TSC
Bačka Topola
|
|
Napredak
Kruševac
|
11.02.2023 14:00 | TSC | 2 : 0 | Napredak | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Mladost GAT
Novi Sad
|
11.02.2023 18:30 | Partizan | 0 : 4 | Mladost GAT | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
11.02.2023 14:00 | Voždovac | 0 : 6 | Crvena zvezda | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
11.02.2023 16:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Kolubara |
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
|
|
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
11.02.2023 18:30 | AFC Bournemouth | 1 : 1 | Newcastle United | ||||||
Arsenal
London
|
|
Brentford
|
11.02.2023 16:00 | Arsenal | 1 : 1 | Brentford | ||||||
Crystal Palace
London
|
|
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
|
11.02.2023 16:00 | Crystal Palace | 1 : 1 | Brighton & Hove Albion | ||||||
Fulham
|
|
Nottingham Forest
|
11.02.2023 16:00 | Fulham | 2 : 0 | Nottingham Forest | ||||||
Leicester City
Leicester
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
11.02.2023 16:00 | Leicester City | 4 : 1 | Tottenham Hotspur | ||||||
Southampton
Southampton, Hampshire
|
|
Wolverhampton
Wolverhampton
|
11.02.2023 16:00 | Southampton | 1 : 2 | Wolverhampton | ||||||
West Ham United
London
|
|
Chelsea
London
|
11.02.2023 13:30 | West Ham United | 1 : 1 | Chelsea |
1899 Hoffenheim
|
|
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
|
11.02.2023 15:30 | 1899 Hoffenheim | 1 : 3 | Bayer 04 Leverkusen | ||||||
1. FSV Mainz 05
Mainz
|
|
FC Augsburg
Augsburg
|
11.02.2023 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 3 : 1 | FC Augsburg | ||||||
Bayern München
München
|
|
VfL Bochum
|
11.02.2023 15:30 | Bayern München | 3 : 0 | VfL Bochum | ||||||
RB Leipzig
Leipzig
|
|
1. FC Union Berlin
Berlin
|
11.02.2023 18:30 | RB Leipzig | 1 : 2 | 1. FC Union Berlin | ||||||
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
VfB Stuttgart
Stuttgart
|
11.02.2023 15:30 | SC Freiburg | 2 : 1 | VfB Stuttgart | ||||||
Werder Bremen
Bremen
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
11.02.2023 15:30 | Werder Bremen | 0 : 2 | Borussia Dortmund |
AS Monaco
|
|
Paris Saint-Germain
|
11.02.2023 17:00 | AS Monaco | 3 : 1 | Paris Saint-Germain | ||||||
Clermont Foot 63
|
|
Olympique de Marseille
|
11.02.2023 21:00 | Clermont Foot 63 | 0 : 2 | Olympique de Marseille |
Empoli
Empoli
|
|
Spezia
La Spezia
|
11.02.2023 15:00 | Empoli | 2 : 2 | Spezia | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Atalanta
Ciserano
|
11.02.2023 20:45 | Lazio | 0 : 2 | Atalanta | ||||||
Lecce
Lecce
|
|
Roma
Roma
|
11.02.2023 18:00 | Lecce | 1 : 1 | Roma |
Sevilla
Sevilla
|
|
RCD Mallorca
Palma
|
11.02.2023 18:30 | Sevilla | 2 : 0 | RCD Mallorca | ||||||
UD Almería
Almeria
|
|
Real Betis Balompié
Seville
|
11.02.2023 16:15 | UD Almería | 2 : 3 | Real Betis Balompié | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
11.02.2023 21:00 | Valencia | 1 : 2 | Athletic Club |
Doboj
Doboj
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
11.02.2023 19:00 | Doboj | 3 : 2 | Sarajevo | ||||||
Bosna Kompred
Tuzla
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
