Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Radnik
Bijeljina
|
30.03.2019 16:00 | Krupa | 2 : 2 | Radnik | ||||||
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.03.2019 16:00 | Tuzla Siti | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
30.03.2019 16:00 | Zvijezda 09 | 1 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.03.2019 19:00 | Sarajevo | 0 : 1 | Zrinjski |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
30.03.2019 15:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 0 | Alfa Modriča | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
30.03.2019 15:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Slavija | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
30.03.2019 15:00 | Podrinje | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
30.03.2019 15:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Drina
Zvornik
|
30.03.2019 17:00 | Borac | 1 : 0 | Drina | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sutjeska
Foča
|
30.03.2019 15:00 | Kozara | 2 : 1 | Sutjeska |
Borac
Šamac
|
|
Karanovac
Karanovac
|
30.03.2019 15:00 | Borac | 4 : 1 | Karanovac | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Omarska
Omarska
|
30.03.2019 15:00 | Sloga(T) | 1 : 0 | Omarska | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
30.03.2019 15:00 | Sloga(S) | 2 : 0 | Sloga(D) | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
30.03.2019 15:00 | Proleter | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
30.03.2019 15:00 | Laktaši | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
30.03.2019 15:00 | Polet 1926 | 2 : 1 | Ljubić |
Famos
Vojkovići
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
30.03.2019 15:00 | Famos | 0 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
30.03.2019 15:00 | Jedinstvo(Bč) | 5 : 0 | Bratstvo | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
30.03.2019 15:00 | Guber | 1 : 1 | Mladost(G) |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
30.03.2019 15:00 | Lijevče | 2 : 1 | Bratstvo |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Budućnost
Banja Luka
|
30.03.2019 20:00 | OFK Spartak 2013 | 2 : 2 | Budućnost |
Mladost
Seferovci
|
|
Laminci
Laminci
|
30.03.2019 16:00 | Mladost | 0 : 8 | Laminci |
Velež
Mostar
|
|
TOŠK
Tešanj
|
30.03.2019 15:30 | Velež | 5 : 3 | TOŠK | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Slaven
Živinice
|
30.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Slaven | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Rudar
Kakanj
|
30.03.2019 15:30 | Čapljina | 2 : 4 | Rudar | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Orašje
Orašje
|
30.03.2019 15:30 | Bosna | 0 : 1 | Orašje | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Vitez
Vitez
|
30.03.2019 15:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Vitez | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Igman
Konjic
|
30.03.2019 15:30 | Novi Travnik | 1 : 1 | Igman | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Goražde
Goražde
|
30.03.2019 15:30 | Metalleghe BSI | 2 : 1 | Goražde | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
30.03.2019 15:30 | Zvijezda | 0 : 1 | Olimpik |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
30.03.2019 15:30 | Bratstvo | 0 : 3 | Kiseljak | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
30.03.2019 15:30 | Krajina | 2 : 0 | Brekovica 78 | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Busovača
Busovača
|
30.03.2019 15:30 | Podgrmeč | 1 : 0 | Busovača | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Travnik
Travnik
|
30.03.2019 15:30 | Iskra | 2 : 0 | Travnik |
Gradina
Srebrenik
|
|
Priluk
Priluk
|
30.03.2019 15:30 | Gradina | 2 : 1 | Priluk | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
30.03.2019 15:30 | Odžak 102 | 0 : 2 | Prokosovići | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Sloga
Tojšići
|
30.03.2019 15:30 | Mladost | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Čelić
Čelić
|
30.03.2019 15:30 | Radnički | 0 : 0 | Čelić | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Seona
