0 : 3
0 : 2

Čelsi ubjedljiv u Lesteru

20.11.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Čelsija savladali su Lester sa 3-0 u gostima, u prvom susretu 12. kola Premijer lige.

Čelsi je sjajno otvorio susret te je poveo golom Ridigera na asistenciju Čilvela. Nastavili su gosti sa boljom igrom. U 28. minuti, Kante je pogodio za 2-0. U nastavku, ponovo bolja igra Čelsija. Prvo je Å”ansu imao Čilvel ali je Å majhel odbranio a potom je Å”ansu propustio i Hadson-Odi. Lester je zaprijetio preko Amartija u 64. minuti ali je Mendi bio spreman. Par minuta kasnije, PuliÅ”ić je pogodio za konačnih 3-0.

Čelsi je prvi dok je Lester 12. na tabeli.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Leicester City Chelsea