Borac preokretom do bodova

Borac - Omarska 3:2

Odličnu utakmicu odigrali su Borac i Omarska. Gosti su prvi došli do gola. Branko Rosić  je već u 19. minuti matirao Viliana Orlanda Bermudeza, ali se domaći nisu predavali. Poravnali su golom Suljića u 32. minuti, da bi isti igrač napravio i kompletan rezultatski preokret  u 38. minuti, pa se na odmor otišlo kod vođstva Borca od 2:1.

Izjava trenera domace ekipe Zorana Bujića nakon utakmice.

Posted by Fudbalski klub Omarska on Saturday, September 11, 2021

U nasdtavku su viđena još dva gola. Ognjen Krneta je povosio na 3:1 za Borac, da bi poraz Omarske ublažio Branko Rosić svojim drugim golom u 76. minuti.

Borac -Omarska 3:2 ( 2:1)

Stadion: stadion FK Borac K.Dubica. Gledalaca: 400. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška, Trebovljani). Strijelci: Alem Suljić 32',  38’, Ognjen Krneta 76', [FK Borac (Koz. Dubica)]; Branko Rosić 19', Branko Rosić 79', [FK Omarska]. Žuti kartoni: Mile Kovačević 45', Ognjen Krneta 85', Neven Bunić 88', [FK Borac (Koz. Dubica)]; Ognjen Jaćimović 45', Vedran Panić 55', Borislav Grahovac 58', Predrag Lajić 90', [FK Omarska];

Borac: Vilian Orlando Arias Bermudez (G) , Neven Bunić , Marko Ćulibrk , Uroš Milenković , Mile Kovačević , Alem Suljić , Ognjen Krneta (od 90' zamijenjen sa Nikola Babić), Stefan Tomaš (od 89' zamijenjen sa Goran Burazor), Filip Mikić (od 73' zamijenjen sa Bojan Vučen), Nikola Pekić (K) , Stefan Radaković

Omarska: Mladen Jokić (G) , Mario Ratković , Dejan Nišević (K) , Branko Rosić , Darko Romanić (od 73' zamijenjen sa Predrag Lajić), Vedran Panić (od 73' zamijenjen sa Lukas Gavranović), Borislav Grahovac , Vladan Anđić , Ognjen Jaćimović , Nikola Marmat (od 83' zamijenjen sa Bojan Romanić), Milan Vračar

Ljubić 3 : 1 Drina
Podrinje 2 : 1 Sutjeska
Željezničar ST 0 : 1 Sloga
Borac 3 : 2 Omarska
Modriča Alfa 0 : 1 Zvijezda 09
Budućnost 1 : 4 Sloboda