XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 290 utakmica za dan
Nedelja, 12 Maj 2019

Fudbal

12.05.2019 16:30 Ozren 3 : 3 Proleter
12.05.2019 16:30 Vranjak 2 : 1 Sloga(S)
12.05.2019 11:00 Jedinstvo 2 : 1 Omarska
12.05.2019 16:30 Dubrave 0 : 3 Sloga(D)
12.05.2019 16:30 Mladost 3 : 4 Sloboda
12.05.2019 16:30 Velež 1 : 2 Proleter
12.05.2019 16:30 Budućnost 5 : 1 Stakorina
12.05.2019 16:30 Mladost(R) 4 : 2 Ilićka 01
12.05.2019 16:30 Jedinstvo(Br) 1 : 0 Bratstvo
12.05.2019 16:30 Mladost 5 : 1 Partizan
12.05.2019 16:30 Naprijed 0 : 2 OFK Brdo
12.05.2019 16:30 Gorica 2 : 2 Čelinac
12.05.2019 11:00 Krajina 1 : 1 Sloga
12.05.2019 16:30 Sloga 3 : 0 Sloga
12.05.2019 16:30 Naša krila 1 : 3 Crvena zvijezda
12.05.2019 16:30 Hajduk 0 : 0 Skugrić
12.05.2019 16:30 Zvijezda 7 : 2 Trebava
12.05.2019 16:30 Mineral 0 : 3 Željezničar
12.05.2019 17:00 Sloboda 3 : 1 Partizan
12.05.2019 17:00 Lokomotiva 1 : 2 Mladost
12.05.2019 17:00 Milići 2 : 1 OFK Trnovica
12.05.2019 17:00 OFK Šekovići 5 : 3 Vlasenica
12.05.2019 17:00 Čelopek 3 : 2 Majevica
12.05.2019 17:00 Omladinac 2 : 0 Podrinje
12.05.2019 17:00 Birač 3 : 0 BSK Ledinci
12.05.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Rudar 1925
12.05.2019 17:00 Sokolac 1 : 1 Željeznica
12.05.2019 17:00 Romanija 4 : 2 OFK Podgrab
12.05.2019 17:00 Rudo 3 : 0 Han Pijesak
12.05.2019 16:30 Podgrmeč 4 : 4 Brzi
12.05.2019 Slaven 3 : 0 Radnik
12.05.2019 16:30 OFK Ravan 2 : 0 Plamen
12.05.2019 16:30 Mrakovica 3 : 0 Ljubija
12.05.2019 17:30 Mladi Krajišnik 4 : 0 Potkozarje
12.05.2019 17:30 Borac 3 : 4 Župa
12.05.2019 17:30 Kalemi 4 : 2 Biseri
12.05.2019 17:30 Torpedo 3 : 2 Sloboda
12.05.2019 17:30 Sloga DIPO 0 : 2 Kozara
12.05.2019 17:30 Omladinac 8 : 1 Tamaris
12.05.2019 16:30 OFK Banja Luka 2017 1 : 3 OFK Spartak 2013
12.05.2019 16:30 Borac 5 : 0 Gomionica
12.05.2019 16:30 Vrbas 1 : 0 Rekreativo
12.05.2019 16:30 Sloga Nektar 2 : 2 Mladost Farmaprom
12.05.2019 16:30 Šnjegotina 5 : 0 Omladinac
12.05.2019 16:30 Budućnost 1 : 1 Džaja
12.05.2019 16:30 Skugrić 1964 5 : 0 Sloga 73
12.05.2019 16:30 Hajduk 8 : 1 BSK
12.05.2019 16:30 Borac(BL) 2 : 1 Budućnost
12.05.2019 16:30 Kladari Gornji 4 : 4 Borac(O)
12.05.2019 16:30 Rudar 1 : 3 Ukrina
12.05.2019 16:30 Trebavac 4 : 2 Borac(K)
12.05.2019 16:30 Bratstvo 7 : 0 Pelagićevo
12.05.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Jugović
12.05.2019 17:00 Mladost(S) 1 : 1 Borac
12.05.2019 17:00 Mladost(L) 3 : 0 Grčica
