XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 121 utakmica za dan
Subota, 23 Novembar 2019

Fudbal

23.11.2019 13:00 Mladost 0 : 4 Radnik
23.11.2019 16:00 Borac 0 : 0 Zrinjski
23.11.2019 13:00 Tuzla City 1 : 0 Čelik
23.11.2019 13:00 Zvijezda 09 1 : 1 Sloboda
23.11.2019 13:00 Velež 1 : 2 Sarajevo
23.11.2019 18:00 Vojvodina 2 : 1 Napredak
23.11.2019 16:00 Čukarički 2 : 0 Rad
23.11.2019 16:00 Mladost 0 : 3 TSC
23.11.2019 16:00 Voždovac 2 : 0 Proleter
23.11.2019 16:00 Radnički (N) 0 : 2 Crvena zvezda
23.11.2019 16:00 Kolubara 0 : 0 Zemun
23.11.2019 13:00 Trayal 0 : 1 Radnički (P)
23.11.2019 13:00 Zlatibor 1 : 1 Dinamo
23.11.2019 13:00 Sinđelić 0 : 2 OFK Bačka
23.11.2019 13:00 Zeta 2 : 0 Grbalj
23.11.2019 19:00 Budućnost 2 : 1 OFK Titograd
23.11.2019 13:00 OFK Petrovac 0 : 4 Sutjeska
23.11.2019 13:00 Kom 1 : 1 Iskra
23.11.2019 15:00 Podgorica 3 : 0 Rudar
23.11.2019 16:00 Bournemouth 1 : 2 Wolverhampton
23.11.2019 16:00 Arsenal 2 : 2 Southampton
23.11.2019 16:00 Brighton 0 : 2 Leicester
23.11.2019 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Liverpool
23.11.2019 16:00 Everton 0 : 2 Norwich City
23.11.2019 18:30 Manchester City 2 : 1 Chelsea
23.11.2019 16:00 Watford 0 : 3 Burnley
23.11.2019 13:30 West Ham 2 : 3 Tottenham
23.11.2019 16:00 Real Betis 2 : 1 Valencia
23.11.2019 18:30 Granada 1 : 1 Atlético Madrid
23.11.2019 13:00 Leganés 1 : 2 Barcelona
23.11.2019 21:00 Real Madrid 3 : 1 Real Sociedad
23.11.2019 18:30 RB Leipzig 4 : 1 Köln
23.11.2019 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Freiburg
23.11.2019 00:00 Eintracht 0 : 2 Wolfsburg
23.11.2019 15:30 Werder Bremen 1 : 2 Schalke 04
23.11.2019 15:30 Fortuna 0 : 4 Bayern München
23.11.2019 00:00 Union Berlin 2 : 0 Borussia M'gladbach
23.11.2019 15:00 Atalanta 1 : 3 Juventus
23.11.2019 18:00 Milan 1 : 1 Napoli
23.11.2019 20:45 Torino 0 : 3 Internazionale
23.11.2019 00:00 Toulouse : Olympique Marseille
23.11.2019 17:30 Olympique Lyonnais 2 : 1 Nice
23.11.2019 20:00 Brest 1 : 1 Nantes
23.11.2019 20:00 Metz 1 : 1 Reims
23.11.2019 20:00 Amiens SC 0 : 4 Strasbourg
23.11.2019 20:00 Angers 1 : 0 Nîmes
23.11.2019 20:00 Dijon 2 : 1 Rennes
23.11.2019 14:00 Spartak 8 : 0 Vojvodina
23.11.2019 18:00 Velež 0 : 0 Sarajevo
23.11.2019 11:30 FSA Prijedor 4 : 0 Laktaši
23.11.2019 10:00 FSA Prijedor 0 : 3 Laktaši

Futsal

23.11.2019 19:15 Salines 9 : 3 Brotnjo
23.11.2019 19:30 Zrinjski 4 : 2 Seljak
23.11.2019 18:00 Nevesinje 4 : 2 Jahorina
23.11.2019 19:00 Viktorija 3 : 0 Dubica
23.11.2019 20:00 Derventa 4 : 7 Jošavka
23.11.2019 18:00 Ljubić 7 : 5 Čelinac
23.11.2019 14:00 Rogatica 0 : 7 Ugljevik
23.11.2019 13:00 Željeznica 1 : 6 Leotar
23.11.2019 17:00 Ljubinje 10 : 6 Radnički
23.11.2019 18:00 Lilium 3 : 3 Neimari
23.11.2019 17:00 Iskra Vrbas 4 : 4 Željezničar
23.11.2019 19:00 Lux 5 : 6 Klanac
23.11.2019 21:00 Lukavac 3 : 4 Bosna Kompred

