XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 88 utakmica za dan
Nedelja, 21 Avgust 2022


Fudbal

Crni vrh
Jaružani
21.08.2022
17:00
Proleter
Teslić
21.08.2022 17:00
Crni vrh
:
Proleter
FSA
Prijedor
21.08.2022
17:00
Progres
Kneževo
21.08.2022 17:00
FSA
:
Progres
Borac (Š)
Šamac
21.08.2022
17:00
Polet 1926
Brod
21.08.2022 17:00
Borac (Š)
:
Polet 1926
Sloga (T)
Trn
21.08.2022
17:00
Jedinstvo
Žeravica
21.08.2022 17:00
Sloga (T)
:
Jedinstvo
Ukrina
Čečava
21.08.2022
17:00
Gorica
Šipovo
21.08.2022 17:00
Ukrina
:
Gorica
Jedinstvo
Brodac
21.08.2022
17:00
Velež
Nevesinje
21.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Velež
Vlasenica
Vlasenica
21.08.2022
17:00
Proleter
Dvorovi
21.08.2022 17:00
Vlasenica
:
Proleter
Hajduk (B)
Batkuša
21.08.2022
Rudanka
Rudanka
21.08.2022
Hajduk (B)
:
Rudanka
Zvijezda
Kakmuž
21.08.2022
Crvena zvijezda
Obudovac
21.08.2022
Zvijezda
:
Crvena zvijezda
Sloga
Dugo Polje
21.08.2022
Trebava
Osječani
21.08.2022
Sloga
:
Trebava
Ozren
Petrovo
21.08.2022
Hajduk (K)
Kožuhe
21.08.2022
Ozren
:
Hajduk (K)
Borac
Lužani
21.08.2022
Skugrić
Skugrić
21.08.2022
Borac
:
Skugrić
Željezničar
Doboj
21.08.2022
Naša krila
Kostajnica
21.08.2022
Željezničar
:
Naša krila
Pridjel
Pridjel Donji
21.08.2022
Omladinac
Modriča
21.08.2022
Pridjel
:
Omladinac
Jedinstvo
Roćević
21.08.2022
17:00
Tabanci
Tabanci
21.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Tabanci
Mladost (VO)
Velika Obarska
21.08.2022
17:00
Omladinac
Potočari
21.08.2022 17:00
Mladost (VO)
:
Omladinac
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
21.08.2022
17:00
Lokanj
Lokanj
21.08.2022 17:00
Mladost (BS)
:
Lokanj
Zadrugar
Donje Crnjelovo
21.08.2022
17:00
Janja 2009
Janja
21.08.2022 17:00
Zadrugar
:
Janja 2009
Budućnost
Skelani
21.08.2022
17:00
Birač
Derventa
21.08.2022 17:00
Budućnost
:
Birač
Lokomotiva
Brčko
21.08.2022
17:00
Partizan
Donja Trnova
21.08.2022 17:00
Lokomotiva
:
Partizan
Drina
Batar
21.08.2022
17:00
Šekovići
Šekovići
21.08.2022 17:00
Drina
:
Šekovići
OFK Brezik
Gornji Brezik
21.08.2022
17:00
OFK Trnovica
Trnovica
21.08.2022 17:00
OFK Brezik
:
OFK Trnovica
Obradovac
Gradiška
21.08.2022
18:00
Laminci
Laminci
21.08.2022 18:00
Obradovac
:
Laminci
Omladinac
Brestovčina
21.08.2022
18:00
Mladi Krajišnik
Kukulje
21.08.2022 18:00
Omladinac
:
Mladi Krajišnik
Borac(Mag.)
Maglajani
21.08.2022
18:00
Polet
Elezagići
21.08.2022 18:00
Borac(Mag.)
:
Polet
Župa
Milosavci
21.08.2022
18:00
Kozara
Turjak
21.08.2022 18:00
Župa
:
Kozara
Biseri
Čatrnja
21.08.2022
18:00
Torpedo
Cerovljani
21.08.2022 18:00
Biseri
:
Torpedo
Borac(Maš.)
Mašići
21.08.2022
18:00
Borac(Š)
Šibovska
21.08.2022 18:00
Borac(Maš.)