Seona
|
30.03.2019 15:30 | Mramor | 1 : 0 | Seona |
Borac
Jelah
|
|
Vis
Kosova
|
30.03.2019 14:00 | Borac | 1 : 1 | Vis |
Turbina
Jablanica
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
30.03.2019 15:30 | Turbina | 1 : 3 | Brotnjo |
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Omladinac
Sanica
|
30.03.2019 15:30 | Omladinac 75 | 0 : 0 | Omladinac | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
30.03.2019 15:30 | Bajer 99 | 3 : 1 | Mladost(P) |
Dizdaruša
Brčko
|
|
Kostrč
Kostrč
|
30.03.2019 15:30 | Dizdaruša | 1 : 0 | Kostrč | ||||||
Hajduk
Orašje
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
30.03.2019 15:30 | Hajduk | 2 : 0 | Mladost (D) |
Jedinstvo
Lukavica
|
|
DSK
Devetak
|
30.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | DSK | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
30.03.2019 15:30 | Omazići 1937 | 2 : 0 | Doboj Istok | ||||||
Mladost(T)
Tinja
|
|
Vražići 92
Vražići
|
30.03.2019 15:30 | Mladost(T) | 1 : 0 | Vražići 92 |
Saobraćajac
Sarajevo
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
30.03.2019 16:15 | Saobraćajac | 5 : 0 | Vratnik | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Butmir
Butmir-Ilidža
|
30.03.2019 12:00 | Vrbanjuša | 2 : 1 | Butmir |
Iskra
Stolac
|
|
Blagaj
Blagaj
|
30.03.2019 15:30 | Iskra | 4 : 1 | Blagaj | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Cim
Cim
|
30.03.2019 15:30 | Mostar | 4 : 1 | Cim | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
30.03.2019 15:30 | Međugorje | 5 : 0 | Lokomotiva |
Mladost(S)
Solina
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
30.03.2019 15:30 | Mladost(S) | 2 : 0 | Vrana |
Dinamo
Vranje
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
30.03.2019 15:00 | Dinamo | 1 : 3 | Vojvodina | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
Radnik
Surdulica
|
30.03.2019 17:00 | Čukarički | 2 : 0 | Radnik | ||||||
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Mladost
Lučani
|
30.03.2019 15:00 | Spartak ŽK | 1 : 0 | Mladost | ||||||
Radnički (N)
Niš
|
|
Rad
Beograd
|
30.03.2019 17:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Rad | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Mačva
Šabac
|
30.03.2019 19:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Mačva |
Budućnost
Podgorica
|
|
Rudar
Pljevlja
|
30.03.2019 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
30.03.2019 15:30 | Iskra | 2 : 1 | OFK Petrovac | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Lovćen
Cetinje
|
30.03.2019 15:30 | OFK Titograd | 3 : 2 | Lovćen | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Mornar
Bar
|
30.03.2019 15:30 | Zeta | 2 : 0 | Mornar | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
30.03.2019 15:30 | Grbalj | 0 : 0 | Sutjeska |
Brighton
Brighton
|
|
Southampton
Southampton
|
30.03.2019 16:00 | Brighton | 0 : 1 | Southampton | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
Wolverhampton
Wolverhampton
|
30.03.2019 16:00 | Burnley | 2 : 0 | Wolverhampton | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Huddersfield Town
Huddersfield
|
30.03.2019 16:00 | Crystal Palace | 2 : 0 | Huddersfield Town | ||||||
Fulham
London
|
|
Manchester City
Manchester
|
30.03.2019 13:30 | Fulham | 0 : 2 | Manchester City | ||||||
Leicester
Leicester
|
|
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
30.03.2019 16:00 | Leicester | 2 : 0 | AFC Bournemouth | ||||||
Manchester United
Manchester
|
|
Watford
Watford
|
30.03.2019 16:00 | Manchester United | 2 : 1 | Watford | ||||||
West Ham United
London
|
|
Everton
Liverpool
|
30.03.2019 18:30 | West Ham United | 0 : 2 | Everton |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
30.03.2019 20:45 | Deportivo Alavés | 0 : 4 | Atlético Madrid | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Espanyol
Barcelona
|
30.03.2019 16:15 | Barcelona | 2 : 0 | Espanyol | ||||||
Celta de Vigo
Vigo
|
|
Villarreal
Villarreal
|
30.03.2019 18:30 | Celta de Vigo | 3 : 2 | Villarreal | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Leganés
