Poraz kadeta, remi juniora Slavije

Cvijetić pogodio za juniore/ Vasilije Marković

Komšijski derbi Sarajeva i Slavije u Omladinskoj ligi BiH grupa "Centar 1" pripao je kadetima Sarajeva, a juniori su remizirali 1:1.

Jedini gol za kadete Bordo tima postigao je Harun Botić u 70. minuti. Igrala je Slavija jako dobro u ovoj utakmici, domaći su već u 9. minuti imali penal, ali je Vladimir Vlačo zaustavio Danina Hasanića. Držali su se momci Bojana Kuljanina dobro, no presudio je jedan trenutak i pobjeda ostaje Sarajevu.

U juniorskom duelu sve je stalo za poluvrijeme. Domaći su poveli 1:0 golom Kemala Čauševića u 19. minuti, a deset minuta kasnije Mladen Cvijetić je donio izjednačenje i ispostaviće se bod Slaviji.

SARAJEVO - SLAVIJA 1:0 (0:0) KADETI