1 : 1

Å ampion silan protiv Paunovog Redinga

01.05.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fubaleri Noriča savladali su Reding sa 4-1 u 45. kolu ČempionÅ”ipa.

Meč nije počeo dobro po domaće. Naime, golom Lorenta, Redinge je poveo sa 1-0. Do kraja prvog poluvremena domaći su izjednačili preko Dauvela. Dauvel u nastavku donosi preokret svojoj ekipi i pogađa za 2-1. Do kraja susreta Norič je postigao joÅ” dva gola a strijelci su bili Kvintilja i Puki.

Ovom pobjedom Norič je obezbijedio prvo mjesto i titulu u ČempionÅ”ipu.

Inače, prvi pratilac Noriča, ekipa Votforda, nije se dobro proveo u ovom kolu. U jednom od zanimljiviih susreta, Brentford je sa 2-0 savladao Votforda. Golove su postigli Fors i Toni tako da bi Norič bio Ŕampion sve i da je izgubio svoj meč.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Championship Norwich City Reading