• Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba

U Hercegovini se Hercegovac pita

28.10.2023 Administrator DC

Vladar Hercegovine, što se tiče Druge lige, grupe Istoj ke ekipa iz Bileća. Oni su danas u gacku porazili domaću Mladost sa 2:0.

Trebalo im je za ovu pobjedu tek četiri minute. Poveli su u 23. minuti,a mrežu Matkovića je pogodio Goran Milidragović.

Četiri minute kasnije nova radost Hercegovca. Sada se u listru strijelaca upisao Marko Ilić. Bio je to i konačan rezultat meča.

Mladost (G) – Hercegovac REZULTAT 0:2

Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 100. Sudije: Luka Kovačević (FOČA) [Glavni], Njegoš Petrović (Trebinje) [Pomoćnik], Dejan Popović (Trebinje) [Pomoćnik], Strijelci: Goran Milidragović 23', Marko Ilić 27', [Hercegovac (Bileća)]. Žuti kartoni: Jefto Avdalović 24', Boško Pušara 34', Radan Simunović 80', Luka Filipović 87', [Mladost (Gacko)]; Aleksandar Begenišić 58', [Hercegovac (Bileća)];

Mladost (G): Radenko Matković (G) , Jefto Avdalović (47. Slobodan Zirojević), Bojan Mrković , Stefan Kandić , Dejan Lozo , Darko Nerić (87. Luka Filipović), Velibor Elek , Filip Slijepčević (72. Radan Simunović), Sreten Nikolić , Rajko Ćeranić , Boško Pušara (K) , Neđeljko Suđžum

Hercegovac: Aleksa Dželatović (G) , Aleksandar Begenišić , Đorđe Salatić , Srđan Andrić , Gavrilo Popadić , Ognjen Aćimović , Filip Vujović , Marko Ilić (85. Lazar Mrkaić), Tripo Jokanović , Goran Milidragović (62. Nikola Milojević), Rajko Komnenić (K)

Druge lige Druge lige Druga liga Republike Srpske – Istok Mladost (G) Hercegovac