Janjić donio pobjedu Radniku protiv Krupe

Fudbaleri Radnika savladali su danas u prijateljskom meču Krupu sa 3:2 u okviru "Medulin kupa'', a junak Semberaca je Stefan Janjić koji je postigao gol u sudijskoj nadoknadi utakmice.

Strijelci: Karić u 5, 49 iz penala, Janjć u 90. minutu za (Radnik), Golubović u 21, Puzigaća iz penala u 28. minutu za (Krupu). Igralište: SC ''Arena'' u Medulinu. Gledalaca: 100. Sudija: Matej Bezelj (Pula).

RADNIK: Hodžić, Bečelić, Simonović, Šubert, Radović, Plavšić, Mekić, Peco, Đurić, Bradonjić, Karić. Igrali su još: Kozić, Despotović, Šukilović, Nikić, Janjić, Gogić, Delić, Okić, Zukić. Trener: Slavko Petrović.

KRUPA: Kolak, Dekić, Palić, Modić, Lukić, Puzigaća, Bilal, Golubović, Nikolić, Maksimović, Makitan. Igrali su još: Bajić, Modić, Aćimović, Redžić, Raković, Vidović, Dodig, Šipovac, Guskić, Hadžić, Miketek. Trener: Zoran Marić.

Jedinstvo 1 : 1 Kozara
Željezničar Sport Team 1 : 1 Slavija
Tekstilac 1 : 3 Modriča Alfa
Krupa 2 : 0 Rudar Prijedor