Kiša golova u Šamcu

ŠAMAC – Rano vođstvo Borca nagoveštavalo je pobedu Šamčana, ali u timu iz Srpca imali su svoju računicu. U 12.minutu Aleksandar Ćosović je šutirao sa 18 metara i pogodio. Onda je u 30.minutu Sloga izjednačila na 1:1. Izveden je korner sa desne strane, a Srđan Maletić je zahvatio loptu glavom i poravnao rezultat. Dva minuta kasnije izveden je skraćeni korner sa leve strane , uletela je lopta u bekovski prostor, došla do Nikole Žarića koji iz dobre pozicije donosi preokret. U 62.minutu Đorđe Milićević je izgubio loptu pred svojim golom, Srđan Eskić je povećao prednost gostiju na 3:1. Onda se Milićević u 82.minutu delimično iskupio kada je sa 16 metara iz „slobodnjaka“ pogodio cilj. U 87.minutu Perica Maksimović hvata volej i postavlja konačan rezultat utakmice.

Sloga je olako prokockala visoku prednost, Borac je nastavio sa domaćom „prodajom“ bodova.

Borac Šamac – Sloga Srbac  3:3  (1:2)

Stadion: Gradski.. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Erak (Krupa na Vrbasu). Strelci: Ćosović u 12., Milićević u 82., Maksimović u 87.minutu (Borac), a Maletić u 30.,Žarić u 32.i Eskić u 62.minutu za Slogu. Žuti kartoni: Ćosović(Borac), Grbić(Sloga).

BORAC ŠAMAC: Đurić , Ignjatović , Dujmušić (od 31.min.Pivašević ) , Džafić , Čaušević , Vujanić , Milićević , Maksimović , Ćosović  , Ilić , Zurapović .

SLOGA SRBAC: Smijanić , Malbašić , Grbić , Eskić , Zukanović , Zelenac , Žarić (od 82.min.Grgec ), Milosavljević , Kojić , Babić (od 85.min.Vasić ), Maletić .

Igrač utakmice: Rajko Đurić (Borac) .

Borac (KD) 4 : 1 Sloboda (MG)
Dubrave 4 : 1 Ljubić
Polet 1926 2 : 0 Sloboda (NG)
Borac (Š) 3 : 3 Sloga (S)
Omarska 2 : 1 Mladost