12.05.2019 17:00 Mladost 2003 1 : 3 OFK Brezik
12.05.2019 17:00 Gredice 2 : 2 Crvena zvijezda
12.05.2019 17:00 Obilić 1 : 0 Slijepčevići
12.05.2019 17:00 Zadrugar 2 : 1 Sava 04
12.05.2019 17:00 Priboj 4 : 3 Zadrugar
12.05.2019 17:00 OFK Magnojević 4 : 1 Semberija
12.05.2019 17:00 Drina 1 : 0 Kolektiv
12.05.2019 17:00 Obarska 4 : 4 Novo doba
12.05.2019 17:00 Stević Jovan 0 : 3 Proleter
12.05.2019 17:00 Miloš Obilić 0 : 1 Balatun
12.05.2019 17:00 Pecka 4 : 1 Jardan
12.05.2019 14:00 Tabanci 5 : 0 Jasenica
12.05.2019 17:00 Budućnost 0 : 2 Jadar
12.05.2019 17:00 Borac 1 : 0 Branjevo
12.05.2019 16:30 Kozara 2 : 0 Knežopoljac
12.05.2019 16:30 Kiseljak 3 : 5 Moštanica
12.05.2019 18:00 Jablanica 0 : 6 Obradovac
12.05.2019 18:00 Laminci 4 : 0 Vilusi
12.05.2019 18:00 Polet 1 : 0 Ratar
12.05.2019 15:30 Bratstvo(O) 2 : 3 Bratstvo(K)
12.05.2019 15:30 Mladost 2 : 3 Borac
12.05.2019 17:00 Polet 2 : 11 Bratstvo
12.05.2019 17:00 Budućnost 2 : 1 Milan
12.05.2019 17:00 Vrbas 2 : 2 Crni vrh
12.05.2019 17:00 OFK Nožičko 3 : 1 Crvena zemlja
12.05.2019 16:30 Ozrenski sokolovi 3 : 0 4. juli
12.05.2019 16:30 27. Juli 3 : 0 Željezničar
12.05.2019 16:30 Posavina 6 : 2 Crkvina
12.05.2019 16:30 Dobor 1 : 0 Crvena zvijezda
12.05.2019 16:30 Zvijezda 8 : 1 Jedinstvo
12.05.2019 16:30 Omladinac 3 : 0 Mladost(ST)
12.05.2019 11:00 Bobetino Brdo 1 : 0 Strijelac
12.05.2019 11:00 Sloboda 2 : 5 Budućnost Red Star
12.05.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 4 Proleter
12.05.2019 17:00 Sloga 94 3 : 3 Magnojević 2001
12.05.2019 17:00 Omladinac 3 : 7 Panteri
12.05.2019 17:00 Kovačići 08 6 : 0 Koridor 2011
12.05.2019 17:00 Polet 1 : 2 Ljeljenča
12.05.2019 17:00 Tavna 4 : 0 Međaši
12.05.2019 17:00 Polet 1 : 1 VSK
12.05.2019 17:00 OFK Batković 2 : 4 Pobjeda
12.05.2019 17:00 Sloga 2 1 : 1 Ljeskovac
12.05.2019 17:00 Drina 4 : 0 Glogovac
12.05.2019 10:30 Borac 0 : 6 Piperci
12.05.2019 10:30 Mladen Perić 4 : 2 OFK Buk
12.05.2019 10:30 Sloga 1 : 2 Budućnost
12.05.2019 10:30 Mladost(P) 0 : 4 Zenit
12.05.2019 10:30 Sava 4 : 4 Gorica
12.05.2019 13:00 Nacional 0 : 5 Mladost(VO)
12.05.2019 17:00 TOŠK 2 : 2 Goražde
12.05.2019 17:00 Kiseljak 1 : 1 Rudar
12.05.2019 17:00 Krajišnik 0 : 0 Iskra
12.05.2019 17:00 Dinamo 2 : 1 Radnički
12.05.2019 17:00 Bosna(K) 2 : 0 Mladost
12.05.2019 17:00 Svatovac 5 : 0 Odžak 102
12.05.2019 17:00 Seona 1 : 2 Bosna(M)
12.05.2019 17:00 Čelić 2 : 1 Sloga
12.05.2019 17:00 Vis 0 : 1 Bosna Union
12.05.2019 17:00 Radnik 4 : 1 Ilijaš
