11.03.2019 M. Muharemović

KMF Glasinac plasirao se u Prvu ligu RS

Futsaleri KMF Glasinca iz Sokoca pobjedom protiv ekipe Glavice iz Doboja (4:1), sinoć su obezbijedili plasman u Prvu futsal ligu Republike Srpske.

Utakmica je odigrano u Doboju, a izbranici Predraga Dobrilovića bolje su otvorili susret i već na poluvremenu imali tri gola prednosti. Strijelci za goste sa Sokoca bili su Miloš Borovčanin (9. i 13. minut) i Nikola Rajić (10. minut).

U nastavku utakmice za Glasinac je pogodak upisao Bojan Lukić (37. minuta), dok je jedini precizan za domaćina bio Aleksandar Petković (32. minuta).

Ovom pobjedom  KMF Glasinac je osigurao prvo mjesto na tabeli Druge futsal lige – Grupa 2, ispred KMF Dervneta, sa 18 osvojenih bodova, i ostvario plasman u viši rang.

KMF Glasinac: Mirjanić Marko, Čolić Radoš, Arbinja Stefan, Lukić Bojan (K), Radović Marko, Borovčanin Miloš, Gašević Darko, Rajić Nikola, Pajević Miloš. Trener: Dobrilović Predrag

KMF Glavica: Bajkanović Jovan, Petković Aleksandar, Tripić Stefan, Aladžić Danijel, Omerčić Amar (K), Ninković Zlatan.