Široki Brijeg – Radnik2:1 (2:0)

Fudbaleri Radnika poraženi su (2:1) na gostovanju u Širokom Brijegu od istoimenog domaćina i pali su za jedno mesto na tabeli, sada je ispred njih i zenički Čelik, tako da su se definitivno oprostili od četvrte pozicije.

Domaćinu je pripalo prvo, a gostima drugo poluvreme, s tim da su Bijeljinci počasni pogodak postigli u posljednjem minutu.

Široki - Radnik 2:1.

Stadion: Pecara u Širokom Brijegu. Gledalaca: 300. Sudija: Admir Šehović (Sarajevo). Strijelci: 1:0 Vukoja (16), 2:0 Jurić (41), 2:1 Bradonjić (90). Žuti kartoni: Kvesić, Barišić, Kožul, Jurić (Široki Brijeg), Simonović, Hairlahović, Hadžić, Mekić (Radnik).

ŠIROKI BRIJEG: Zlomislić, Kvesić, Barišić, Ćorić, Petrović (od 69. Kožul -), Eliomar (od 57. Marušić), Marić, Jurić, Vukoja (od 81. Stanić), Kovačić, Enin.

RADNIK: Lučić, Simonović, Mekić, Vasić (od 29. Sušić), Hairlahović, Hadžić, Maksimović, Đurić, Motika (od 36. Bradonjić), Šubert, Merajić (od 56. Srećković).