12.05.2019 17:00 SAŠK Napredak 1 : 1 Azot
12.05.2019 17:00 Natron 3 : 0 Pobjeda
12.05.2019 17:00 Usora 1 : 1 Moševac
12.05.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 6 Krivaja
12.05.2019 17:00 Branitelj 0 : 1 Tomislav
12.05.2019 17:00 Neum 6 : 2 Stolac
12.05.2019 17:00 Posušje 3 : 1 Kamešnica
12.05.2019 17:00 Troglav 1918 0 : 0 Bjelopoljac
12.05.2019 17:00 Klis 5 : 2 Turbina
12.05.2019 17:00 Rama 2 : 1 Sloga
12.05.2019 17:00 Mladost 2 : 3 Gorica
12.05.2019 17:00 Elektrobosna 3 : 0 Dnoluka
12.05.2019 17:00 Dragovoljac 2 : 4 Sloga(P)
12.05.2019 17:00 Mladost (D) 3 : 0 19 srpanj
12.05.2019 17:00 Kostrč 7 : 3 Sloga(T)
12.05.2019 17:00 Vitanovići 78 6 : 2 Napredak
12.05.2019 17:00 Bok 4 : 2 Mladost(DS)
12.05.2019 17:00 DSK 1 : 1 Gornji Rahić
12.05.2019 17:00 Trešnjevka 3 : 1 Rijeka
12.05.2019 17:00 Mladost(B) 2 : 0 Omazići 1937
12.05.2019 17:00 Vražići 92 1 : 0 Jedinstvo
12.05.2019 17:00 Željezničar 4 : 3 Ingram
12.05.2019 17:00 Orahovica 74 1 : 0 Doboj Istok
12.05.2019 17:00 Mladost(K) 0 : 0 Polet
12.05.2019 17:00 Stupčanica 4 : 1 Rudar
12.05.2019 17:00 Vareš 0 : 0 Nemila
12.05.2019 17:00 Fortuna 2 : 2 Napredak
12.05.2019 17:00 Zmaj 2 : 2 Proleter
12.05.2019 17:00 Jug 1 : 1 Bojnik
12.05.2019 17:30 Novi Grad 3 : 0 Biser 96
12.05.2019 14:00 Igman 2 : 5 Butmir
12.05.2019 17:00 Mošćanica 2 : 0 Saobraćajac
12.05.2019 Drina 0 : 4 Jahorina
12.05.2019 BKB 2 : 6 Kolina
12.05.2019 17:00 Šujica 2 : 0 Šator
12.05.2019 17:00 Junak 4 : 4 Ljubuški
12.05.2019 17:00 Drinovci 7 : 1 Kupres
12.05.2019 16:30 Međugorje 3 : 2 Buna
12.05.2019 17:00 Lokomotiva 2 : 0 Blagaj
12.05.2019 17:00 Brnjaci 9 : 2 OFK Lugovi
12.05.2019 17:00 Katarina 4 : 1 Karaula
12.05.2019 17:00 Šantići 4 : 3 Nova Bila
12.05.2019 17:00 Tramošnica 3 : 1 OFK Brčko
12.05.2019 17:00 Ravne 4 : 1 Mladost
12.05.2019 17:00 Dinamo 75 0 : 0 Korpar
12.05.2019 17:00 Frankopan 1 : 0 Mladi Zadrugar
12.05.2019 17:00 Biberovo Polje 2 : 2 Izbor
12.05.2019 17:00 Ograđenovac 4 : 1 OFK Međiđa
12.05.2019 17:00 Graničar 0 : 2 Sloboda
12.05.2019 17:00 Omladinac 68 3 : 1 Trebava
12.05.2019 17:00 OFK Vida 1 : 3 Jedinstvo
12.05.2019 17:00 Koraj 4 : 1 12 decembar
12.05.2019 17:00 Voćar 4 : 3 Željezničar
12.05.2019 17:00 Sloga 4 : 0 Pribava
12.05.2019 17:00 BSK 4 : 2 25 maj
12.05.2019 17:00 Polet 3 : 0 Turija
12.05.2019 17:00 Rudar 4 : 5 Orahovica 77
12.05.2019 17:00 Mladost(P) 1 : 1 Mladost(D)
12.05.2019 17:00 Bukovik 0 : 0 Mramor
12.05.2019 17:00 Špionica 1953 0 : 0 Stjepan Polje
