4.set
25 : 19

Bodovi ostali Bratuncu

01.10.2022 Administrator DC

Odbojkašice Veleža su danas gostovale u Bratuncu gdje su protiv istoimenog domaćeg kluba  odigrale meč 2.kola Prve lige. Gošće su poražene rezultatom 3:1, u setovima, od danas veoma raspoložene domaće. ŽOK "Bratunac - OK "Velež" 3:1 (25:9 25:10, 23:25, 25:19)

Velež je vrlo loše ušao u ovu utakmicu upadajući u kontraritam gdje im u prva dva seta ništa nije polazilo za rukom.

Igra je bila bezidejna sa velikim problemima u svim odbojkaškim segmentima.

S druge strane mreže bio je motivisani nadahnut i kvalitetan protivnik željan da stigne do prvih bodova u  prvoligaškom društvu pred svojom publikom.

Ubrzo je bilo uvjerljivih 2:0 u setovima za domaći tim.

Kao i u prethodnom kolu protiv Ljubinja  odbojkašice Veleža  se bude u trećem setu koji dobijaju sa 25:23 vraćajući neizvjesnost.

Četvrti set je protekao u neizvjesnoj borbi gdje je i gostujući tim imao prednost ali u finišu nije imao  psihološke snage za potpuni preokret.

U ključnim trenucima su napravile nekoliko grešaka u servisu i prijemu što ih je koštalo poraza. U narednom kolu u Nevesinje dolazi ekipa Crvene Zvijezde iz Obudovca koja je prošle sezone igrala Premier ligu BiH.