Кotorvarošani ugasili plamen

Fudbaleri Mladosti su u Kotor Varošu u 6. kolu Regionalne lige Republike Srpske, grupa zapad pobijedili Plamen iz Donjeg Vodičeva rezultatom 2:0.
Domaćin je u oba poluvremena postigao po jedan gol, u prvom je to uradio Mesud Avdić, a u nastavku Aleksandar Tepić.

Mladost (KV) – Plamen    2:0 (1:0)

Stadion: Mladosti u Kotor Varošu. Gledalaca: 50. Sudija: Slaviša Šarić (Gradiška). Strijelci: 1:0 Avdić (26), 2:0 A. Tepić (55). Žuti kartoni: Nedić, Drljača (Mladost), Gligić (Plamen).
MLADOST (KV): Kutić, Knežević (od 63. M. Tepić), Bašić, Đukić, Hadžiselimović, Nedić, Stupar, Trifković, A. Tepić (od 76. Lisančić), Avdić (od 85. Jusić), Drljača (od 85. Kurušić).
PLAMEN: Ikić, Damjanić (od 76. Stošljević), Rajlić, Kostić, Gligić, Jandrić, S. Babić, I. Zorić, Z. Zorić (od 46. Arbutina), Popović (od 76. Stegić), M. Babić.

Mladost 9 : 1 Svodna
Slaven 3 : 0 Crni vrh
Naprijed 0 : 1 Plamen
Krajina 1 : 0 Lijevče
Rekreativo 4 : 4 Bratstvo
13 Skojevki 1 : 1 FSA