Klinci kao seniori

Na otvaranju prolećnog dela Omladinske Premijer lige BiH u konkurenciji pionira mostarski Zrinjski je golovima dva Marka, Ćubele i rezerviste Glavine u drugom poluvremenu za šest minuta, pobedio Krupu na njenom terenu s rezultatom 2:0 i osvojio veoma važne bodove.

Kod rezultata 0:0, u 55. minutu uzdanica Krupe Aleksandar Gavrić je promašio jedanaesterac, a da je pogodio mrežu iz kaznenog udarca rezultat bi na kraju bio, možda, i pozitivniji za izabranike trenera Nemanje Damjanovića.

Krupa – Zrinjski         0:2 (0:0)

Stadion: Krupe u Krupi na Vrbasu. Gledalaca: 50. Sudija: Mario Jelić (Banjaluka) 7. Strelci: Ćubela u 63. i Glavina u 68. minutu. Žuti karton: Zečević (Krupa).

KRUPA: Matijaš , Stupar , Pucar , Drča , Zečević  (od 36. Vranješ ), Petrović , Jotić , Gavrić , Trivić  (od 59. Radeljić ), Kralj , Malić .

ZRINjSKI: L. Pandža , Cvitković , B. Zovko , L. Zovko , Čule , F. Pandža , Raguž  (od 36. Glavina ), Marić , Šakota , Marić  (od 57. Rotim ), Ćubela  (od 67. Vazgač ).

Igrač utakmice: Marko Ćubela (Zrinjski).

Omladinska Premijer liga BiH, pioniri, 19. kolo

Već posle prvog poluvremena duela kadeta Krupe i mostarskog Zrinjskog bilo je jasno da bodovi putuju u zapadnu Hercegovinu, jer su gosti imali ubedljivu prednost od 3:0. Puleni trenera Nikole Vidovića nisu uspeli da na terenu pariraju Mostarcima.

Dvostruki strelac i najbolji igrač utakmice bio je Nikša Šilić, dok su po jednom mrežu Krupljana pogodili Semir Tiro i Ivan Bašić.

Krupa – Zrinjski         0:4 (0:3)

Stadion: Krupe u Krupi na Vrbasu. Gledalaca: 50. Sudija: Luka Bilbija (Prijedor) 7,5. Strelci: Bašić u 6, Šilić u 35. i 87. i Tiro u 44. minutu.

KRUPA: Stjepanović  (od 80. Bilić ), Islamagić  (od 78. Popović ), Babić , Suljić (od 46. Strika ), Smajić  (od 55. Grubor ), Tahrić 5, Hadžić , Grbić, Zeljković  (od 46. Račić ), L. Nišić , Peulja .

ZRINjSKI: Pehar , Vrankić , Bošnjak (od 80. Đogić ), Šuta , Jozić  (od 70. Gadžo ), Mičeta  (od 78. Vrljić ), Miličević , Tiro  (od 57. Jurić ), Mihalj  (od 63. Škembić ), Bašić , Šilić .

Igrač utakmice: Nikša Šilić (Zrinjski).

GOŠK 2 : 0 Čelik
Željezničar 3 : 1 Sloboda
Zrinjski 1 : 1 Mladost
Zvijezda 09 1 : 0 Radnik
Sarajevo 1 : 1 Široki Brijeg