12.05.2019 17:00 OFK Tuzla 1 : 1 Mladost 78
12.05.2019 17:00 Rainci 5 : 3 Grivice
12.05.2019 17:00 Slatina 6 : 0 Vrana
12.05.2019 17:00 Mladost(GŽ) 6 : 0 Mladost(S)
12.05.2019 17:00 Metalac 3 : 1 Srnica
12.05.2019 17:00 Napredak 1 : 2 Rudar
12.05.2019 Uskok 0 : 3 Poriječani
12.05.2019 Ljiljan 1 : 4 Liješeva
12.05.2019 Kralupi 9 : 0 Bratstvo
12.05.2019 Dijamant 0 : 2 Omladinac
12.05.2019 Monjare 1 : 4 Moštre
12.05.2019 17:00 Radnik 018 5 : 4 Mladost
12.05.2019 17:00 Pasci 78 3 : 0 Memići
12.05.2019 17:00 Bijeljevac 2 : 1 Spreča
12.05.2019 13:00 Borac 6 : 1 Jablanica
12.05.2019 13:00 Mladost 1 : 0 Konjuh
12.05.2019 13:00 Oskova 2 : 4 Budućnost
12.05.2019 17:00 Berane 1 : 0 Jedinstvo
12.05.2019 17:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 0 : 1 Dečić
12.05.2019 17:00 Bokelj 3 : 1 Otrant-Olympic
12.05.2019 17:00 Jezero 1 : 1 Kom
12.05.2019 16:00 Brighton 1 : 4 Manchester City
12.05.2019 16:00 Burnley 1 : 3 Arsenal
12.05.2019 16:00 Crystal Palace 5 : 3 AFC Bournemouth
12.05.2019 16:00 Fulham 0 : 4 Newcastle United
12.05.2019 16:00 Leicester 0 : 0 Chelsea
12.05.2019 16:00 Liverpool 2 : 0 Wolverhampton
12.05.2019 16:00 Manchester United 0 : 2 Cardiff City
12.05.2019 16:00 Southampton 1 : 1 Huddersfield Town
12.05.2019 16:00 Tottenham Hotspur 2 : 2 Everton
12.05.2019 16:00 Watford 1 : 4 West Ham United
12.05.2019 18:30 Athletic Club 3 : 1 Celta de Vigo
12.05.2019 18:30 Atlético Madrid 1 : 1 Sevilla
12.05.2019 18:30 Barcelona 2 : 0 Getafe
12.05.2019 18:30 Real Betis 2 : 1 Huesca
12.05.2019 18:30 Girona 1 : 2 Levante
12.05.2019 18:30 Rayo Vallecano 1 : 2 Real Valladolid
12.05.2019 18:30 Valencia 3 : 1 Deportivo Alavés
12.05.2019 18:30 Villarreal 1 : 0 Eibar
12.05.2019 18:30 Leganés 0 : 2 Espanyol
12.05.2019 18:30 Real Sociedad 3 : 1 Real Madrid
12.05.2019 18:00 Eintracht 0 : 2 Mainz 05
12.05.2019 15:00 Sampdoria 1 : 2 Empoli
12.05.2019 18:00 SPAL 1 : 2 Napoli
12.05.2019 12:30 Torino 3 : 2 Sassuolo
12.05.2019 15:00 Frosinone 1 : 3 Udinese
12.05.2019 20:30 Roma 2 : 0 Juventus
12.05.2019 17:00 Lille 1 : 0 Bordeaux
12.05.2019 15:00 Rennes 1 : 1 Guingamp
12.05.2019 21:00 Olympique Marseille 0 : 3 Olympique Lyonnais
12.05.2019 13:00 Emina 3 : 0 Lokomotiva
12.05.2019 15:00 Sloga(S) 0 : 6 Jedinstvo
12.05.2019 13:00 Sloboda 2 : 0 Čelik
12.05.2019 17:00 Željezničar 2011 2 : 2 Brotnjo
12.05.2019 16:00 Sloboda 0 : 2 Mladost
12.05.2019 13:00 Slavija 4 : 1 Radnik
12.05.2019 15:00 Zvijezda 09 1 : 2 Krupa
12.05.2019 16:00 Željezničar 3 : 1 Borac
