1 : 0
1 : 0

Ronaldo heroj Junajteda, novi poraz Arsenala

16.04.2022 Đ. Malešević

Fudbaleri Arsenala doživjei su treći uzastopni poraz. oni su u 33. kolu Premijer lige izgubili na gostovanju kod Sautemptona sa 1-0.

Prvu veću šansu imao je Saka ali nije pogodio. Imao je Arsenal inicijativu ali je Bednarek golom u završnici poluvremena donio vodstvo svojoj ekipi. U nastavku, Arsenal je bio mnogo bolji. Saka, Smit Rouv, Edegor, Džaka, svi oni su pokušavali ali Forster je bio nesavladiv.

Do pobjede je došao Mančester Junajted. Golovima Ronalda poveli su sa 2-0 protiv Noriča ali su Douvel i Puki vratili goste u igru. Ipak, trećim golom Ronalda domaći su došli do tri boda.

Pobjedu je upisao i Brentford koji je sa 2-1 savladao Votford u gostima.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Southampton Arsenal