:
Borac(Š)
Kiseljak
Kiseljak
21.08.2022
Romari
Vitez
21.08.2022
Kiseljak
:
Romari
Rudar(HB)
Han Bila
21.08.2022
Vlašić
Turbe
21.08.2022
Rudar(HB)
:
Vlašić
Rudar(K)
Kamengrad
21.08.2022
Vitez
Bužim
21.08.2022
Rudar(K)
:
Vitez
NK Vitez
Vitez
21.08.2022
Brnjaci
Brnjaci
21.08.2022
NK Vitez
:
Brnjaci
Prokosovići
Prokosovići
21.08.2022
17:00
Odžak 102
Odžak
21.08.2022 17:00
Prokosovići
:
Odžak 102
Napredak
Matići
21.08.2022
17:00
Svatovac
Poljice
21.08.2022 17:00
Napredak
:
Svatovac
Priluk
Priluk
21.08.2022
17:00
Dizdaruša
Brčko
21.08.2022 17:00
Priluk
:
Dizdaruša
Sloga
Tojšići
21.08.2022
17:00
Dinamo
Donja Mahala
21.08.2022 17:00
Sloga
:
Dinamo
Orahovica 74
Orahovica
21.08.2022
17:00
Seona
Seona
21.08.2022 17:00
Orahovica 74
:
Seona
Gornji Rahić
Gornji Rahić
21.08.2022
17:00
Mladost (K(
Kikači
21.08.2022 17:00
Gornji Rahić
:
Mladost (K(
Kolina
Ustikolina
21.08.2022
UNIS
Vogošća
21.08.2022
Kolina
:
UNIS
Moševac
Moševac
21.08.2022
Azot
Vitkovići
21.08.2022
Moševac
:
Azot
Žepče
Žepče
21.08.2022
Čelik
Zenica
21.08.2022
Žepče
:
Čelik
Baton
Sarajevo
21.08.2022
Mošćanica
Sarajevo
21.08.2022
Baton
:
Mošćanica
Usora
Žabljak-Usora
21.08.2022
Rudar
Breza
21.08.2022
Usora
:
Rudar
Famos
Hrasnica
21.08.2022
Natron
Maglaj
21.08.2022
Famos
:
Natron
Troglav 1918
Livno
21.08.2022
17:00
Ljubuški
Ljubuški
21.08.2022 17:00
Troglav 1918
:
Ljubuški
Klis
Buturović Polje
21.08.2022
17:00
Sloga
Uskoplje- Gornji Vakuf
21.08.2022 17:00
Klis
:
Sloga
Grude
Grude
21.08.2022
17:00
Višići
Višići
21.08.2022 17:00
Grude
:
Višići
Brotnjo
Čitluk
21.08.2022
17:00
Stolac
Stolac
21.08.2022 17:00
Brotnjo
:
Stolac
Rama
Prozor-Rama
21.08.2022
17:00
Kruševo
Kruševo
21.08.2022 17:00
Rama
:
Kruševo
Tomislav
Tomislavgrad
21.08.2022
17:00
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
21.08.2022 17:00
Tomislav
:
Bjelopoljac
Turbina
Jablanica
21.08.2022
17:00
Neum
Neum
21.08.2022 17:00
Turbina
:
Neum
Bokelj
Kotor
21.08.2022
17:00
Nikšić
Nikšić
21.08.2022 17:00
Bokelj
:
Nikšić
Grbalj
Radanovići
21.08.2022
17:00
Igalo
Herceg Novi
21.08.2022 17:00
Grbalj
:
Igalo
Zeta
Golubovci
21.08.2022
17:00
Berane
Berane
21.08.2022 17:00
Zeta
:
Berane
Podgorica
Podgorica
21.08.2022
17:00
Mladost DG
Podgoriva
21.08.2022 17:00
Podgorica
:
Mladost DG
Kom
Podgorica
21.08.2022
17:00
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
21.08.2022 17:00
Kom
:
Ortrant - Olimpic
Leeds United
21.08.2022
15:00
Chelsea
London
21.08.2022 15:00
Leeds United
:
Chelsea
West Ham United
London
21.08.2022
15:00
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
21.08.2022 15:00
West Ham United
:
Brighton & Hove Albion
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
21.08.2022
17:30
Manchester City
Manchester
21.08.2022 17:30
Newcastle United
:
Manchester City
