XS
SM
MD
LG
19.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Glasinac 2011
Sokolac
4 : 0
Proleter
Dvorovi
15:00
Glasinac 2011
4 : 0
Proleter
Mladost (Rogatica)
Rogatica
0 : 2
Milići
Milići
15:00
Mladost (Rogatica)
0 : 2
Milići
Jedinstvo
Brodac
1 : 2
Famos
Vojkovići
15:00
Jedinstvo
1 : 2
Famos
Stakorina
Čajniče
1 : 3
Ilićka 01
Brčko
15:00
Stakorina
1 : 3
Ilićka 01
Vlasenica
Vlasenica
3 : 1
Velež
Nevesinje
15:00
Vlasenica
3 : 1
Velež
Drina HE
Višegrad
2 : 4
Budućnost
Pilica
15:00
Drina HE
2 : 4
Budućnost
Bratstvo
Bratunac
3 : 1
Mladost (Gacko)
Gacko
15:00
Bratstvo
3 : 1
Mladost (Gacko)
Guber
Srebrenica
3 : 0
Romanija
Pale
15:00
Guber
3 : 0
Romanija

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Budućnost 19 14 0 5 42
2 Famos 19 10 5 4 35
3 Glasinac 2011 19 10 3 6 33
4 Milići 19 10 1 8 31
5 Drina HE 19 9 3 7 30
6 Guber 19 9 3 7 30
7 Ilićka 01 19 9 3 7 30
8 Vlasenica 19 9 2 8 29
9 Jedinstvo 19 8 2 9 26
10 Bratstvo 19 8 1 10 25
11 Velež 19 7 3 9 24
12 Mladost (Rogatica) 19 6 4 9 22
13 Mladost (Gacko) 19 6 4 9 22
14 Romanija 19 6 3 10 21
15 Stakorina 19 4 6 9 18
16 Proleter 19 5 1 13 16

20.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Proleter
Dvorovi
0 : 2
Guber
Srebrenica
15:30
Proleter
0 : 2
Guber
Romanija
Pale
1 : 3
Bratstvo
Bratunac
15:30
Romanija
1 : 3
Bratstvo
Mladost (Gacko)
Gacko
1 : 3
Drina HE
Višegrad
15:30
Mladost (Gacko)
1 : 3
Drina HE
Budućnost
Pilica
0 : 2
Vlasenica
Vlasenica
15:30
Budućnost
0 : 2
Vlasenica
Velež
Nevesinje
1 : 0
Stakorina
Čajniče
15:30
Velež
1 : 0
Stakorina
Ilićka 01
Brčko
3 : 1
Jedinstvo
Brodac
15:30
Ilićka 01
3 : 1
Jedinstvo
Famos
Vojkovići
2 : 0
Mladost (Rogatica)
Rogatica
15:30
Famos
2 : 0
Mladost (Rogatica)
Milići
Milići
2 : 0
Glasinac 2011
Sokolac
15:30
Milići
2 : 0
Glasinac 2011
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
S. Papaz
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 37 korisnika