Gozba i na tareneu

Debi začelja u potpunosti je ispunio očekivanja, a fudbaleri Sutjeske su bili ubjedljivi protive ekipe Podrinja.Definitivno je dolazak na mesto šefa stručnog štaba Miljana Radanovića s Stanislavom Seklićem  i povratak u ekipu Nikole Mojovića doneo potpuni preokret u igru fočanskog prvoligaša i nagovestio da će Sutjeska nakon zimske pauze biti ekipa koju će svi morati respektovati. Od početka meča domaći igrači su nametnuli svoj stil igre pa Tadić u 3, potom Rašević u 7. i  Radović u 10 minutu ne koriste dobre prilike.Igrao se 15 .minut kada je Nikola Mojović izveo slobodan udarac iskosa sa desne strane u kaznenom prostoru pronašao Pljevaljčića koji je visoko skočio i glavom smestio loptu u mrežu nemoćnog Bodiroge.Samo osam minuta kasnije Raševića je u svom kaznenom prostoru sapleo Mulamustafić a sudija Žarić je pokazao na belu tačku, siguran sa 11 metara bio je Nikola Mojović .U 42. minutu nakon udarca iz ugla Klasanović je pred svojim golom faulirao Tadića a sudija Žarić je ponovo bio neumoljiv i pokazao da je to kazneni udarac a Nikola Mojović sa penala  ponovo trese mrežu Podrinja za ubedljivih 3:0.Kada se očekivao kraj prvog dela Milenković je pred domaćim golom igrao rukom a sudija Žerić ponovo pokazuje na penaltik ovaj put za goste pa je Došlo uspeo sa 11 metara da ublaži rezultat pa se naodmor otišlo  pri vođstvu Sutjeske 3:1.

I u drugom delu domaći igrači su bili bolji ,već u 46. minutu Sutjeska je imala stopostotbnu priliku Tadić je lepo uposlio Rašević koji je još bolje šutirao ali se odličnom  intervencijom istakao Bodiroga.Minut kasnije Tadić je sa 16. metara zamalo bio nepracizan.U 66. minutu Nikola Mojović je ponovo bio odličan asistent ali Bokić se nije najbolje snašao pred golom gostiju.I konačno u 79.minutu usledio je brz kontranapad domaćeg tima Tadić je šutirao lopta se od stative odbila do Nikole Mojovića najboljeg aktera ovog meča  koji glavom pogađa mrežu Podrinja svojim het trikom  za konačnih 4:1.Do kraja su Fočaci mogli i povećati vođstvo ali se u dva navrata istakao Bodiroga kada je odbranio udarce Bokić a u 85. i Raševića u 89.minutu.

SUTJESKA (F) - PODRINJE (J) 4:1 (3:1)

Gradski stadion. Bez gledalaca. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Strelci: Pljevaljčić  17.  N. Mojović 23. 42. i 79. (Sutjeska),  Došlo u 45.(Podrinje) Žuti kartoni;

D. Mojović, Mirković, Rašević, Bokić (Sutjeska) Mulamustafić, Klasanović, Došlo, Bodiroga, trener Jusufović (Podrinje)

Sutjeska (F) - Tomić  , Rašević , D. Mojović,  ,Radović  (od 59. Bokić ), N. Mojović  (od 84. Pavlović), Tadić, Milutinović  Dačević  (od 53. O. Mojović ), Pljevaljčić , Milenković , Mirković  (od 59. Filipović )

Podrinje  (J) - Bodiroga , Mulamustafić , Klasanović, Došlo, Đokić  od 85. Alić) ,Lukić , A. Arnautović Savić J.Arnautović  (od 66. Dujković) ,Nasufović , Ristanović.

Igrtač utakmice: Nikola Mojović (Sutjeska)

Slavija 0 : 0 Rudar Prijedor
Sloboda 1 : 0 Sloga
Željezničar 1 : 0 Kozara
Sutjeska 4 : 1 Podrinje
Zvijezda 09 0 : 0 Ljubić
Modriča 6 : 2 Jedinstvo
Drina 1 : 0 Borac