Ludnica u Kanjiži: TSC nakon velike drame slavio protiv Požarevca

TSC slavio poslije preokreta

Fudbalerke TSC Kanjiže nastavljaju da bilježe odlične rezultate, pošto su u sedmom kolu Super lige Srbije za žene poslije nevjerovatnog preokreta savladale ekipu Požarevca rezultatom 3:2.

Izabranice Fangja Vajde prije ove utakmice bile su favoritkinje, ali ta koncepcija je nakon prvog poluvremena - pala u vodu!

Požarevac je odlično otvorio utakmicu, jer je poveo u 19. minuti preko Nine Matejić, koja je zatresla mrežu, a to je njen sedmi gol ove sezone. Međutim nije tu bilo kraja, u 32. minuti gošće su duplirale prednost, a pogodak je postigla Katarina Stanković.

Do kraja poluvremena domaći tim je uspio da smanji rezultat, a igrao se prvi minut sudijske nadoknade, kada se u listu strijelaca upisala Milana Knežević za 1:2 nakon prvog dijela igre.

Ipak, u nastavku su "plave" puno jače krenule. Pokušavale su na sve načine da stignu do izjednačenja, međutim odbrana Požarevca i golmanica Ana Đalović to nisu dozvoljavale.

Međutim, pritisak domaćina je urodio plodom. Igrala se 82. minuta kada je Ivana Trbojević zabila gol za 2:2 i donijela potpunu ludnicu posljednjih deset minuta utakmice u Kanjiži.

I kad je izgledalo kako će Požarevac usprkos ogromnom padu u drugom poluvremenu ipak doći do boda, u 88. minuti šlag na tortu dobila je Milana Knežević i donijela potpuni preokret svojoj ekipi.

TSC Kanjiža nastavlja biti hit ovog prvenstva, te je ovaj klub došao do četvrte pobjede u ovoj sezoni, pa će nakon ovog kola ostati najmanje na trećoj poziciji na tabeli sa 14 osvojenih bodova.