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
21.08.2022
15:30
1. FC Köln
Köln
21.08.2022 15:30
Eintracht Frankfurt
:
1. FC Köln
VfL Bochum
21.08.2022
17:30
Bayern München
München
21.08.2022 17:30
VfL Bochum
:
Bayern München
RC Strasbourg
21.08.2022
13:00
Stade de Reims
21.08.2022 13:00
RC Strasbourg
:
Stade de Reims
Angers
Angers
21.08.2022
15:00
Stade Brestois 29
21.08.2022 15:00
Angers
:
Stade Brestois 29
Clermont Foot 63
21.08.2022
15:00
OGC Nice
21.08.2022 15:00
Clermont Foot 63
:
OGC Nice
Montpellier
Montpellier
21.08.2022
15:00
AJ Auxerre
21.08.2022 15:00
Montpellier
:
AJ Auxerre
Toulouse
Toulouse
21.08.2022
15:00
Lorient
Lorient
21.08.2022 15:00
Toulouse
:
Lorient
Stade Rennais
21.08.2022
17:05
AC Ajaccio
21.08.2022 17:05
Stade Rennais
:
AC Ajaccio
Lille OSC
21.08.2022
20:45
Paris Saint-Germain
21.08.2022 20:45
Lille OSC
:
Paris Saint-Germain
Rudar
Kakanj
21.08.2022
11:30
Čelik
Zenica
21.08.2022 11:30
Rudar
:
Čelik
Fortuna
Zenica
21.08.2022
11:30
Mladost
Doboj - Kakanj
21.08.2022 11:30
Fortuna
:
Mladost
Sporting
Zenica
21.08.2022
11:30
Čelični grad - Steel sity
Zenica
21.08.2022 11:30
Sporting
:
Čelični grad - Steel sity
Stupčanica
Olovo
21.08.2022
11:30
Bosna
Visoko
21.08.2022 11:30
Stupčanica
:
Bosna
Tempo sport
Zenica
21.08.2022
11:30
Rudar
Breza
21.08.2022 11:30
Tempo sport
:
Rudar
Natron
Maglaj
21.08.2022
11:30
Don Bosco
Žepče
21.08.2022 11:30
Natron
:
Don Bosco
Usora
Usora - Žabljak
21.08.2022
11:30
Moševac
Moševac
21.08.2022 11:30
Usora
:
Moševac
Rudar Prijedor
Prijedor
21.08.2022
10:00
Sloboda
Mrkonjić Grad
21.08.2022 10:00
Rudar Prijedor
:
Sloboda
Kozara
Gradiška
21.08.2022
10:00
Laktaši
Laktaši
21.08.2022 10:00
Kozara
:
Laktaši
Željezničar Sport Team
Banja Luka
21.08.2022
10:00
Proleter
Teslić
21.08.2022 10:00
Željezničar Sport Team
:
Proleter
Krupa
Krupa na Vrbasu
21.08.2022
10:00
Polet 1926
Brod
21.08.2022 10:00
Krupa
:
Polet 1926
Borac
Banja Luka
21.08.2022
10:00
Mineral
Banja Vrućica
21.08.2022 10:00
Borac
:
Mineral
Sloga
Doboj
21.08.2022
10:00
Željezničar
Doboj
21.08.2022 10:00
Sloga
:
Željezničar
Spartak 2013
Banja Luka
21.08.2022
10:00
Ljubić
Prnjavor
21.08.2022 10:00
Spartak 2013
:
Ljubić
Tekstilac
Derventa
21.08.2022
10:00
Modriča Alfa
Modriča
21.08.2022 10:00
Tekstilac
:
Modriča Alfa
Rudar (K)
Kakanj
21.08.2022
10:00
Čelik
Zenica
21.08.2022 10:00
Rudar (K)
:
Čelik
Fortuna
Zenica
21.08.2022
10:00
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
21.08.2022 10:00
Fortuna
:
Mladost (DK)
Sporting
Zenica
21.08.2022
10:00
Čelični grad - Steel city
Zenica
21.08.2022 10:00
Sporting
:
Čelični grad - Steel city
Stupčanica
Olovo
21.08.2022
10:00
Bosna
Visoko
21.08.2022 10:00
Stupčanica
:
Bosna
Tempo sport
Zenica
21.08.2022
10:00
Rudar (B)
Breza
21.08.2022 10:00
Tempo sport
:
Rudar (B)