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
07.11.2020 19:30 | Drina Princip | 69 : 60 | Slavija | ||||||
Mladost Buldogs
Prnjavor
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
07.11.2020 19:30 | Mladost Buldogs | 62 : 69 | Radnik BN Basket | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Student Igokea
Banja Luka
|
07.11.2020 19:30 | Rogatica | 81 : 69 | Student Igokea |
Podgorica
Podgorica
|
|
All Stars
Podgorica
|
07.11.2020 20:00 | Podgorica | 99 : 65 | All Stars | ||||||
Primorje 1945
Herceg Novi
|
|
Pljevlja
Pljevlja
|
07.11.2020 20:00 | Primorje 1945 | 97 : 76 | Pljevlja | ||||||
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
|
|
Ibar
Rožaje
|
07.11.2020 20:00 | Jedinstvo 1950 | 88 : 86 | Ibar | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Teodo
Tivat
|
07.11.2020 20:00 | Sutjeska | 87 : 82 | Teodo | ||||||
Lovćen 1947
Cetinje
|
|
Danilovgrad
Danilovgrad
|
07.11.2020 19:30 | Lovćen 1947 | 107 : 63 | Danilovgrad |
Mornar 2
Bar
|
|
Milenijum
Podgorica
|
07.11.2020 18:00 | Mornar 2 | 72 : 76 | Milenijum | ||||||
Akademik
Podgorica
|
|
Sutomore
Sutomore
|
07.11.2020 18:00 | Akademik | 83 : 66 | Sutomore |
Play Off Ultra
Sarajevo
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
07.11.2020 18:00 | Play Off Ultra | 81 : 48 | Mladi Krajišnik | ||||||
Džamper
Zenica
|
|
Leotar 03
Trebinje
|
07.11.2020 17:30 | Džamper | 81 : 91 | Leotar 03 | ||||||
Jedinstvo Dženeks
Tuzla
|
|
Igman
Istočna Ilidža
|
07.11.2020 18:00 | Jedinstvo Dženeks | 92 : 64 | Igman | ||||||
Konjic
Konjic
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
07.11.2020 18:30 | Konjic | 57 : 106 | Orlovi | ||||||
RMU Banovići
Banovići
|
|
Brčanka
Brčko
|
07.11.2020 18:00 | RMU Banovići | 105 : 56 | Brčanka | ||||||
Feniks
Banja Luka
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
07.11.2020 18:00 | Feniks | 122 : 32 | Rudar Sport |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Bosna (Sa)
Sarajevo
|
07.11.2020 18:00 | Ljubinje | 2 : 3 | Bosna (Sa) | ||||||
Bosna (Ka)
Kalesija
|
|
Mladost
Brčko
|
07.11.2020 19:00 | Bosna (Ka) | 1 : 3 | Mladost | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
07.11.2020 19:00 | Kakanj 78 | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Borac m:tel
Banjaluka
|
07.11.2020 18:00 | Modriča | 1 : 3 | Borac m:tel |
Radnik
Bijeljina
|
|
Jahorina
Pale
|
07.11.2020 19:00 | Radnik | 3 : 0 | Jahorina | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
07.11.2020 19:00 | Tempo | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Gacko
Gacko
|
07.11.2020 19:00 | Drina | 3 : 0 | Gacko |
Sloboda
Tuzla
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
07.11.2020 19:00 | Sloboda | 3 : 0 | 7 Lukavac | ||||||
Galeb
Brčko
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
07.11.2020 19:00 | Galeb | 3 : 0 | Krivaja |
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Jahorina
Pale
|
07.11.2020 18:00 | Kula Gradačac | 3 : 2 | Jahorina | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Igman
Ilidža
|
07.11.2020 16:00 | Mostar | 3 : 0 | Igman |
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
07.11.2020 18:00 | ŽOK Leotar | 3 : 1 | Slavija | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Glasinac
