Dobio i Kolektiv

Kolektiv, Međaši

Međaši: U okviru 7. kola Područne lige, grupa Semberija  Kolektiv je ostvario prvu pobjedu savladavši odličnu ekipu Miloš Obilića iz Novog Naselja Janja rezultatom 1:0. Za Međaše je pobjeda je bila imperativ i igrači su na terenu pružili maksimum. Izgarali su od prvog do poslednjeg minuta. Jedini gol postignut je u 10. minuti  iz penala kad je u kaznenom prostoru srušen Lemajić. Bilo je još mnogo šansi i na jednoj i drugoj strani, ali su strelci uvijek bili neprecizni.

Treba istaći odlično suđenje mladog sudije Ljubomira Gajića. Poslije ove utakmice Kolektiv ostaje i dalje  na 14. mjestu sa 3 boda, dok je Miloš Obilić na 4 mijestu sa 10 bodova.

Kolektiv - Miloš Obilić  1:0 (1:0)

Stadion Kolektiva. Gledalaca 50. Sudija: Ljubomir Gajić (Bijeljina). Strelac Vujadinović (penal) 10. Žuti kartoni: Vujadinović, Dragičević,  Malović (Kolektiv), Dugonjić, Stević, Iljić, Milutinović, Trifković (Miloš Obilić).

Kolektiv: Vasić, Malović, Maksić, Dragičević (od 84 Đukić), Popić, Tešanović, Lemajić, D. Simić, Vujadinović, Vasilić, B. Simić

Miloš Obilić: Malinović, Nosović, Iljić, Trifković, Bobić ( od 46. Milutinović), Janković, Stević, Dugonjić, Mitrović, Vukadinović (od 65. Radić) Đelmo.

Obarska 8 : 1 Proleter
Jedinstvo 8 : 4 Priboj
Kolektiv 1 : 0 Miloš Obilić
Semberija 3 : 5 Zadrugar
Sloga 2 9 : 0 OFK Magnojević
Drina 0 : 1 Novo doba