11.02.2023 20:00 | Bosna Kompred | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Mostar SG
Mostar
|
|
Salines
Tuzla
|
11.02.2023 18:00 | Mostar SG | 6 : 4 | Salines | ||||||
MNK Hercegovina
Široki brijeg
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
11.02.2023 18:00 | MNK Hercegovina | 5 : 2 | Brotnjo | ||||||
Konjic
Konjic
|
|
Radnik MD Šop
Bijeljina
|
11.02.2023 18:00 | Konjic | 3 : 3 | Radnik MD Šop |
Sokrates
Banja Luka
|
|
Boračka
Gradiška
|
11.02.2023 20:00 | Sokrates | 0 : 3 | Boračka |
Rudar Prijedor City
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
11.02.2023 17:00 | Rudar Prijedor City | 10 : 2 | Kozara |
Čelinac
Čelinac
|
|
Derventa
Derventa
|
11.02.2023 17:30 | Čelinac | 5 : 10 | Derventa |
Rudar
Stanari
|
|
Dom sportova
Brod
|
11.02.2023 20:00 | Rudar | 4 : 4 | Dom sportova |
Radnički
Novo Goražde
|
|
Glasinac
Sokolac
|
11.02.2023 16:00 | Radnički | 4 : 7 | Glasinac |
Bubamara
Cazin
|
|
Radnik 2022
Donji Vakuf
|
11.02.2023 19:00 | Bubamara | 6 : 4 | Radnik 2022 | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
|
11.02.2023 19:00 | Jajce | 5 : 3 | Mujo Hrnjica | ||||||
Bužim
Bužim
|
|
Bihać 1260
Bihać
|
11.02.2023 16:00 | Bužim | 3 : 2 | Bihać 1260 |
Lilium
Doboj Istok
|
|
Banovići
Banovići
|
11.02.2023 18:00 | Lilium | 4 : 3 | Banovići | ||||||
Kaskada
Gračanica
|
|
Lukavac
Lukavac
|
11.02.2023 18:00 | Kaskada | 2 : 4 | Lukavac |
Seljak
Livno
|
|
Zrinjski
Mostar
|
11.02.2023 18:00 | Seljak | 0 : 4 | Zrinjski |
SC Derby
Podgorica
|
|
Mega MIS
Beograd
|
11.02.2023 16:30 | SC Derby | 83 : 103 | Mega MIS | ||||||
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Igokea m:tel
Aleksandrovac
|
11.02.2023 21:00 | Budućnost VOLI | 91 : 58 | Igokea m:tel | ||||||
FMP Meridian
Železnik
|
|
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
11.02.2023 19:00 | FMP Meridian | 79 : 86 | Cedevita Olimpija |
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Borac Wwin
Banja Luka
|
11.02.2023 17:00 | Slavija 1996 | 104 : 107 | Borac Wwin | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Budućnost Prolab
Bijeljina
|
11.02.2023 20:00 | Leotar | 80 : 92 | Budućnost Prolab | ||||||
Promo
Donji Vakuf
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
11.02.2023 18:00 | Promo | 82 : 74 | Mladost |
Sutjeska
Foča
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
11.02.2023 19:00 | Sutjeska | 77 : 76 | Radnik BN Basket | ||||||
Drina Princip
Zvornik
|
|
Sokolac
Sokolac
|
11.02.2023 | Drina Princip | 20 : 0 | Sokolac | ||||||
Prijedor Spartak
Prijedor
|
|
Varda HE
Višegrad
|
11.02.2023 19:00 | Prijedor Spartak | 87 : 54 | Varda HE |
Mladost 2
Mrkonjić Grad
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
11.02.2023 13:00 | Mladost 2 | 61 : 60 | Mladost | ||||||
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
|
|
Pliva
Šipovo
|
11.02.2023 15:00 | Akademija Borac MP 2 | 71 : 61 | Pliva |
Spartak Office Shoes
Subotica
|
|
Vršac
Vršac
|
11.02.2023 19:00 | Spartak Office Shoes | 72 : 68 | Vršac | ||||||
Dunav
Stari Banovci
|
|
Sloga
Kraljevo
|
11.02.2023 18:00 | Dunav | 67 : 61 | Sloga | ||||||
Vojvodina
Novi Sad
|
|
Čačak 94 Quantox
Čačak
|
11.02.2023 18:00 | Vojvodina | 88 : 73 | Čačak 94 Quantox | ||||||
Tamiš
Pančevo
|
|
