0 : 0
0 : 0

Eriksen se vratio na teren, novi kiks Junajteda

26.02.2022 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Njukasla savladali su Brentford u 27. kolu Premijer lige. Njukasl je slavio sa 2-0. Meč je loÅ”e počeo po domaće jer je Dasilva zaradio isključenje. Golovima Žoelintona i Viloka, gosti su doÅ”li do pobjede. Meč je obilježio povratak Kristijana Eriksena nakon Å”to se sruÅ”io na terenu tokom duela sa Finskom na evropskom prvenstvu. Eriksen je odigrao poslednjih pola sata.

Mančester Junajted nastavio je sa loÅ”im igrama i rezultatima. Mančester je na svom terenu odigrao 0-0 sa Votfordom. Junajted je prijetio preko Ronalda i Brune na početku. U zavrÅ”nici prvog poluvremena Samir je propustio sjajnu Å”ansu za goste a Elanga za domaće. U nastavku, Junajted je pritiskao ali nije doÅ”ao do pobjede.

Dodajmo ovome da su Kristal Palas i Barnli odigrali 1-1.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester United Watford