Goleada u Osječanima

OSJEČANI - U derbiju ekipa sa područja Grada Doboja Trebava je bila ubjedljiva protiv Vučijaka slavivši rezultatom 6:2.

Domaći su poveli 1:0 golom Jovana Đurčića u 10.minutu. U 30.minutu prednost svog tima udvostručio je Sergej Todić. Na 3:0 povisio je Dragan Ristić u 53.minutu. Minut kasnije bilo je 4:0, a strijelac je bio Borislav Ploskić. Tekao je 58.minut kada je Vlatko Vuković svojim pogotkom smanjio rezultat na 4:1. Dva minuta kasnije novi gol za goste postiže Davor Tripić. U samom finišu meča u 87.i 88.minutu Osječanci golovima Dejana Cerovca i Dragana Ristića stavljaju tačku na "i" za ubjedljiv trijumf 6:2.

TREBAVA - VUČIJAK 6:2 (2:0)

Strijelci: 1:0 Jovan Đurčić u 10, 2:0 Todić u 30, 3:0 Dragan Ristić u 53, 4:0 Ploskić u 54, 4:1 Vlatko Vuković u 58, 4:2 Tripić u 60, 5:2 Cerovac u 87, 6:2 Dragan Ristić u 88.minutu. Stadion: "Đokin trn". Bez gledalaca. Sudija: Marinko Cvjetković (Petrovo). Pomoćnici: Bojan Veselinović (Modriča) i Danijel Mićić (Doboj). Delegat: Nedo Janković (Modriča). Žuti kartoni: Malčić, Dejan Đurčić, Gojković, Cvijanović (Trebava), Vlatko Vuković, Užar, Sreten Mitrović, Omerčić (Vučijak).

TREBAVA: Blagojević, Stević, Malčić, Dragan Ristić, Ploskić (od 55.minuta Miletić), Dejan Đurčić, Todić (od 55. Živanović), Jovan Đurčić, Gojković, Cvijanović, Cerovac.

VUČIJAK: Ninković, Dragoljub Starčević, Gajić, Šumatić (od 7.minuta Nedić), Vlatko Vuković, Omerčić, Užar, Sreten Mitrović, Mićanović, Igor Ristić, Sekulić (46. Tripić).

Igrač utakmice: Dragan Ristić (Trebava)

Sloga (Dugo Polje) : Rudanka
Vranjak : Hajduk (Batkuša)
Ozren : Naša krila
Skugrić : Željezničar
Ukrina : Crvena zvijezda
Zvijezda : Vučijak
Sloga (Jakeš) : Hajduk (Kožuhe)