Kolubara LA 2003
Lazarevac
|
11.02.2023 19:00 | Tamiš | 77 : 74 | Kolubara LA 2003 |
Budućnost
Bijeljina
|
|
Kostajnica
Kostajnica
|
11.02.2023 13:00 | Budućnost | 73 : 57 | Kostajnica | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Igman
Istočna Ilidža
|
11.02.2023 15:00 | Sloboda | 57 : 80 | Igman |
Orlovi
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
11.02.2023 18:00 | Orlovi | 80 : 71 | Kozara |
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Bosna
Sarajevo
|
11.02.2023 19:00 | Ljubinje Bankom | 2 : 3 | Bosna | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Modriča Novoprom
Modriča
|
11.02.2023 19:00 | Radnik | 3 : 1 | Modriča Novoprom | ||||||
Kakanj 78
Kakanj
|
|
Ilidža
Ilidža
|
11.02.2023 18:00 | Kakanj 78 | 3 : 0 | Ilidža |
Gradiška
Gradiška
|
|
Tempo
Ražljevo
|
11.02.2023 19:30 | Gradiška | 3 : 0 | Tempo | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Drina
Zvornik
|
11.02.2023 17:00 | Crvena zvijezda | 1 : 3 | Drina | ||||||
Gacko
Gacko
|
|
Maglić
Foča
|
11.02.2023 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Maglić |
Gradina
Srebrenik
|
|
7 Lukavac
Lukavac
|
11.02.2023 17:00 | Gradina | 0 : 3 | 7 Lukavac | ||||||
Napredak
Odžak
|
|
Olovo
Olovo
|
11.02.2023 19:00 | Napredak | 3 : 0 | Olovo | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
11.02.2023 19:00 | Bosna | 3 : 0 | Ilijaš |
Kula
Gradačac
|
|
Mostar
Mostar
|
11.02.2023 19:30 | Kula | 3 : 0 | Mostar | ||||||
Bimal Jedinstvo
Brčko
|
|
BL Volley
Banja Luka
|
11.02.2023 19:00 | Bimal Jedinstvo | 3 : 1 | BL Volley | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Borac
Banja Luka
|
11.02.2023 19:00 | Goražde | 3 : 0 | Borac | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Jahorina
Pale
|
11.02.2023 16:00 | Sloboda | 3 : 0 | Jahorina |
Radnik
Bijeljina
|
|
Maglić
Foča
|
11.02.2023 16:00 | Radnik | 3 : 0 | Maglić | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
11.02.2023 16:00 | Glasinac | 2 : 3 | Slavija | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Bratunac
Bratunac
|
11.02.2023 16:00 | Velež | 3 : 1 | Bratunac | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
11.02.2023 15:00 | Inova | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
Gradiška
Gradiška
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
11.02.2023 16:30 | Gradiška | 3 : 0 | Kotor Varoš |
Sloga
Doboj
|
|
Rudar
Ugljevik
|
11.02.2023 13:00 | Sloga | 3 : 0 | Rudar |
HE na Drini
Višegrad
|
|
Hercegovac
Bileća
|
11.02.2023 18:00 | HE na Drini | 0 : 3 | Hercegovac | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Stakorina
Čajniče
|
11.02.2023 12:00 | Rudo | 0 : 3 | Stakorina |
Napredak
Odžak
|
|
Stars
Živinice
|
11.02.2023 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Stars | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Smeč
Lukavac
|
11.02.2023 14:30 | Žepče | 0 : 3 | Smeč | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Bosna
Kalesija
|
11.02.2023 19:00 | Maglaj | 3 : 0 | Bosna |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Čelik-R
Zenica
|
11.02.2023 12:00 | Novi Grad | 3 : 0 | Čelik-R |
Ilidža
Ilidža
|
|
Turbina
Jablanica
|
11.02.2023 15:30 | Ilidža | 3 : 0 | Turbina |
Herceg Novi
Herceg Novi
|
|
Gimnazijalac
Kotor