Košarka

23.11.2019 18:00 Koper Primorska 86 : 81 FMP
23.11.2019 20:00 Krka 76 : 75 Igokea
23.11.2019 19:00 Vogošća 80 : 99 Mladost
23.11.2019 19:00 Leotar 88 : 81 Kakanj
23.11.2019 18:00 Spars 84 : 82 Zrinjski
23.11.2019 18:00 Bratunac TRB 84 : 74 Sloboda
23.11.2019 18:00 Student-Igokea 72 : 54 Sloboda 73
23.11.2019 20:00 Borac 92 : 49 Varda HE
23.11.2019 19:00 HEO 93 : 57 Sutjeska
23.11.2019 19:00 Rudar 2015 90 : 44 Šamac
23.11.2019 18:00 Orlovi 89 : 58 Jedinstvo BHT
23.11.2019 19:00 Sloboda 54 : 110 Leotar 03
23.11.2019 15:30 Feniks 100 : 38 Mladost

Odbojka

23.11.2019 16:00 Modriča 3 : 0 Tempo
23.11.2019 18:00 Kakanj 78 1 : 3 Jedinstvo
23.11.2019 14:00 Jahorina 0 : 3 Gacko
23.11.2019 18:00 Gradiška 3 : 0 Ljubinje
23.11.2019 20:00 Galeb 3 : 1 Napredak
23.11.2019 18:00 Ilidža 3 : 1 Krivaja
23.11.2019 16:30 Mostar 3 : 0 Novi Grad
23.11.2019 18:30 Smeč 0 : 3 Sloboda
23.11.2019 19:00 Kula Gradačac 3 : 2 Inova
23.11.2019 18:00 HE na Drini 3 : 2 Gacko
23.11.2019 16:00 Slavija 0 : 3 Jahorina
23.11.2019 18:00 Orašje 1 : 3 Bosna
23.11.2019 17:00 Gradina-Herceg 3 : 0 Napredak
23.11.2019 13:00 Alipašino Polje 0 : 3 Centar ORT
23.11.2019 17:00 Ilijaš 3 : 0 SA Volley
23.11.2019 20:00 Smeč 2 : 3 Čapljina
23.11.2019 13:30 Mikasa 2 : 3 Tešanj
23.11.2019 14:00 Lukavac 3 : 1 Orašje 2
23.11.2019 17:00 Delminium 1 : 3 Breza 1934

Rukomet

23.11.2019 19:00 Sloga (D) 26 : 26 Sloboda
23.11.2019 19:00 Maglaj 36 : 22 Konjuh
23.11.2019 18:00 Goražde 33 : 30 Iskra
23.11.2019 19:00 Drina 31 : 40 Lokomotiva
23.11.2019 18:30 Izviđač CO 24 : 26 Borac m:tel
23.11.2019 19:00 Sloga (GV-U) 28 : 25 Bosna Vispak
23.11.2019 19:00 Slavija 23 : 21 Leotar
23.11.2019 20:00 Kozara Mlijekoprodukt 41 : 32 Kotor Varoš
23.11.2019 16:30 ORK Borac 39 : 24 Prijedor
23.11.2019 18:00 Srbac 22 : 28 Jedinstvo 2015
23.11.2019 19:00 Čelik 43 : 29 Rudar
23.11.2019 18:00 Sana 7 29 : 26 Krajina
23.11.2019 19:00 Krivaja 40 : 29 Kakanj
23.11.2019 16:00 Jajce 25 : 27 Travnik
23.11.2019 19:00 Donji Vakuf 38 : 31 Vogošča PH 2
23.11.2019 18:30 Bosna 27 : 21 RA Čapljina
23.11.2019 18:00 Velež 23 : 34 Izviđač CO 2
23.11.2019 20:00 Goražde 19 : 23 Krivaja
23.11.2019 18:00 Dubica 18 : 19 Borac
23.11.2019 19:00 Grude 30 : 19 Izviđač
23.11.2019 15:30 Ilidža 36 : 20 Bihać
23.11.2019 14:00 Živinice 23 : 22 Lokomotiva

Vaterpolo

23.11.2019 Rasina 9 : 13 Novi Beograd Vukovi
23.11.2019 Palilula 12 : 6 Singidunum
23.11.2019 ŽAK 12 : 10 Banja Luka