Leganés
|
30.03.2019 13:00 | Getafe | 0 : 2 | Leganés |
Borussia Dortmund
Dortmund
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
30.03.2019 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 0 | Wolfsburg | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Hertha BSC
Berlin
|
30.03.2019 18:30 | RB Leipzig | 5 : 0 | Hertha BSC | ||||||
Werder
Bremen
|
|
Mainz 05
Mainz
|
30.03.2019 15:30 | Werder | 3 : 1 | Mainz 05 | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Bayern
München
|
30.03.2019 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Bayern | ||||||
Fortuna
Düsseldorf
|
|
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
30.03.2019 15:30 | Fortuna | 3 : 1 | Borussia Mönchengladbach | ||||||
Nürnberg
Nürnberg
|
|
Augsburg
Augsburg
|
30.03.2019 15:30 | Nürnberg | 3 : 0 | Augsburg |
Juventus
Torino
|
|
Empoli
Empoli
|
30.03.2019 18:00 | Juventus | 1 : 0 | Empoli | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Genoa
Genova
|
30.03.2019 15:00 | Udinese | 2 : 0 | Genoa | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Milan
Milano
|
30.03.2019 20:30 | Sampdoria | 1 : 0 | Milan |
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Angers
Angers
|
30.03.2019 17:00 | Olympique Marseille | 2 : 2 | Angers |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
30.03.2019 15:00 | Široki Brijeg | 0 : 0 | Sarajevo | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.03.2019 15:00 | Željezničar | 1 : 1 | Sloboda |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
30.03.2019 12:00 | Sloboda | 5 : 1 | Sloga |
Sutjeska
Foča
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
30.03.2019 13:00 | Sutjeska | 0 : 3 | Olimpik | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
30.03.2019 13:00 | Željezničar | 5 : 1 | Goražde |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
NK Vitez
Vitez
|
30.03.2019 13:00 | Radnik | 0 : 3 | NK Vitez | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Žepče
Žepče
|
30.03.2019 13:00 | FK Vitez | 0 : 4 | Žepče |
Velež
Mostar
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
30.03.2019 20:30 | Velež | 5 : 0 | Branitelj | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Igman
Konjic
|
30.03.2019 13:00 | Leotar | 1 : 0 | Igman | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
30.03.2019 12:00 | Posušje | 1 : 0 | Čapljina |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.03.2019 14:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.03.2019 11:30 | Široki Brijeg | 3 : 2 | Zrinjski |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
GOŠK
Gabela
|
30.03.2019 12:30 | Mladost | 2 : 0 | GOŠK | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Čelik
Zenica
|
30.03.2019 15:30 | Radnik | 3 : 2 | Čelik |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
30.03.2019 10:00 | Sloboda | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
30.03.2019 10:00 | Borac | 4 : 1 | Podgrmeč |
Sutjeska
Foča
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
30.03.2019 11:00 | Sutjeska | 0 : 0 | Olimpik | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
30.03.2019 11:00 | Željezničar | 5 : 2 | Goražde |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
NK Vitez
Vitez
|
30.03.2019 11:00 | Radnik | 1 : 0 | NK Vitez | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Žepče
Žepče
|
30.03.2019 11:00 | FK Vitez | 4 : 2 | Žepče | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
30.03.2019 11:00 | Travnik | 2 : 1 | Krivaja |
Velež
Mostar
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
30.03.2019 18:30 | Velež | 1 : 0 | Branitelj | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Igman
Konjic
|
30.03.2019 11:00 | Leotar | 1 : 0 | Igman | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
30.03.2019 10:00 | Posušje | 1 : 0 | Čapljina |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.03.2019 12:00 | Sarajevo | 8 : 1 | Sloboda | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Zrinjski
Mostar
|
30.03.2019 10:00 | Široki Brijeg | 0 : 2 | Zrinjski |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
