Dobar start pionira Slavije

Prva ekipa pionira Slavije uspješno je startovala drugi dio sezone u Omladinskoj ligi pionira Kantona Sarajevo grupa A.

Izabranici Milana Miovčića su na svom terenu savladali Radnik iz Hadžića sa 3:1 i to poslije preokreta u drugom poluvremenu.

Gosti su poveli u 29. minuti golom Ajdina Čajića, da bi u nastavku susreta uslijedio potpuni preokret.

U 40. minuti Mihajlo Kuljanin pogađa za 1:1, a potpuni preokret donosi Luka Andrić u 50. minuti. Pobjedu domaćih potvrdio ej Danilo Tošović u 65. minuti.

Druga grupa pionira, koja se takmiči u grupi B Omladinske lige Kantona Sarajevo doživjela je poraz na gostovanju kod Mladih nada 3:1.Jedini gol za Sokolove postigao je Bogdan Županc.

SLAVIJA - RADNIK (H) 3:1 (0:1)