Postava
Nenad Račić(G) (K), Ognjen Savičić , Dragan Šavija , Oleg Damjanić , Goran Zelenika , Goran Grujić , Dragan Arežina , Filip Cvijetić , Miloš Kukić , Dragan Amidžić , Nedeljko Grabovac , REZERVE Veljko Radetić(G) , Nikola Rogić , Luka Vukosavljević , Ivan Stanković , Marko Marinković , Nemanja Milaković , Konstantin Brdan ,
Protokol
Stadion: Fudbalski stadion 'Jaružani'. Sudije: Nemanja Petrović (Prijedor) [Glavni], Dragan Keranović (Prijedor) [Pomoćnik], Nemanja Davidović (Prijedor) [Pomoćnik],
Postava
Rahman Hasić(G) , Nemanja Đukarić , Milan Ristić , Želimir Nikolić (K), Emir Osmić , Tarik Osmić , Srđan Radešić , Srđan Stanković , David Simić , Saša Kuzmanović , REZERVE Nikola Ristić(G) , Nemanja Jovanović , Miloš Vukmirović , Mihajlo Sekulić , Kristijan Aleksić , Omar Karabegović , Aleksandar Sekulić , Srđan Ostojić , Goran Babić
Proleter slavio u Jaružanima

Aleksandar Sekulić

Fudbaleri teslićkog Proletera napravili su iznenađenje u Jaružanima gdje su savladali Crni Vrh rezultatom 1:3.

Mlada ekipa Proletera se  od prve minute pokazala agresivnijom, imala je više želje za uspjehom što im je u konačnici donijeli vrijednu pobjedu.

Ono što raduje navijače Proletara je povratak na teren nakon pauze zbog povrede napadača Aleksandar Sekulić koji ušao s klupe i u 86.minuti ,pogodio mrežu domaćih , i tako postavio konačan rezultat meča 1:3.

Komentar nakon utakmice dao nam je  je fudbaler Proletera iz Teslića Aleksandar Sekulić.

-Prije svega želim da čestitam stručnom štabu i igračima, ušli smo dobro u utakmicu, na vrijeme postigli prvi gol, drugo poluvrijeme smo počeli nešto lošije, ali kasnije smo to nadoknadili sa dva gola i tako zasluženo pobijedili i osvojili bitna tri boda, čestitke ekipi Crnog Vrha na fer i korektnoj utakmici.