GOŠK
Gabela
|
30.03.2019 11:00 | Mladost | 6 : 0 | GOŠK | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Čelik
Zenica
|
30.03.2019 14:00 | Radnik | 2 : 0 | Čelik |
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Borac
Banja Luka
|
30.03.2019 14:00 | Sloboda | 1 : 13 | Borac | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
30.03.2019 09:30 | Željezničar Sport Team | 4 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
30.03.2019 10:00 | Modriča | 0 : 5 | Mineral | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
30.03.2019 10:00 | Rudar Prijedor | 6 : 1 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Sloga(S)
Saničani(Rakelići)
|
30.03.2019 11:00 | Željezničar | 7 : 0 | Sloga(S) |
Podrinje
Janja
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
30.03.2019 10:00 | Podrinje | 3 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Zenit
Bijeljina
|
30.03.2019 10:00 | Ilićka 01 | 0 : 0 | Zenit | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
30.03.2019 10:00 | Radnik | 0 : 1 | Drina | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Borac
Šamac
|
30.03.2019 10:00 | Sloga | 1 : 2 | Borac |
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
30.03.2019 11:30 | Željezničar Sport team | 7 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
30.03.2019 10:00 | Modriča | 0 : 4 | Mineral | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
30.03.2019 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 2 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
30.03.2019 10:00 | Željezničar | 2 : 4 | Radnik Urije |
Fortuna
Živinice
|
|
Libero
Goražde
|
30.03.2019 15:00 | Fortuna | 5 : 5 | Libero | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
30.03.2019 15:00 | Mladost | 0 : 4 | Široki Brijeg | ||||||
Rosa Brandis
Turbe
|
|
Čelik
Zenica
|
30.03.2019 15:00 | Rosa Brandis | 2 : 2 | Čelik |
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
30.03.2019 16:00 | Alfa Modriča | 0 : 4 | Lokomotiva |
Emina
Mostar
|
|
Gradina
Srebrenik
|
30.03.2019 13:00 | Emina | 19 : 0 | Gradina | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
30.03.2019 17:30 | SFK 2000 | 0 : 0 | Radnik Bumerang | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
30.03.2019 11:30 | Iskra | 6 : 1 | Banja Luka |
Partizan NIS
Beograd
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
30.03.2019 19:00 | Partizan NIS | 70 : 67 | Crvena zvezda MTS | 1:1 |
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.03.2019 20:00 | Zrinjski | 89 : 65 | Sloboda | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
30.03.2019 19:00 | Spars | 80 : 66 | Mladost |
Student
Mostar
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
30.03.2019 17:00 | Student | 105 : 82 | Bosna Royal | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Bratunac
Bratunac
|
30.03.2019 19:00 | Kakanj | 67 : 74 | Bratunac |
Obilić
Pale
|
|
Prijedor
Prijedor
|
30.03.2019 16:30 | Obilić | 73 : 89 | Prijedor | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
30.03.2019 17:30 | Slavija 1996 | 64 : 51 | Radnik BN Basket |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Čelik Subor
Zenica
|
30.03.2019 18:00 | RMU Banovići | 83 : 39 | Čelik Subor | ||||||
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
30.03.2019 19:00 | Mladi Krajišnik | 58 : 68 | Orlovi |
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
30.03.2019 18:00 | Gradina-Herceg | 3 : 1 | Ilijaš |
Domaljevac
Domaljevac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
30.03.2019 17:00 | Domaljevac | 3 : 1 | Radnik | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
30.03.2019 14:00 | Borac | 3 : 0 | Jedinstvo |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Tempo
Ražljevo
|
30.03.2019 19:00 | Ljubinje | 1 : 3 | Tempo | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Maglić
Foča
|
30.03.2019 18:00 | Drina | 1 : 3 | Maglić |
Orašje
Orašje
|
|
Mostar
Mostar
|
30.03.2019 19:00 | Orašje | 0 : 3 | Mostar |
Zavidovići
Zavidovići
|
|
Stars
Živinice
|