Sokolac
|
07.11.2020 18:00 | Libero | 3 : 0 | Glasinac | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
07.11.2020 18:00 | Radnik | 3 : 1 | Ljubinje | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
07.11.2020 18:00 | HE na Drini | 0 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Maglić
Foča
|
07.11.2020 18:00 | Inova | 3 : 0 | Maglić |
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
|
Kozara
Gradiška
|
07.11.2020 18:00 | Balkana MP | 3 : 2 | Kozara |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Bosna
Kalesija
|
07.11.2020 18:30 | Gradina-Herceg | 0 : 3 | Bosna | ||||||
Napredak
Odžak
|
|
Maglaj
Maglaj
|
07.11.2020 15:00 | Napredak | 3 : 0 | Maglaj | ||||||
Čelik-R
Zenica
|
|
Kakanj
Kakanj
|
07.11.2020 18:30 | Čelik-R | 0 : 3 | Kakanj |
Smeč DN
Brčko
|
|
ŽOK Gračanica Forteks
Gračanica
|
07.11.2020 17:00 | Smeč DN | 3 : 0 | ŽOK Gračanica Forteks | ||||||
Mikasa
Tuzla
|
|
Smeč 2
Lukavac
|
07.11.2020 17:00 | Mikasa | 3 : 0 | Smeč 2 | ||||||
Stars
Živinice
|
|
Kula-Gradačac 2
Gradačac
|
07.11.2020 17:00 | Stars | 3 : 2 | Kula-Gradačac 2 | ||||||
Lami
Brčko
|
|
Sloboda 2
Tuzla
|
07.11.2020 17:00 | Lami | 3 : 0 | Sloboda 2 |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Turbina
Jablanica
|
07.11.2020 15:00 | Delminium | 3 : 1 | Turbina |
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Morača
Podgorca
|
07.11.2020 18:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Morača | ||||||
Luka Bar
Bar
|
|
Rudar
Pljevlja
|
07.11.2020 18:30 | Luka Bar | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Galeb
Bar
|
|
Mediteran Bemaks
Budva
|
07.11.2020 18:30 | Galeb | 3 : 0 | Mediteran Bemaks |
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
07.11.2020 17:00 | Jedinstvo 2015 | 33 : 31 | Drina | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
07.11.2020 19:00 | Kotor Varoš | 26 : 25 | Kozara (KD) | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
07.11.2020 20:00 | Mladost | 31 : 24 | ORK Borac |
Srbac
Srbac
|
|
Derventa 2
Derventa
|
07.11.2020 18:00 | Srbac | 54 : 29 | Derventa 2 |
Travnik
Travnik
|
|
Bosna TS
Tešanj
|
07.11.2020 18:00 | Travnik | 25 : 26 | Bosna TS | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
07.11.2020 18:00 | Žepče | 39 : 32 | Donji Vakuf |
Grude
Grude
|
|
Goražde
Goražde
|
07.11.2020 20:00 | Grude | 38 : 13 | Goražde | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Borac
Banjaluka
|
07.11.2020 20:00 | Hadžići | 24 : 28 | Borac | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
07.11.2020 20:00 | Mira | 22 : 19 | Knežopoljka |
Rogatica
Rogatica
|
|
Borja
Teslić
|
07.11.2020 18:00 | Rogatica | 54 : 16 | Borja | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Derventa
Derventa
|
07.11.2020 18:00 | Dubica | 35 : 17 | Derventa |
Tivat
Tivat
|
|
Feniks
Podgorica
|
07.11.2020 17:00 | Tivat | 16 : 23 | Feniks |
Mornar 7
Bar
|
|
Zeta
Podgorica
|
07.11.2020 | Mornar 7 | 29 : 24 | Zeta | ||||||
Komovi
Andrijevica
|
|
Berane 2002
Berane
|
07.11.2020 | Komovi | 25 : 23 | Berane 2002 | ||||||
Podgorica 2013
Podgorica
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
07.11.2020 | Podgorica 2013 | 31 : 35 | Ulcinj |