|
11.02.2023 15:30 | Herceg Novi | 3 : 0 | Gimnazijalac | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Morača
Podgorca
|
11.02.2023 16:30 | Budućnost | 3 : 2 | Morača | ||||||
Mediteran Bemaks
Budva
|
|
Luka Bar
Bar
|
11.02.2023 18:30 | Mediteran Bemaks | 0 : 3 | Luka Bar |
Modriča
Modriča
|
|
Modriča Optima
Modriča
|
11.02.2023 17:00 | Modriča | 3 : 2 | Modriča Optima | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Derventa
Derventa
|
11.02.2023 14:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Derventa |
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
|
11.02.2023 13:00 | ŽOK Leotar | 2 : 3 | Ljubinje - Bankom |
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Gračanica
Gračanica
|
11.02.2023 20:00 | Hercegovina | 28 : 27 | Gračanica | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Goražde
Goražde
|
11.02.2023 19:00 | Konjuh | 39 : 35 | Goražde | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Gradačac
Gradačac
|
11.02.2023 19:00 | Krivaja | 40 : 26 | Gradačac | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Sloga
Doboj
|
11.02.2023 20:00 | Vogošća | 29 : 26 | Sloga | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Maglaj
Maglaj
|
11.02.2023 18:00 | Izviđač CO | 31 : 23 | Maglaj | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
Borac m:tel
Banja Luka
|
11.02.2023 18:00 | Iskra | 28 : 30 | Borac m:tel | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Kakanj
Kakanj
|
11.02.2023 17:00 | Leotar | 40 : 11 | Kakanj | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Sloboda
Tuzla
|
11.02.2023 18:00 | Bosna | 21 : 28 | Sloboda |
Borac
Banjaluka
|
|
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
11.02.2023 18:00 | Borac | 32 : 25 | Sloga 2013 | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
11.02.2023 15:00 | Izviđač | 37 : 34 | Krivaja | ||||||
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Grude
Grude
|
11.02.2023 17:00 | Knežopoljka | 23 : 28 | Grude | ||||||
Hadžići
Hadžići
|
|
Ilidža
Ilidža
|
11.02.2023 19:00 | Hadžići | 23 : 21 | Ilidža |
ŠF Soccer
Sarajevo
|
|
NK Ozren 2
Semizovac
|
11.02.2023 | ŠF Soccer | 4 : 0 | NK Ozren 2 | ||||||
NK Ozren 2
Semizovac
|
|
SK Tempo
Istočno Sarajevo
|
11.02.2023 | NK Ozren 2 | 1 : 2 | SK Tempo | ||||||
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
11.02.2023 | ŠF Fair Play 2 | 4 : 4 | SFK 2000 | ||||||
FK Atletiko 2
Sarajevo
|
|
SA Ilijaš
Ilijaš
|
11.02.2023 | FK Atletiko 2 | 2 : 6 | SA Ilijaš |
ŠF Mlade nade
Sarajevo
|
|
FK Romanija
Pale
|
11.02.2023 | ŠF Mlade nade | 4 : 2 | FK Romanija | ||||||
NK Ozren
Semizovac
|
|
ŠF Fair Play
Sarajevo
|
11.02.2023 | NK Ozren | 3 : 3 | ŠF Fair Play |
FK Unis
Vogošća
|
|
FK Čaja
Visoko
|
11.02.2023 | FK Unis | 2 : 1 | FK Čaja | ||||||
FK Atletiko
Sarajevo
|
|
ŠF Soccer
Sarajevo
|
11.02.2023 | FK Atletiko | 2 : 1 | ŠF Soccer |
ŠF Winner
Sarajevo
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
11.02.2023 | ŠF Winner | 0 : 2 | SK Tempo 1 | ||||||
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
FK Romanija
Pale
|
11.02.2023 | ŠF Tango | 1 : 0 | FK Romanija |
OFK Biser
Sarajevo
|
|
FK Famos
Vojkovići
|
11.02.2023 | OFK Biser | 5 : 1 | FK Famos | ||||||
FK Rudar
Breza