30.03.2019 12:30 | Zavidovići | 1 : 3 | Stars |
Delminium
Tomislavgrad
|
|
Mostar 2
Mostar
|
30.03.2019 15:00 | Delminium | 3 : 2 | Mostar 2 | ||||||
Student
Mostar
|
|
Breza 1934
Breza
|
30.03.2019 16:00 | Student | 3 : 1 | Breza 1934 | ||||||
Sa Volley
Sarajevo
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
30.03.2019 13:00 | Sa Volley | 3 : 0 | Ljubuški |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Glasinac
Sokolac
|
30.03.2019 16:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Glasinac | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
30.03.2019 18:00 | Inova | 3 : 0 | Slavija | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
Hercegovac
Bileća
|
30.03.2019 18:00 | HE na Drini | 3 : 1 | Hercegovac |
OOK Leotar
Trebinje
|
|
OK Leotar
Trebinje
|
30.03.2019 14:30 | OOK Leotar | 0 : 3 | OK Leotar | ||||||
Zelengora
Kalinovik
|
|
Velež
Nevesinje
|
30.03.2019 14:00 | Zelengora | 1 : 3 | Velež | ||||||
Panter
Doboj
|
|
Smeč DN
Brčko
|
30.03.2019 15:00 | Panter | 0 : 3 | Smeč DN | ||||||
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Bratunac
Bratunac
|
30.03.2019 17:00 | Han Pijesak | 0 : 3 | Bratunac | ||||||
Libero
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
30.03.2019 14:00 | Libero | 0 : 3 | Drina |
Jahorina 2
Pale
|
|
Radnik 2
Bijeljina
|
30.03.2019 14:00 | Jahorina 2 | 0 : 3 | Radnik 2 |
Čelik
Zenica
|
|
Bosna 2
Visoko
|
30.03.2019 19:00 | Čelik | 36 : 28 | Bosna 2 | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
30.03.2019 19:00 | Krajina | 44 : 26 | Sana 7 | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Sloboda
Tuzla
|
30.03.2019 19:00 | Gradačac | 22 : 36 | Sloboda | ||||||
Čelik Junior
Zenica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
30.03.2019 19:00 | Čelik Junior | 24 : 34 | Krivaja |
Travnik AG
Travnik
|
|
Neretva
Jablanica
|
30.03.2019 | Travnik AG | 32 : 33 | Neretva | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
30.03.2019 | Međugorje | 23 : 27 | Izviđač CO 2 | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Briješće
Sarajevo
|
30.03.2019 | Jajce | 36 : 27 | Briješće | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
30.03.2019 | Iskra | 31 : 19 | Vogošča Poljine Hills 2 |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Maglaj
Maglaj
|
30.03.2019 19:30 | Lokomotiva | 22 : 24 | Maglaj | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Konjuh
Živinice
|
30.03.2019 19:30 | Gračanica | 30 : 28 | Konjuh | ||||||
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
30.03.2019 19:30 | Vogošća Poljine Hills | 25 : 27 | Slavija | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Bosna
Visoko
|
30.03.2019 19:30 | Goražde | 29 : 25 | Bosna | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
30.03.2019 19:30 | Derventa | 22 : 26 | Sloga(GV-U) |
Prijedor
Prijedor
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
30.03.2019 19:00 | Prijedor | 32 : 25 | Bijeljina | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
30.03.2019 19:00 | Hercegovac | 31 : 28 | Kozara Mlijekoprodukt | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Drina
Zvornik
|
30.03.2019 18:00 | ORK Borac | 28 : 27 | Drina | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Mladost
Banja Luka
|
30.03.2019 18:00 | Hercegovina | 32 : 21 | Mladost |
Hadžići
Hadžići
|
|
Mira
Prijedor
|
30.03.2019 18:00 | Hadžići | 34 : 32 | Mira | ||||||
Jedinstvo(B)
Brčko
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
30.03.2019 16:00 | Jedinstvo(B) | 42 : 33 | Hrasnica |
Rogatica
Rogatica
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
30.03.2019 17:00 | Rogatica | 24 : 12 | Omladinac | ||||||
Nestro grupa Brod
Brod
|
|
Borja
Teslić
|
30.03.2019 18:00 | Nestro grupa Brod | 33 : 8 | Borja | ||||||
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Doboj
Doboj
|
30.03.2019 19:00 | Knežopoljka | 33 : 25 | Doboj | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Radnik
Bijeljina
|
30.03.2019 16:00 | Leotar | 20 : 15 | Radnik |
Borac 3
Banja Luka
|
|
Borac 2
Banja Luka
|
30.03.2019 13:00 | Borac 3 | 22 : 32 | Borac 2 |