12.05.2019 12:00 Jedinstvo 0 : 3 Metalleghe BSI
12.05.2019 12:00 Podgrmeč 0 : 1 Rudar Prijedor
12.05.2019 12:00 Sloga 0 : 6 Krajina
12.05.2019 12:00 Bratstvo 7 : 0 Borac
12.05.2019 12:00 Zvijezda 5 : 0 Ilićka 01
12.05.2019 12:00 Modriča 4 : 0 Tekstilac
12.05.2019 12:00 Jedinstvo 2 : 0 Sloga
12.05.2019 12:30 Podrinje 3 : 1 Slaven
12.05.2019 12:00 Lokomotiva 1 : 7 Sloga(GC)
12.05.2019 12:00 Gradina 0 : 1 Budućnost
12.05.2019 12:00 Tuzla City 6 : 0 Sloga(T)
12.05.2019 12:00 Radnički 1 : 4 Drina
12.05.2019 12:00 Rudar 1 : 0 Željezničar
12.05.2019 12:00 Borac 0 : 4 NK Vitez
12.05.2019 12:00 FK Vitez 0 : 2 Kiseljak
12.05.2019 12:00 GOŠK 3 : 0 Posušje
12.05.2019 12:00 Grude 0 : 1 Igman
12.05.2019 17:30 Zrinjski 3 : 0 Krupa
12.05.2019 12:00 Radnik 0 : 1 Tuzla Siti
12.05.2019 10:00 Jedinstvo 3 : 1 Metalleghe BSI
12.05.2019 10:00 Podgrmeč 0 : 1 Rudar Prijedor
12.05.2019 10:00 Sloga 0 : 8 Krajina
12.05.2019 10:00 Borac 2 : 1 Željezničar Sport Team
12.05.2019 10:00 Bratstvo 3 : 0 Borac
12.05.2019 10:00 Zvijezda 9 : 1 Ilićka 01
12.05.2019 10:00 Modriča 6 : 1 Tekstilac
12.05.2019 10:00 Jedinstvo 3 : 3 Sloga
12.05.2019 10:00 Podrinje 1 : 3 Slaven
12.05.2019 10:00 Lokomotiva 5 : 0 Sloga(GC)
12.05.2019 10:00 Gradina 0 : 2 Budućnost
12.05.2019 10:00 Tuzla City 0 : 6 Sloga(T)
12.05.2019 10:00 Radnički 1 : 0 Drina
12.05.2019 10:00 Rudar 0 : 2 Željezničar
12.05.2019 10:00 Bosna 3 : 0 Slavija
12.05.2019 10:00 Borac 1 : 1 NK Vitez
12.05.2019 10:00 FK Vitez 0 : 6 Kiseljak
12.05.2019 10:00 Grude 3 : 4 Igman
12.05.2019 16:00 Zrinjski 0 : 1 Krupa
12.05.2019 10:00 Radnik 4 : 0 Tuzla City
12.05.2019 10:00 Mineral 1 : 3 Borac
12.05.2019 10:00 Proleter 0 : 3 Željezničar
12.05.2019 14:30 Rudo 3 : 5 Han Pijesak
12.05.2019 11:00 Drina HE 3 : 0 Glasinac 2011
12.05.2019 11:00 Hercegovac 6 : 0 Leotar
12.05.2019 11:30 Mineral 2 : 0 Borac
12.05.2019 11:30 Proleter 2 : 0 Željezničar
12.05.2019 10:00 Hercegovac 0 : 0 Leotar

Košarka

12.05.2019 17:00 OKK Novi Pazar 73 : 80 Dynamic VIP PAY
12.05.2019 19:00 Sloboda 62 : 84 Partizan NIS
12.05.2019 12:00 Mega Bemax 102 : 64 Tamiš

Rukomet

12.05.2019 17:30 Čelinac 29 : 23 Prijedor
12.05.2019 17:00 Mladost 37 : 27 Bijeljina
12.05.2019 18:00 Drina 36 : 26 Kozara Mlijekoprodukt
12.05.2019 Laktaši 0 : 10 Srednjoškolac
12.05.2019 14:00 Kaluđer 21 : 21 Srbac
12.05.2019 17:00 Leotar 29 : 31 Sloga(D)
12.05.2019 17:00 Čelik Junior 32 : 23 Krajina
Finale Druga utakmica
12.05.2019 17:00 Grude 23 : 22 Hadžići