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
11.02.2023 | FK Rudar | 2 : 4 | ŠF La Paz | ||||||
SA Ilijaš
Ilijaš
|
|
FK Mlade nade 2
Sarajevo
|
11.02.2023 | SA Ilijaš | 1 : 3 | FK Mlade nade 2 |
Mlade nade 1
Sarajevo
|
|
FK Unis 2
Vogošća
|
11.02.2023 | Mlade nade 1 | 2 : 5 | FK Unis 2 | ||||||
FK Unis 1
Vogošća
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
11.02.2023 | FK Unis 1 | 5 : 3 | SK Tempo 1 | ||||||
Fair Play 1
Sarajevo
|
|
ŠF Soccer
Sarajevo
|
11.02.2023 | Fair Play 1 | 1 : 1 | ŠF Soccer | ||||||
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
|
|
FK Unis 1
Vogošća
|
11.02.2023 | ŠF Tango | 1 : 2 | FK Unis 1 | ||||||
OFK Biser 1
Sarajevo
|
|
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
|
11.02.2023 | OFK Biser 1 | 1 : 2 | SK Tempo 1 |
FK Novi Grad (Bijeli)
Sarajevo
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
11.02.2023 | FK Novi Grad (Bijeli) | 2 : 2 | SK Tempo 2 | ||||||
FK Rudar
Breza
|
|
ŠF Kickers
Sarajevo
|
11.02.2023 | FK Rudar | 0 : 3 | ŠF Kickers | ||||||
FK Novi Grad (Bijeli)
Sarajevo
|
|
FK Rudar
Breza
|
11.02.2023 | FK Novi Grad (Bijeli) | 3 : 0 | FK Rudar | ||||||
FK Rudar
Breza
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
11.02.2023 | FK Rudar | 0 : 3 | SK Tempo 2 | ||||||
FK Famos
Vojkovići
|
|
FK Rudar
Breza
|
11.02.2023 | FK Famos | 3 : 0 | FK Rudar |
NK Ozren
Semizovac
|
|
Mlade nade 2
Sarajevo
|
11.02.2023 | NK Ozren | 4 : 0 | Mlade nade 2 | ||||||
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
|
Fair Play 2
Sarajevo
|
11.02.2023 | SK Tempo 3 | 3 : 0 | Fair Play 2 | ||||||
FK Atletiko
Sarajevo
|
|
FK Dobrinja
Sarajevo
|
11.02.2023 | FK Atletiko | 1 : 2 | FK Dobrinja |
FK Čaja
Visoko
|
|
ŠF Kickers 1
Sarajevo
|
11.02.2023 | FK Čaja | 3 : 0 | ŠF Kickers 1 | ||||||
FK Mlade nade 1
Sarajevo
|
|
FK Čaja
Visoko
|
11.02.2023 | FK Mlade nade 1 | 4 : 6 | FK Čaja |
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
11.02.2023 | SK Tempo 2 | 0 : 2 | ŠF La Paz | ||||||
ŠF Kickers 2
Sarajevo
|
|
OFK Mladost
Ilidža
|
11.02.2023 | ŠF Kickers 2 | 0 : 2 | OFK Mladost | ||||||
ŠF Winner
Sarajevo
|
|
ŠF Soccer 2
Sarajevo
|
11.02.2023 | ŠF Winner | 0 : 1 | ŠF Soccer 2 | ||||||
ŠF Dijamant
Breza
|
|
ŠF Winner
Sarajevo
|
11.02.2023 | ŠF Dijamant | 3 : 0 | ŠF Winner | ||||||
ŠF La Paz
Pazarić
|
|
FK Famos
Vojkovići
|
11.02.2023 | ŠF La Paz | 1 : 0 | FK Famos | ||||||
FK Romanija 2
Pale
|
|
FK Mlade nade 2
Sarajevo
|
11.02.2023 | FK Romanija 2 | 5 : 0 | FK Mlade nade 2 | ||||||
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
|
|
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
11.02.2023 | ŠF Tempo Ilijaš | 2 : 0 | SK Tempo 2 |
FK Rudar
Breza
|
|
ŠF La Paz
Pazarić
|
11.02.2023 | FK Rudar | 3 : 0 | ŠF La Paz | ||||||
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
|
|
ŠF Dijamant
Breza
|
11.02.2023 | SK Tempo 2 | 4 : 0 | ŠF Dijamant | ||||||
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
|
|
OFK Mladost
Ilidža
|
11.02.2023 | SK Tempo 3 | 0 : 4 | OFK Mladost | ||||||
OFK Biser
Sarajevo
|
|
ŠF Fair Play
Sarajevo
|
11.02.2023 | OFK Biser | 2 : 0 | ŠF Fair Play | ||||||
FK Dobrinja
Sarajevo
|
|
ŠF Dijamant
Breza
|
11.02.2023 | FK Dobrinja | 0 : 1 | ŠF Dijamant |